КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 11

  • 19 989
  • 292
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4
Хайде от утре всички с червени обувки!
Жабче и тук времето е отврат.

# 211
# 212
  • Мнения: 4

Това е за теб учителко моя.

# 213
  • Пловдив
  • Мнения: 614
хахахахах БЛАГОДАРЯ Hug Hug  love001  love001

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Жабче хаймана такава де ходиш та те няма ааа
Пак кафета мафета не можеш да се прибереш бе . smile3534 smile3533

# 215
  • София
  • Мнения: 1 529

ШОПСКИ ЗОДИАК

Овен
Отредена зодия  за водач.   Он  Геле се  мисли за таков, ама си е чист овен.

Телец
Животинска зодия.   Служи  за обръщение - "теле".  У по-деликатни случаи се използва "вол".

Близнаци
Родените у  тая зодия сека работа я вършат по два пъти, ама файда пак нема.   Коги  са трима,  не окат  им близнаци, а тримата глупаци.

Рак
И тия са голема зодия.  Коги сите одат напред, они одат назад.

Лъв
Голем дзвер у дома, дека не мое да се трае.  У чуждоземско му викат: "Ай лъв ю".

Дева
Е те тая требе много да я тражим, оти зодията е кът.

Везни
Търговска зодия.  Мери ти ъкъло, па ти крои капа.  Че я разбереш, коги ти даде сметката.

Скорпион
Любопитна зодия - апе!

Стрелец
Предимно авджийска  зодия.  Коги се случи мъж - цели се у секаков
дивеч. Коги  се случи  авджийка -  сума ти ергени й висят на
коляно, а она веке стреля следующия с очи.

Козирог
Оно козите  ги изтребваме целогодишно и целокупно, та тая зодия й
викаме "направи си сам".  Рога има - кози нема.  Рога имат и
некой, дека одат у командировка.

Водолей
Кръчмарска зодия. Останала е от винолей.

Риба
Тая зодия веке й викаме мерлуза.

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ААА Шпунц не съм съгласна никога не върша по два пъти нещо Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy smile3534

# 217
  • Мнения: 4

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 18:09 от moni4ka

# 218
  • Мнения: 4

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 18:11 от moni4ka

# 219
  • София
  • Мнения: 1 529
 Нали сме от една зодия? И аз и аз .... Joy hahaha


 Joy
Писмо от мама

Пиша ти бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо. Вече не живеем там, където, живеехме, когато ти напусна дома ни. Баща ти прочел в някакъв вестник, че на човек му се случват най-много неприятности и нещастни случай в радиус от около 30 км. от дома му, затова се преместихме на друго място. Няма да мога да ти изпратя адреса, защото последното селско семейство, което е живяло тук е взело номерата на къщата с тях, за да не си сменят адреса. Това място е наистина много хубаво. Дори има и пералня. Но не съм сигурна дали работи добре. Миналата седмица сложиш вътре малко дрехи, затворих капаха и дръпнах синджира. От тогава не сме ги и виждали. Времето тук не е лошо. Само миналата седмица валя два пъти. Първият път за 3 дена, вторият за 4. Относно това палто, което искаш да ти изпратим, чичо ти Гошо каза, че ще е прекалено тежко, ако го сложим с копчетата в колет, затова ги отрязохме и ги сложихме в джобовете на палтото. Оня ден Муньо си заключи ключовете за колата, вътре в колата. Много се бяхме притеснили, защото му трябваха цели 2 часа, за да си отвори колата... и да ни изкара нас с баща ти от вътре. Сестра ти роди бебенце тази сутрин. Но все още не знам какво е то и ми е трудно да ти кажа дали си станал леля или чичо. Бебето много прилича на брат ти. Вуйчо ти Крум падна в един казан за ракия миналата седмица. Някакви хора се опитали да го издърпат от там, но той успял да отбие нападението им, след което се удавил. После го кремирахме и той горя цели три дена. Краката му все още тлеят. Трима от твоите приятели паднаха от моста преди няколко дена, докато се возели в самосвал. Мишо карал самосвала. Той успял да си отвори прозореца и да се изплува, другите двама обаче не успели да свалят задната преграда на самосвала и се удавили. Няма повече какво друго да ти кажа, синко. Нищо изключително и извънредно не се е случвало тук.

С обич, Мама

# 220
  • Мнения: 4

Жабче това е за теб.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 18:14 от moni4ka

# 221
  • Мнения: 4

Това е за всички баби Аз до сега се учих да изпращам картинки.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 18:20 от moni4ka

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 614
БАБЧЕТА КЪДЕ СТЕ БЕЕЕЕЕЕ

# 223
# 224
  • Мнения: 4

Зиче това е за теб с много обич

Общи условия

Активация на акаунт