Овесени ядки - може ли всеки ден?

  • 2 132
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 745
Ми аз като чета,по добре да не давам.Ние пълним памперса по4-5 пъти,та не ни трябва повече.Пък съм им фенка и са доста полезни. Thinking

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Може-щом ги харесва  Peace

# 17
  • Мнения: 5 362
Да,можеш да й даваш.

# 18
  • Мнения: 9 973
защо пък не,щом яде

# 19
  • Мнения: 46 518
Нали плодовете е добре да се дават отделно, значи не е добра идея овесените ядки да се комбинират с плодове.

Не съм последовател на тази идея, давам си ги спокойно Peace

# 20
  • Мнения: 753
Аз давам 4 пъти седмично за закуска,за да има все пак и някакво разнообразие или ги приготвям по различен начин.

И кои са различните начини за приготвяне на овесени ядки освен варени и смесени с нещо ?
Давам ги с АМ или с кисело млако,с масло и сирене,с извара,с плодове.Когато ги давам с масло и сирене или извара го правя по редичко.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
може, ама може много бързо да му омръзнат така , а и да се разхлаби повечко.....

# 22
  • София
  • Мнения: 3 249
Ми аз като чета,по добре да не давам.Ние пълним памперса по4-5 пъти,та не ни трябва повече.Пък съм им фенка и са доста полезни. Thinking

Не е задължително да имат силен слабителен ефект. При дъщеря ми не е имало такъв изобщо. По-скоро смятам, че регулират стомаха. Може да се комбинират със запичащ плод, например банан, ако се притесняваш.

# 23
  • Мнения: 745
Ми аз като чета,по добре да не давам.Ние пълним памперса по4-5 пъти,та не ни трябва повече.Пък съм им фенка и са доста полезни. Thinking

Не е задължително да имат силен слабителен ефект. При дъщеря ми не е имало такъв изобщо. По-скоро смятам, че регулират стомаха. Може да се комбинират със запичащ плод, например банан, ако се притесняваш.
Благодаря ти за отговора Peace

Общи условия

Активация на акаунт