Фънки -доброто лошо момче???

  • 2 673
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Фънки е пич.

# 16
# 17
искам да споделя, че освен другите му провинения, той за малко да ме умори от смях с нощницата и шашчицата и балетната поличка .   Joy Joy

# 18
  • Мнения: 5 255
"Търси се" е качено в сайта на БТВ  Wink

# 19
  • Мнения: 491
Много неприятен човек. Избива комплекси с поведението си Wink

# 20
  • Варна
  • Мнения: 567
Той не избива никакви комлекси, избиването на комплекси е съвсем друго поведение!
Той просто умее да се приема такъв какъвто е, и да се самоиронизира, малко го могат!
Кефи ме, и най-вярното определение за България чух от неговата уста - цървуландия!

# 21
  • Мнения: 46
Фънки прояви чувство за хумор отностно теглото си. Когато беше в сутрешния блок на Бтв, една зрителка се обади и го попита той като се погледне в огледалото, какво вижда. И той, съвсем спокойно, каза: "Ами, истината.." Mr. Green

Иначе аз много го харесвам, още от предварителните кастинги. Забавен ми е, пък и лично аз виждам някаква добродушност в него.

Не ми е ясно след като вижда истината, защо се обиди на Иван като го нарече "Оня, дебелия!". Да не говорим колко пъти доводите му, че къса някой на кастингите бяха теглото, външния вид, облеклото, ботушите...  Ами да това също не бяха кастинги за манекени и фотомодели.

Изобщо не го харесвам. Ако сте родители на някой от децата, които обиди на външен вид не считам, че и вие бихте го харесали. Одобрявам критика, която обаче е градивна, а не от типа на "я си се занимавай с това или онова музиката не е за теб..." Считам, че дори и да е прав има много по-сполучлив начин да се каже. Повечето от кандидатите са си просто деца и това отношение за мен е недопустимо.

А къде точно тая добродушност я видяхте - идея си  нямам. Мисля,че е злобен и злопаметен!

# 22
  • Мнения: 3 211
Голям фен съм му. Много е точен.
Четох една статия в сп."Макс", ето ви една част от нея:
"Екстравагантен ли сте в живота?
Предполагам-да. Например в "Мюзик айдъл" аз съм най-лошо облеченият човек. Най-непретенциозният, а най-лошо изглеждащият. Българинът не е свикнал да мисли, че може да си инстински арбитър елегантиеро, а в същото врее да си парцал. Имам собствено виждане за дрехите. Те са едно наложено нещо, което на мен не ми трябва. Аз и семейството ми сме нудисти и гледаме на трикотажа като обида, но живеем в това общество, дявол да го вземе."
 Wink

# 23
  • Мнения: 491
Той не избива никакви комлекси, избиването на комплекси е съвсем друго поведение!


Точно това поведение е избиване на комплекси Simple Smile Слабите обиждат по този начин. А иначе... иронията е сестрата на гнева, точно както и сарказмът. Личи му, че не може да сдържа нервите си...

Но това си е мое мнение де, не държа някой да се съгласява. Просто казвам кое е очевадното Simple Smile


Поздрави.

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
и какво точно го комплексира, според теб? има си проспериращ бизнес, семейство и деца... кое да го комплексира, шкембето му ли? не мисля, че му пука особено...

# 25
# 26
  • Мнения: 317
А на мен ми стана смешно как се върза на провокациите на Иван по този начин стана той самият смешен. Когато човек не знае какво да каже си замълчава, а глупавият човек започва да обижда. Peace

# 27
  • Мнения: 46
А на мен ми стана смешно как се върза на провокациите на Иван по този начин стана той самият смешен. Когато човек не знае какво да каже си замълчава, а глупавият човек започва да обижда. Peace
С две изречения, но много точно казано!

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383

Ех, взехте ми думите от клавиатурата.

Харесва ми защото е различен.
Аман от зализани перчемчета и примерени думи.
Повечето които е отрязал, са си го заслужили.

# 29
  • Мнения: 131
Радвам се ,че Фънки се ядосва на изказванията на Иван.
Фънки се държеше подигравателно с участниците в кастингите.
Нека сега му се връща.

Общи условия

Активация на акаунт