ЗА ИЛИ ПРОТИВ СТЕ ЗА ПРОБИВАНЕТО НА УШИ НА ДЕЦАТА ВИ В РАННА ВЬЗРАСТ?

  • 8 756
  • 201
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 8 917
Бих я завела тогава, когато сама поиска и осъзнава, че ще изпита лека болка.

# 166
  • Мнения: 3 886
ЗА  моето дете зъм за .Сложила съм и HugНе  ме интересува кой какво мисли кич ли е или че не и е хубаво .Аз си я харесвам и това има значение
За другите не отговарям.Всеки сам си знаеи си решава

# 167
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
до 3-годишна възраст расте ушната мида  Peace

Ушите и носът са единствените части от човешкото тяло които растат до края на живота...Не ви ли прави впечатление, че повечето възрастни хора...над 60г имат силно уголемени уши и носове в сравнение с младостта си.

# 168
  • Мнения: 27 524
Твърдо и категорично против  Naughty

# 169
  • Мнения: 2 361
  Не мога да разбера за каква болка говорите, щракват с пистолета за секунди.

# 170
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Против съм, до момента в който детето не го поиска само. Тоест, против Simple Smile

# 171
  • Мнения: 1 312
На няколко месеца дете с пробити уши ми се вижда неприемливо.
Да не говорим,че в един детски кът видях майка с момченце,което не беше проходило още добре,т.е под година,с пробити уши и халки. Shocked

# 172
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
  Не мога да разбера за каква болка говорите, щракват с пистолета за секунди.
И аз това се чудя  newsm78 Може би това са хора, на които са пробивали ушите като малки и нямат спомени Thinking Аз бях на 14, когато си направих първите 2 дупки. После ходих пак, след като родих сина  Crazy Нямам лоши спомени въобще!
За сега не съм пробила ушите на щерката, нито имам планове в скоро време да го правя.

# 173
  • Мнения: 6 039
до 3-годишна възраст расте ушната мида  Peace

Ушите и носът са единствените части от човешкото тяло които растат до края на живота...Не ви ли прави впечатление, че повечето възрастни хора...над 60г имат силно уголемени уши и носове в сравнение с младостта си.

и аз така мисля.
Много ми е смешно колко хора са против и се изказват категорично. Чудя се кой в кой век живеят и най - смешното е, че такива хора се мислят за много широко скроени.
Пък майките на момчета изобщо да не се обаждат. Те не знаят колко е важно за едно малко момиче да прилича на мама Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 174
  • Мнения: 5 877
Е, все и други майки сме били малки момичета  Laughing
За мен гримът, обеците и токчетата в ранна детска възраст са лош вкус. Живея в деветнайсети век, много ми е приятно.

# 175
  • Мнения: 8 917
  Не мога да разбера за каква болка говорите, щракват с пистолета за секунди.
И аз това се чудя  newsm78 Може би това са хора, на които са пробивали ушите като малки и нямат спомени Thinking Аз бях на 14, когато си направих първите 2 дупки. После ходих пак, след като родих сина  Crazy Нямам лоши спомени въобще!
За сега не съм пробила ушите на щерката, нито имам планове в скоро време да го правя.
Аз също сама си ги пробих на 14-15 годишна възраст. След това още веднъж в университета докато чаках резултатите от един изпит и се чудех с какво да запълня времето си - за татуировка нямаше време и така - с по още една обеца. И все пак болка има - за секунди е, минимална е, ако щете го наречете неприятно времемно изживяване /защото със сигурност не е като да дадеш на детенцето си играчка и то да се забавлява/, но си има. Ето това не бих причинила на дъщеря си, без нейното съгласие. Така както са ми дали на мен избор дали и кога да си направя нещо с моето си тяло, така и аз не бих натрапила на дъщеря ми моя вкус. И не, ни най-малко не се старая с нея да сме копие една на друга- тя е дете, аз - жена.

# 176
  • Мнения: 6 039
Е, все и други майки сме били малки момичета  Laughing
За мен гримът, обеците и токчетата в ранна детска възраст са лош вкус. Живея в деветнайсети век, много ми е приятно.


че това са характери белези точно за този век, защо ги отричаш?
http://en.wikipedia.org/wiki/1890s_in_fashion
http://www.costumegallery.com/children.htm

# 177
  • Мнения: 5 877
Защото ми е приятно да не съм в тон с епохата си.
Намирам за красиви децата, които приличат на деца.

# 178
  • Мнения: 6 039
аз също, но в 19 век децата приличат страшно много на госпожици или още по-точно на майките си в умален вид

# 179
  • Мнения: 5 877
Грим и пиърсинг не видях Simple Smile
Както и да е. Някои неща са ми еднозначно свързани с половото съзряване, не ги асоциирам с деца.
Пипи Дългото чорапче с обеци.  newsm78 Малечка-Палечка с обеци. Точица от "Антон и Точица" с обеци. Или с грим, или с лакирани нокти.

Общи условия

Активация на акаунт