Спи единствено на звука от сешоара

  • 4 870
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 258
Ха, много ми е забавно това със сешуара  Laughing
Ирен не е заспивала така, но на едни наши познати момиченцето беше на почти 2 год. когато бяхме на море заедно и там научих за тази нейна "страст" към сешуара. Беше много забавно, защото бяхме на бунгала и съответно всичко се чуваше... когато чуехме посред нощ включен сешуар, всички разбираха, че Вики се е събудила  Laughing
За твое успокоение, детето си е съвсем добре със слуха, така, че нямаш основание да се притесняваш, според мен  Peace

# 16
  • Мнения: 2 757
Ми как си го научила така спи  Wink Моите пък са свикнали на пълна тишина и  ако не им я подсигуря не щат да спят. Прахосмукачка отделно си обичат, но не да спят на нея, а да си играят, да я наблюдават. А сешоар дори не знаят какво е

# 17
  • Мнения: 63
Моят син беше по същия начин, но хубавото беше, че щом го сприрах не се събуждаше. Зора беше докато заспи. Но всичко си е до време. Щом му действа на бебо успокояващо не се притеснявай.

# 18
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Всичко е до време . Няма да му навреди. По-важно е да се успокои и заспи  Peace

# 19
  • Мнения: X
Е как пък го научи да спи на сешоар  Shocked Изобщо не съм се и сещала, всъщност преди да подходя към някакво решение винаги съм мислила дали после няма да се чудя как да я отучвам и ако да, изобщо не съм подхождала към него.

# 20
# 21
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
и мони  е тъй,само така заспива и спи,не 4е спи по много.даже с е замислям за един сешоар на батерии за навън Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 555
Още като стане на 4м и с изненада ще установиш каква озадачена физиономия ще прави на звука от сешоара, все едно за пръв път го чува Simple Smile
За слуха изобщо не се притеснявай, нищо няма да му стане. Но по-добре наистина да пускаш други подобни звуци - радио или нещо бръмчащо на запис.
За привикването - след третия месец е много лесно да се изкоренят всякакви навици, до тогава не му мисли, щом така се успокоява детето.

# 23
  • Мнения: 14 654
По принцип бебета се успокояват от бял шум, макар че този от сешоара не е такъв, този от преминаващите коли е кафяв май.
Не се тревожи, просто този вид шум действа успокояващо на бебето.

# 24
  • България
  • Мнения: 105
И ние бяхме така.Скрая на коликите забравихме за сешоара.За слуха не се притеснявай-нищо няма да му стане Laughing

# 25
  • Мнения: 1 586
И ние заспивахме само по този начин, когато заспеше и спирах сешоара, а след кратко сам се отказа от него.Ще отмине, не се притеснявай!

# 26
  • Мнения: 210
Звучи много смешно Joy,но и искенно ти съчувствам HugЧувала съм че бебетата обичат звука от бяла техника,като перални.Но за сешоар не бях чувала.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 522
Няма страшно за слуха. Ще се отучите лесно. Ние покрай коликите вечер заспивахме само в столчето за кола и то след много люшкане. Мислех си, че ще е кошмар да я отуча и свикне да си спи в креватчето, защото като започна да се обръща неможеше вече в столчето да я оставя да спи. а то стана много лесно - отучването. Чак не повярвах. Извинявам се малко се отклоних от темата.


# 28
  • Мнения: 4 335
Ще си купя сешоар,4е моя се развали hahaha,а снощи направо...незнам кое ми идваше да пусна Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 2 686
Мда, и ние няколко месеца спяхме само на сешоар. После установих, че вибрацията повече го успокоява от самия шум и купихме вибриращото кошче на Бертони, защото то хем вибрира, хем бръмчи. Ако знаех щях да го купя още от самото начало. Спа в него докато му стана съвсем тясно, докъм 9-тия месец. Последните 3-4 месеца само заспиваше на вибрация, после я изключвах. Доста се притеснявах как ще свикне да си спи в леглото, което не вибрира - ами лесно стана, независимо, че беше голям вече.

Общи условия

Активация на акаунт