Бъркат ли ви се......??????

  • 5 035
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Никой не смее да ми се бърка за нищо. Много съм зла. Пипам с твърда ръка. На добрия човек всички му се качват на главата. Лошотия му е решението на проблема ...
 Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 397
 Бъркат ми се и от двете страни, но не ми пречи. Обикновено се съгласявам и после постъпвам както намеря за добре. За тях май по-важно е да бъдат изслушани.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
Никой не смее да ми се бърка за нищо. Много съм зла. Пипам с твърда ръка. На добрия човек всички му се качват на главата. Лошотия му е решението на проблема ...
 Mr. Green

Моят отговор... В редките случаи, когато майка ми реши да ми се бърка за нещо /Ама едва се сдържа жената, много й е трудно да мълчи  Mr. Green/ казвам "ОК" с интонация тип "ще направя обратното"  Whistling

# 18
  • Мнения: 514
Никой не смее да ми се бърка за нищо. Много съм зла. Пипам с твърда ръка. На добрия човек всички му се качват на главата. Лошотия му е решението на проблема ...
 Mr. Green

Моят отговор... В редките случаи, когато майка ми реши да ми се бърка за нещо /Ама едва се сдържа жената, много й е трудно да мълчи  Mr. Green/ казвам "ОК" с интонация тип "ще направя обратното"  Whistling

 Peace Peace Peace Peace
Много сте мили!Благодаря на всички който взеха присърце въпроса и си дадоха мнението!!!!!!!Ще направя Peace Peace Peace така както казвате само  че ще трябва да събера малко смелост!!!!!!!!

# 19
  • Мнения: 1 312
Аз нямам такъв проблем слава богу.Но не и ли кажеш в прав текст ,че прекалено много ти се бърка тя явно няма да се усети. Peace
Peace

# 20
  • Мнения: 2 657
Никой не ни се бърка...И двете са се опитвали,но особенно на майка ми съм и казвала в прав текст,какво мисля и смятам....Що се отнася до свеки,то от началото си мълчах,но пък тя стана много досадна и след едно нейно бъркане и налагане относно детето,дадох ясно да се разбере,че няма да и търпя капризите и не желая да ми се бърка и така....

# 21
  • Мнения: 9 865
Свекито е заета със семейството на другия си син, а майка ми със себе си. Никой не ми се бърка, чак ми е скучно понякога.

# 22
  • Мнения: 474
Божееее, ако спрат да НИ се бъркат, земята ще спре да се върти....

# 23
  • Мнения: 514
Незнам  newsm78 newsm78
Но какво да се прави ще я караме някак!Мисля че тя не разбира от дума!Ето и днес пак влезнахме в спор,но най ми е мъчно че вече 3 месеца не е дошла да види малката!!!!!!!!Само от разстояние да се дудня е много лесно!!!!!!!!!! Crossing Arms Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 196
моята майка одааавна е спряла да ми се меси дава съвети ако ги искам ,виж свеките се опитва ама и при нея не се получава тя кажи на Васко това кажи онова щото той пък грам не я слуша(и скава богу)и аз се правя на ударена  Laughingи ТЕ ТАКА

# 25
  • Мнения: X
Дали някой ще ти се бърка зависи само и единствено от тебе.

# 26
и при мен майка ми все си мисли,че е тя цетъра на нашите отношения.голям тормоз ми налага.

# 27
  • Oslo
  • Мнения: 659
Не, никой не ни е помагал никога, съответно никой няма право да ни се бърка. Просто не се чувстват удобно някак....даже не са и опитвали.

# 28
  • Мнения: 2
Не, никой не ни е помагал никога, съответно никой няма право да ни се бърка. Просто не се чувстват удобно някак....даже не са и опитвали.
независимо дали ти помагат или не никой няма право да се бърка в семейството ти.аз също живея с мой те родители,майка ми се опитва да се меси-предимно защитава зет си,но аз съм категорична че никой неможе да ми се меси в семейството.отрязвам я за всичко,и въпреки това тя пак си позволява,все аз съм лоша,"защо сега ще излизам,а той ще гледа детенце"....и някакви такива.ако не и се ОПЪЛЧИШ това щще продължи,и в един момент ти ще се чудиш дали това е собствената ти майка.вдигала съм и скандали ..отговорът е ,че тя мисли за мен.и така да е аз също имам нужда от собствено пространство.затова ти казвам от опит РЕЖИ веднага иначе ще ти се качат на главата,а и съпругът така получава слабост.не го допускай

# 29
  • Мнения: 133
Не знам дали ни се бъркат, аз през повечето време не им обръщам внимание и на моите и на неговите роднини.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт