В КАРНОБАТ пролет е дошла и нашите деца са готови за игра! 2

  • 14 649
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Добро утро момичета!
О днес пак е много гадно време.Пу да му се не види.

Къде сте всички то в такова време трябва да сме тук.

# 16
  • Мнения: 49
 Wear Umbrellaи е и неделя  newsm64  food002 newsm71 всички теб чакат,а то в такова време да си легниш че....

# 17
  • Мнения: 0
 Здравейте!Как сте днес?Е*ати и скуката.  Цял ден едно и също.При вас как е?
                                       

# 18
Как сте мами днес? Гадничко време беше днес, но ние се разходихме с тати до Бургас, купихме на принцесата люлящо конче и сега е голяма радост- не слиза от него smile3540
Дано утре да става за разходки, че да излезем малко на разходка, че и до кухнята да отидем. Айде приятна вечер на всички, до утре!

# 19
  • Мнения: 71
Ето ме и мен,но май пак съм сама smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 ехооо къде сте всички.

# 20
  • Мнения: 133
Добро утро!Дано днес времето да е хубаво,че издивяхме вкъщи.                                                               

# 21
Добро утро и от нас!
Май не е много хубаво вримето , но каквото такова- ние излизаме.Вече е облечена моята пренцеса и ходиди до вратата да дрънка ключовете.
Айде може да се видим на вън.

# 22
# 23
  • Мнения: 71
Добро утро!
Така като гледам днес май ще се излиза,Райко много пече. Shocked

# 24
  • Мнения: 133
Добро утро момичета!Дано наистина да има   Nature Sun With Face,че какво се прави цял ден затворени вкъщи.Отивам да си поошетам newsm79,че след малко отивам на козметик.Но първо ще си пийна кафенцето  kaffeetrmker_2

# 25
  • Мнения: 49
привет  и от нас аз поошетах  и принцесата е измита вече два пъти и нахранена,но в спалнята бомба е паднала,че вчера бяхме цялден в Бургас -а там едно хубаво слънчево време.
ние се каним да излезим иначе цял ден ще издивеем. piasyk running,а и днес е БЛАГОВЕЩЕНИЕ трябва да отидим да запалим свещичка sling
 bishop

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 15:12 от eva_v

# 26
  • Мнения: 133
Ние след малко тръгваме,вече си приготвихме обувките Laughing.И както каза eva_v днес е Благовещение ще отидем в църквата да си запалим една свещичка      Честит празник на всички майки!

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 13:58 от tina_elena

# 27
  • Мнения: 49
хайде на следобедна почерпка,че моето зверче днес не иска да спи smile3511

# 28
  • Мнения: 71
Честит празник на всички.  bouquet

Явно времето на всички влияе различно.Моят човек заспа рано,като се врйщахме от кухнята и заспа в колата и спа до 13.30
А сега шета навред.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт