Да ексфолираме тялото си за настъпващото лято!

  • 25 896
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 778
И аз се ексфолирах преди със сода смесена с душ-гел...
Ставаше много гладка и мека кожат, само дето много изсушава Sad!
После трябва задължително лосион или мляко за тяло!

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
това с утайката от кафе съм го чела хиляди пъти и наистина действало. ще пробвам и аз. морска сол също. сигурна съм, че и двата начина са 100 пъти по-добри от някой наблъскан с химия продукт.

# 17
  • Мнения: 199
утайката от кафе е страхотна за ексфолиант.друго нещо което ползвам също е захар но се разтапя бързо

# 18
  • Мнения: 4 806
моят вариант - утайка от кафе със зехтин, канела на прах и някакво от маслата на Икаров. Хубаво разтриване и после хубава радост - кожата става перфект.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 397
моят вариант - утайка от кафе със зехтин, канела на прах и някакво от маслата на Икаров. Хубаво разтриване и после хубава радост - кожата става перфект.

Това се смесва и се ползва като сапун ли?  Embarassed

Аз ползвам на Арома един сапун с трици вътре много съм доволна   Peace

# 20

Tawny ти от кой не си доволна?

Не съм доволна от този на ейвън с екстракт от нар, сух ми е някакси, може би съм свикнала с тези на freeman, те са и по ароматизирани и ми се струват много по-добри. Ето какви имат, почти всички съм ползвала и са страхотни.
http://www.freemanbeauty.com/portal/store/store.asp?lngRootID=50 … navigationid=5015

# 21
  • София
  • Мнения: 593
И аз да попитам как точно става тоя номер с кафето?

# 22
  • Мнения: 727
И аз да попитам как точно става тоя номер с кафето?
вземаш утайка и мажеш Mr. Green,няма никаква философия...аз имам доста количства утайка..пия турско кафе Peace

# 23
  • Мнения: 1 645
Не ползвам често ексфолианти.Последния който си взех е на DOVE и го ползвам 1-2 пъти в месеца с гъбка тип корделка.Много ми се иска да пробвам ексфолиант с морски соли...

# 24
  • София
  • Мнения: 593
И аз да попитам как точно става тоя номер с кафето?
вземаш утайка и мажеш Mr. Green,няма никаква философия...аз имам доста количства утайка..пия турско кафе Peace


  bouquet  А трябва ли да постоя с нея или се измива веднага newsm78

# 25
  • Мнения: 14 490
Защо така нападнахте момичето, което спомена, че ползва сода. Имате ли си представа изобщо колко добре действа тя? Направете си малък експеримент - обтрийте си лицето със сода и розова вода и сами ще се уверите, а ако го правите всяка вечер ще го позлатите това момиче, вместо да се възмущавате. Аман от многознайковци!


за лицето съм съгласна бе  Whistling но само ако ти е по-мазна кожата, аз съм го правила в пубертета, ама за тяло, където кожата е доста по-суха - тц Naughty

# 26
  • Мнения: 2 149
Ще взема и аз да пробвам с тази утайка,че ми разпалихте любопитството Laughing
Тъкмо си направих кафе Laughing

# 27
  • Мнения: 4 806
забравих да спомена нещо - във всеки дом се намира по една стара хавлийка, нали?
Е, като се накиснеш здраво в банята и с нея почваш да търкаш - ми няма друго такова, дето така да смъква старите клетки. След такова изтъркване, краката ми буквално стават на "огледало" и с някое масълце довършвам пейзажа. Много е просто и приятно.

# 28
  • Мнения: 2 388
И от мен един глас за утайката от кафе, чувствам после кожата си, като коприна. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 655
И аз да попитам как точно става тоя номер с кафето?
вземаш утайка и мажеш Mr. Green,няма никаква философия...аз имам доста количства утайка..пия турско кафе Peace
Това с утайката много отдавна го знам, ама като не мие в къщи никой кафе какво да правя. Освен да сваря кафе само заради ексфолирането newsm78

Общи условия

Активация на акаунт