По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.

  • 20 055
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 329
Пепе, какво е станало? Чак се притесних. На мен ми се е случвало на нотауфнаме с щерката - прегледаха я, казаха, че е за детската клиника и ни пратиха там. В детската клиника я прегледаха без проблем и ние се върнахме по живо по здраво.

# 76
  • Мнения: 2 567
В Bereitschaftpraxis към най-близката болница водих и аз Емата навръх Великден, конюнктивит  Confused

# 77
  • Мнения: 3 880
Мамацки, случайно да знаете дали по празници в нотауфнаме преглеждат деца? Или чакаш и се надяваш докато отвори педиатъра?
А защо не? Нотауфнамето е за всички, не само за възрастни....
По празниците също (през деня) има и дежурни педиатри, а за през ноща и в къщи може да викнеш нотарцт, ако е много зле детето.

# 78
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,да се преселения към вас.Живея в Германия в град Bad König Hessen.
Имам 2 деца Невио на 2год и половина и Дева Ноелли на 7 месеца.Сега сам в майчински.Иначе в бг идвам от град Варна.

# 79
  • Мнения: 4 138
Здравейте момичета,да се преселения към вас.Живея в Германия в град Bad König Hessen.
Имам 2 деца Невио на 2год и половина и Дева Ноелли на 7 месеца.Сега сам в майчински.Иначе в бг идвам от град Варна.

2 kила свинска наденица, 3 литра червено вино и си приета в нашата задружна група Mr. Greenподкупите в натура прибирам аз.
добре дошла  bouquet

# 80
  • Мнения: 11 329
Здравейте момичета,да се преселения към вас.Живея в Германия в град Bad König Hessen.
Имам 2 деца Невио на 2год и половина и Дева Ноелли на 7 месеца.Сега сам в майчински.Иначе в бг идвам от град Варна.

2 kила свинска наденица, 3 литра червено вино и си приета в нашата задружна група Mr. Greenподкупите в натура прибирам аз.
добре дошла  bouquet
Мато, запри са, мър моме! Ша уплашиш девойчето! Naughty
Добре дошла, Невира! Hug

# 81
  • Мнения: 264
Е що да се плаши, нали всички си го плащаме тоя вход хех Mr. Green
Добре дошла    bouquet. Аз обаче минах по-тънко само с пържоли  Joy

# 82
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Здравейте момичета,да се преселения към вас.Живея в Германия в град Bad König Hessen.
Имам 2 деца Невио на 2год и половина и Дева Ноелли на 7 месеца.Сега сам в майчински.Иначе в бг идвам от град Варна.

добре дошла. в Оденвалд ли си?
аз съм наблизо  Wink

# 83
  • Мнения: 707
Е що да се плаши, нали всички си го плащаме тоя вход хех Mr. Green
На мен ми се размина, ма за сметка на това сега трябва да чиракувам на Мата  Grinning.

Добре дошла на Невира  Sunglasses!

# 84
  • Мнения: 7 605
Добре доШла на Невира, и аz съм Варненка и в Хесен  Wink  Увели4ава се Хесенската банда, наистина трябва да органиzираме една среЩа  Peace

 За любителите на Хайлбутт  Laughing  пуснах рецептата в готварския   chef

ШоШи, бърzо оzдравяване на Ема, и дано не zараzи каката  Praynig

# 85
  • Мнения: 2 907
Ама тя все пак написала камбала  Laughing Оф, хайлбутът ми е една от любимите риби. Снощи като напук рибният ресторант беше затворен. Оттам тръгнахме за един друг в Германия, където има на картата хайлбут. Като седнахаме на романтична маса със свещ, аз размазана от кеф, ни донесоха не нормалното меню, ами абендкарте с малък избор. Еееее, не видях хайлбут, не го и помирисах.
Като мозък викаш станал халибутът  Wink

Татяно, живея на 2 часа път от теб, мен хич май не ме смяташ за хесенска среща като гледам, хм...

Привет на Невира. За мен не желая бутчета и луканки, един гол танц на масата ми стига. Аз сама ще си набавя аперитива  Mr. Green


# 86
  • Мнения: 7 605
Как бе дуШа, и ти си добре доШла, теб дори Ще те поканя на една порция моzъ4ен хайлбутт  Laughing

# 87
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 842
Ша изплашите чужденците с тоз вход бре Mr. Green
Мато, аз явно съм се разминала, ама тва ще да е щото ще ставаме рода Joy
Невира, добре дошла!  bouquet Групата на варненки се увеличи Wink

# 88
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Мамацки, отбой, високата Т падна след няколко часа сън без да помагам с нещо. Бях се притеснила, защото и едно от децата на РД в петък също вдигна вчера Т.
Добре де, всички се сдушихте по групички, само аз ли тук в Оссиланд  тюрингийска newsm78

# 89
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Добре де, всички се сдушихте по групички, само аз ли тук в Оссиланд  тюрингийска newsm78

е как бе Пепи, ми ти си с нас ...  Wink
нали Тюрингия граничи с Хесен  newsm78

оф мъча се да пиша някакъв скапан берихт и нямам муза и се нервя само...вече съм закъсняла с предаването, пак ще се правя на неразбрала ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт