Не иска да яде готвена храна, с какво да разнообразя?

  • 1 162
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
София и тя може да кара само на моркови и тиква без проблем.  ooooh! Картофите и тиквичката са друго нещо... Tired
От няколко дена започнах да давам по мъничко каша, за сега си я хапва да видим по нататък дали ще мога да я пробутам само нея на цяло хранене.  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 724
Моето дете също от начало не искаше да яде почти нищо.Аз правих така копувах нещо което не иска и добавях пюре от морков/това ни беше любимото пюре/ няколко лъжици и така ги ядеше и после постепенно започна да ги яде.Успех и не се притеснявай за оранжавия цвят Simple Smile

# 17
  • Мнения: 207
И мойта кукла е същата, ако може да живее само на тиква и морков. Но знаеш ли има едни супи на Гербер (Zupka) Те са морков, картоф и корени от магданоз. Много е вкусна, а и съдържанието на морков е малко. Пробвай ги според мен ще се хареса  Peace

# 18
  • Мнения: 119
Аз съм малко скептична относно даването на супа в тези месеци, все има някакви подправки, дори и съвсем мъничко да са не мисля, че са подходящи за нея.   Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 062
Опитай да и приготвиш ти картофено пюренце и сложи повечко АМ вътре.Или добави в него малко броколи. Друг вариант според мен е след като започваш с каши вече - да захраниш със зеленчукова каша, може нея да я хареса повече и така да свикне с другите вкусове.

Общи условия

Активация на акаунт