Албена 2008

  • 36 153
  • 381
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 401
Тези цифри, които цитираш да ги видя няма да  повярвам.
А какво означава директен контакт с мениджърите? Използваш някакви връзки ли?

# 76
  • Букурещ
  • Мнения: 7 840
Тези цифри, които цитираш да ги видя няма да  повярвам.
А какво означава директен контакт с мениджърите? Използваш някакви връзки ли?

ако искаш да ти пратя копие от платежното?

никакви връзки нямам, просто влизам в директен контакт без да се занимавам с агенции, он-лайн регистрации и прочие.

# 77
  • Мнения: 804
Може ли да ми помогнете в избора ми на хотел в Албена. Колебаем се между: Магнолия, Вита парк или Ралица. Благодаря предварително  Hug

# 78
  • Мнения: 752
Може ли да ми помогнете в избора ми на хотел в Албена. Колебаем се между: Магнолия, Вита парк или Ралица. Благодаря предварително  Hug


Била съм в Магнолия и Ралица. На мен повече ми допада Магнолия.

# 79
  • Мнения: 1 152
Хах, и аз си говорих само и единствено с управителя на хотела, в който резервирах....но ми казаха една цена и тя просто се редуцира само с 10% за ранно записване и 100% авансово плащане. И въпреки това за по-малко звезди платих повече с около 25%. Явно не мога да се пазаря. ooooh!

# 80
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Madchen, и трите хотела като база са добри.

Магнолия е малко по-близо до плажната ивица, така че може би наистина там е до известна степен по-добре.

# 81
  • Букурещ
  • Мнения: 7 840
Явно не мога да се пазаря. ooooh!

точно в това е идеята, да успееш да се спазариш.

# 82
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Момичета, имам нужда от малко помощ. Вече сме пред семеен скандал с тези хотели.
Та въпроса ми е:Различни ли са Магнолия 3* и Магнолия Гарден 2*? В сайта на Албена е само Магнолия, но в нашия английски сайт е Магнолия Гарден 2*. Не мога да сравнявам по цени, защото има разлика между това, което предлага българския сайт и английския сайт.
И още един въпрос, ако някой знае. В кой хотел са по-малко немците Магнолия, Ралица или Вита Парк? Може да се чудите защо питам, но предпочитам да си изкарам супер почивка,а не непрекъснато мъжа ми да мърмори, че всичко се прави за немците. Непоносимостта между англичани и германци е пословична.
Благодаря на всеки, който знае нещо.
Това е сайта, ако нещо може да ви ориентира http://www.balkanholidays.co.uk/summer/qsAO.do?pro=1&res=AB& … ;cat=&sid=S08

# 83
  • Мнения: 752
Doret, магнолия и Магнолия гардан ползват един ресторант и басейн. Просто условията в трите звезди са по-добри - хубави стаи,климатик, Тв. В Гардъна няма тв, обзавеждането е соц, с едни дървенки неща по стените, абе по-гадно е (преди 3 години бях там - инфото ми е от тогава). Като изключим стаите в двете звезди, другото е еднакво. Естествено и цената в Магнолия Гардън е по-ниска (когато ние ходихме първия път разликата беше около 30-40 лв. на ден ако не се лъжа). Миналата година бяхме в Магнолия и беше пълно с руснаци и по-точно рускини (майки и баби) с деца. Тази година незнам кои туристи ще преобладават, но има нашествие на румънци по нашето Черноморие.

# 84
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Doret, има малко промени в предлагането за 2008 г. Пускам ти копирано инфо от страницата на Албена.

Новости в предлагането на хотелите и ресторантите в Албена
за сезон 2008

С цел удовлетворяване желанието на гостите за почивка в модернизирана база, както и да отговори на очакванията за приятна почивка на гостите си в комплекса, Албена АД постоянно влага средства в обновяване и модернизиране на хотелската база.
Във връзка с това през сезон 2008 в Албена предстоят следните промени в хотелската база на курорта:

За да предложи на своите гости един модерен комплекс, подходящ не само за незабравима лятна почивка, но също и за конферентен, SPA и спортен туризъм, Албена инвестира 60 милиона лева в проекта Фламинго. През 2008 завършва и последният етап на строителство на комплекса, който ще предлага почивки на база полупансион или нощувка със закуска. През сезон 2008 комплексът ще разполага със следните съоръжения:
* крило на Фламинго категория 5* с нова рецепция и 3 pent house-а на последния етаж на хотела с изглед хъм целия курорт Албена и залива
* нов основен ресторант, а-ла-карт ресторант и Танго бар
* амфитеатър с 250 места, 5 по-малки зали
* Boutique Spa & Wellness Center - луксозен Спа център със закрит басейн, сауна, парна баня, масажи и козметични кабини


Стаите в хотелите Албена Бийч Клуб и Гергана ще бъдат напълно реконструирани и модернизирани. Двата хотела се обединяват под името Гергана и ще предлагат услугата all inclusive plus (AI+), като част от услугата е чадър и два шезлонга на плажа пред хотела на стая, включени в цената.
Хотел Каликара също ще предлага all inclusive plus (AI+)- услугата включва един чадър и 2 шезлонга на плажа пред хотела на стая.
Хотели Нона и Елица ще се предлагат под две формули - на база all inclusive и all inclusive plus (AI+)- гостите ще могат да изберат най-подходящата за тях формула.
Хотел Орлов ще се предлага на полупансион или all inclusive.
Хотели Магнолия Гардън, Панорама и Компас ще бъдат реновирани, с климатици и стандарт 3***.
Лагуна Маре и Лагуна Гардън се обединяват под името Лагуна Гардън
Орхидея и Орхидея Парк се обединяват под името комплекс Орхидея
Основна цел през 2008 година са новите възможности за развлечение на туристите. В тази връзка Ви представяме следните новости в областта на ресторантьорството:

Италиански ресторант "Ti Amo" - там ще се предлагат не само пици и спагети, но и типични ястия от италианската национална кухня.
Луксозен ресторант за здравословно хранене "Зелена Ябълка" - главният готвач Милен Добрев, под ръководството на френски специалисти, ще приготвя ястия по всички правила на здравословното хранене. Изпитайте върху собственото си тяло ефекта от природосъобразния начин на живот!.
Мексикански ресторант "Tex Mex House" в типичен южноамерикански стил, с live музика на мексиканската гупа "Мариачи". Главният готвач, мексиканец, ще предложи на своите гости най-вкусните и интересни национални ястия.
Кубински ресторант "Havana Bar & Restaurant" предлага ястия от кубинската и карибска кухня и атрактивна шоу-програма, в която участва изцяло дамска кубинска музикална формация.
Латино-клуб "Poco Loco" - в хотел Фламинго - тук нашите гости ще се насладят не само на приятната музика и обстановка, но и могат да се включат в школа по латино танци.
За почитателите на нощния живот Албена предлага изцяло реконструирания модерен денс клуб "Горски цар", където ще гостуват световноизвестни диджеи и групи.

# 85
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Излиза, че страницата на Балкан Холидейз не е актуализирана, ако съдим по горния текст.

# 86
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Благодаря karrita и Mileto. На тези от Балкан Холидей малко не им вярвам, но не предлагат Магнолия 3*. Както и да е не се сетих да звъна направо в хотела и да питам. Сега ще въртя телефоните.

# 87
  • Мнения: 172
Магнолия гардън наистина е реновиран. Говорих с бюрото в Албена и ми казаха, че разликата е само в размера на стаите(в МГ са по-малки). За периода до 02.07.08 разликата в цените е
Магнолия 3*+  135 лв двойна стая AI
Магнолия 3*    122.40 лв двойна стая AI. В сайта на Албена няма публикувани цени за Магнолия Гардън.
Миналата година почивахме в Магнолия. Дори Магнолия Гардън е по-добре  разположен. Около хотела има борова гора и е по-близо до басейна. Това ме впечатли най-много - лежиш на шезлонга около басейна и падат борови иглички  Grinning

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 13:27 от veni_ev

# 88
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
veni_ev благодаря. Тази сутрин и аз говорих с рецепцията на хотела и те казаха същото. Само дето тези от болкан холидей нещо не са в час.

# 89
  • Мнения: 217
Милето, Вери4    Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт