Разделно хранене-част 22

  • 12 314
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 533
Добрутро, милички Hug Hug Hug
Прясна, прясна от пътуването до Търново и околности Mr. Green...Поради трагичния инцидент обаче нямаше празник Rolling Eyes, но поне се насладихме на Звук и светлина Simple Smile Компанията беше напълно непозната за мен, не че някога ме е спирало Wink, но усетих, че вместо да си оставя грижите в София, съм си ги понесла, и то в пълен състав #2gunfire Та ни позиционираха в една страхотна виличка в село Полекраище, една селска идилия, едни пролетни наситени цветовеее- нЕмам думи Hug Наспах се, кукуригах на ранина с петела  hahaha Видях и малката сладунка Софи Heart Eyes Не можах да я гушна и цункам, че устетата са ми още болни ooooh! Но ще пусна снимчици да я видите малката убавица Heart Eyes Едно мъничкооо, с един гОлемиии очички- да я изпапкаш Hug Грациела каза, че в неделята, тоест вчера, са и правили прещъпулник, та ще чакаме новинки и снимки Hug
Милички, голям зор с социализирането, ей...Станала съм един единак ooooh!, трудно ми е да общувам, не ща да занимавам никого, пък си ми личеше, че съм омърлушена...В крайна сметка стигнах до извода, че не работата ми е виновна, не съм притеснена за пари, просто се помайвам и си измислям всевъзможни поводи да не завърша Embarassed Искам го, но не се старая достатъчно явно. И защо е тая трагична физиономия- явно се взимам И твърде насериозно Crazy Joy Joy Joy Та продължаваме бОрбЪтЪ Mr. Green С бодра стъпка и усмивка baby_neutral
Изказах се, сега по ред на номерата:
КАлида, радвам се да те прочета Hug Наистина липсваш, но пък с такова щастливо оправдание, здраве му кажи  Hug
Алексче, тук сме, миличка Hug Аз пийнах вече кафенце, вече и органайзерчето в главата проработи, та ще имаме интересна седмица, дай Боже и слънчево настроена и ползотворна Hug
Леничке, как си, миличка Thinking Разбрах, че почивка за теб няма...Как беше на театъра, между другото newsm78
Ками, благодаря за темичката Hug
СОфи, хайде разказвай за вчера, миличка Hug Искам да ти благодаря от все сърце за разговора Heart Eyes, нямаш представа как ми олекна Hug
МИне, ще минеш ли да ни посветиш, слънце наше Hug И ти липсваш...
МАди, ще се опитам да се видим днес-утре, и ти ми  липсваш Hug
Свети, Дудинка Hug ДОбре дошли и успех с нашата разделна дружинка Hug

# 16
  • Мнения: 2 724
Уж за малко ,пък то станало девет и половина ooooh!....
Ето ви кафенцето, с малко закъснение 
Лудницата  сутрин е пълна, но сигурно и при вас е така.
След малко ще размахвам крачоли, че имам да свърша това -онова навън.
Сладунче ,чак толкова не се самокритикувай, не е полезно, да знаеш  Hug.
Завиждам ти ,че си гушнала малката Софи ,нали знаеш, че ми е слабост Heart Eyes.
Отдавна се каня да посетя Велико Търново и все отлагам.....
Лени, че ти спирала ли си, все на н...ам коя скорост я караш /като повечето от вас /.
Да ви е сладко кафенцето и ведър деня Hug
Цункам ви наред  love001
Чао
 

# 17
  • Мнения: 7 263
Миналата седмица бях на две постановки - "Мъжка забавачка" и "Женско царство". Много добре ми подействаха и двете  Laughing Препоръчвам ги горещо.
В събота нямаше почивка защото Боби беше на състезание по математика, а аз имах сутринта ангажимент с едни журналисти, на обяд препускахме на изложение на училища....
В неделя - рожден ден на малкия пухчо племенника ми - стана на годинка лелината слабост Hug Heart Eyes имахме и други ангажета.
Тази едмица съм на опера ще докладвам дали ми е харесало, одавна не съм ходила ще водя и Боби за пръв път дано му хареса за да ми бъде дружинка.
Сладунче това със социопатията звучи зле - взимай мерки! Колкото до другото хубаво е че си се надъхала то не остана вече - 2 изпита имаш....
Споко!
Поздрави на Мади, ако се видите и чакаме снимки на Софи  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 480
Здравейте и от мен.Ммм,какво хубаво кафенце.Аз ще съм на плодове една седмица,ама мисля да си пиина едно кафе с млекце.С вас ще ми е сладко.Много ме е яд,ама не мога да кача снимки-незнайно защо.В Мултиплая наистина иска код,а ж снимка бг-излиза заглавната страница. newsm78ще пробвам пак.
Радвам се за щастливото събитие-честито Калида.Да е жива и здрава малката принцеска!
Алекс, Hug
Сладуне,караш ме пак да ти завиждам благородно за твоите пътешествия.Ама да не мрънкам и аз-тамън се прибрах и искам пак.
Желая на всички хубав ден и ви цункам!  love001
Лени,много духовна храна си си спретнала напоследък.И аз така преядох миналата седмица,ама гледах да е разделно! Joy
http://images24.snimka.bg/005439340.jpg
http://images24.snimka.bg/005439342.jpg
http://images24.snimka.bg/005439431.jpg
http://images24.snimka.bg/005439429.jpg
http://images24.snimka.bg/005439411.jpg
http://images24.snimka.bg/005439422.jpg
http://images24.snimka.bg/005439425.jpg
http://images24.snimka.bg/005439419.jpg
http://images24.snimka.bg/005439369.jpg
http://images24.snimka.bg/005439416.jpg
Стига за сега,ще има още,ама да не досаждам.

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 10:06 от angyL.A.

# 19
  • Мнения: 338
Добро утро и от мен!
Калида, мила, радвам се че си ни посетила Hug
Аз тази събота и неделя бях почти стриктна. Ходих и на театър. Постановката е "Кучката" в Театър "София".
Обичам ви Hug Hug HugПо-късно ще пиша

# 20
  • Мнения: 533
Анджи, само да добавя, че изглеждаш страхотно и наистина съм изумена от резултата ти Hug Сякаш и някак одухотворена изглеждаш Hug Е, като си хубав човек, нямам как и да излъчаш друго хехе
Мишее, пиши, пиши Hug

# 21
  • Мнения: 480
Сладуне,благодарности за комплимента.Аз и така се чувствам,а и имаше защо.Може би пък да е от поетата духовна храна! Laughingще се видим и ще се запознаем скоро без много уговорки.ще пусна още снимки.Цункам ви

# 22
  • Мнения: 43
Здравейте, момичета, досега не съм писала в тази темичка, но пък си признавам, че честичко влизам и разглеждам какво си пишете. Изчела съм и всички публикувани рецепти за РХ. Бленувам за деня, в който ще започна да ги пробвам. Волята и желанието ги имам, единственото което ме спира, е че кърмя, а нашата педи е много против разделното хранене по време на кърмене.

Та затова и сега реших да ви питам дали сте били на РХ докато сте кърмили и какъв е ефекта върху количеството и качеството на кърмата? Може би трябва да уточня, че въпреки 6 месеца кърмене, аз не изобилствам от млекце и пия постоянно стимулиращи чайове и по препоръка на същото педи хапвам калорийки в изобилие. Затова излишните ми кг след раждането от 3-4 станаха...10   
 Благодаря на всички предварително за споделеното мнение и опит

Поздрави и комплименти за всички вас !

# 23
  • Canada
  • Мнения: 277
Момичета, благодаря ви за топлото посрещане! Hug

Ох, малко ме е срам  Embarassed, още с първия пост да си призная как обърках комбинациите тези дни  Tired....
При нас празнуваха Великден и съответно се събраха много почивни дни => ходихме по гости и имахме гости и сега се чуствам като  Animal Pig
Успокоявам се с това, 4е поне през деня съм била на плодове...

Вие като ходите на гости успявате ли да се храните разделно?

angyL.A., много хубави снимки  Peace Ех как ми се пътува и на мен из Европа-та Confused

Дудинка, аз си мисля 4е при мъжете по-бързо става. У нас уж аз съм с повече нужда от сваляне на кг, но при мен става много по-бавно, докато мъжа ми сваля със замах....

Тайнствена Калида Hug Много се радвам за теб! Целувки за Никол и Дана! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 2 724
Здравейте отново Hug.
Йонито, как съм те пропуснала теб?
Добре дошла, миличка  bouquet.
Първо да те успокоя ,по празници почти всички се освинваме ,така че споко.
Само ни гледай сеира като дойде нашия Великден Crazy.
Амбър, добре дошла и на теб  bouquet.
Попаднала си на точното място и точно навреме.
Нашата Калида е стриктна разделничка, има си бебче, така че ще ти даде най -добър съвет.
Анджи ,много си младичка и стройна като фиданка Hug.
Всъщност колко килограма свали?
Мише ,и ти се запиля някъде, от работа нямаш време.....
Аз обикалях до сега и като се прибрах ,се сетих ,че трябваше още нещо да свърша и няколко пъти минах покрай офиса им, но толкова се бях съсредоточила да не ме издуха вятърът, че забравих hahaha ooooh!...
Нищо, и утре е ден.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 787
Как сте,сладурани Heart Eyes

Калида,страшно много се радвам да те видя пак сред нас Grinning.Много ни лиспваше,мноооого HugКажи нещо повече за малката госпожица?Дай снимки да я видим.Същата красавица е като кака си,не се съмнявам Heart Eyes

Добре дошли на новите попълнения.Дано ви хареса при нас и да се задържите за дълго Hug

В София днес духат страшни ветрове.Ще ни отнесат направо CrazyНа мен,обаче,не ми пречат да се развявам по цял ден навън Joy.Направих едно основно чистене на апартамента,спретнах си лятното лътче на терасата с масича,столчета и зелена трева/мокет Mr. Green/ отдолу и съм много доволна.Между другото успях да наготвя и мусака от спанак и картофи със сметанова заливка.Сега пак отлитам на разходка и след това да си прибера палавника от градината Laughing

Целувки на всички Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 7 263
Добре дошла на Амбър дано наистина и Калида се включи с актуални съвети. Но един съвет на препатила - кърма не идва с много ядене, а с качествено такова. Редуцирай храната - наблегни на млечните продукти / примерно чаша -две айран/и зеленчуците до час преди кърменето. Вечеряй рано и предимно с комбинация протеин и зеленчук / месо със салата примерно/. Въглехидрати само сутрин и то от вида - овесени ядки, мед.
Забрави за пържени и тестени храни.
Това е от личен опит.
Не съм била на РХ, когато съм кърмила, но мога да сравня дават си периода на кърмене и затова ти давам горните съвети.  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 986
  Здравейте,милички Heart Eyes
  Добре дошли на новите момичета HugДобре завърнала се на Калида-да ти е живо и здраво слънчицето Heart Eyes,липсваше ни,да знаеш Hug
  Както Сладунчето ви спомена,вчера правихме прощъпулник на София WinkПървия предмет,който хвана беше спринцовката Crazy,на мама докторицата LaughingЗа самия ритуал не ми се коментира,че още съм бясна на родата ooooh!,и особено на свекърва ми-то не беше гласене,не беше чудо,ама хайде да не навлизам в подробности,че пак се ядосвам Confused
  Имам проблеми с качването на снимките,така че ще позакъснея с тях Confused
   Алексче,хайде,накани се и ела и ти Hugтакава приятна изненада ми направи Сладунчето Hug-радвам се,че си се почувствала по-добре,мила,надявах се да е така Heart EyesЦелувки Heart EyesРазбира се,и всяка от вас,която има път към Търново,ще се радвам да видя Hug
  Утре ще пиша повече,защото имам клиенти,
  прегръщам ви Hug

# 28
  • Мнения: 533
Софиии, миличкаааа Hug Hug Hug Забравих да спомена, но сънувах малката да става лекарка Shocked Mr. Green и тъй, миличката, пуснали сте ми факс хехех Hug Хехехе Joy Joy Joy Да е жива и здрава, ще стане, дай Боже, страхотна докторица, за радост на мама и тати baby_neutral Обичкам виииии Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 724
Не мога да не се похваля- току що се върнах от тренировки.
Не бях тренирала почти три месеца, предвид обстоятелствата...
Чувствам се преродена.
Айде ,мятам се в банята.
Приятна вечер на всички Hug.

Общи условия

Активация на акаунт