Разделно хранене-част 22

  • 12 329
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 986
  ЛЕНИ,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,МИЛА HugМНОГО,МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ,И НАЙ-НАЙ-ХУБАВИ НЕЩА ТИ ПОЖЕЛАВАМ ОТ СЪРЦЕ Heart Eyes
  Петя,и аз видях трудности с намирането на торта-голямо оглеждане му ударих за рожденния ден на София,или са прекалено натруфени и за по-големи деца/с разни Барбита и Спайдърменовци Crazy/,или ако са по-детски-с къщичка,зайчета и т.н.,пък ще са много тежки,както казваш ти ConfusedДобре,че имам позната в тоя бизнес,че ми я направи както аз искам WinkНе че рожденничката яде торта Wink/аз все още не й давам сладко,освен обикновени бисквити от време на време;-)/,но все пак....
  Алексче,все още не мога да кача снимки на София/че и нови има Peace/,не знам защо имам проблеми със снимка.бг newsm78,а друг сайт не знам ConfusedМного се смях с бисерите на вашия работник Joy-определено заслужават да бъдат записани Wink
  Целувки на всички Heart Eyes
  пак ще пиша,
  отивам да изведа детето на разходка,докато не е заваляло Confused

# 286
  • Мнения: 2 724
Софи, пробвай тук :
 http://www.imgshare.eu/

# 287
  • Мнения: 533
Милички, ще бъде от кратка по-кратка, защото пак ме налегнаха разни проблемчета ooooh! Останаха още един-два изпита, подготвям проект за вестник, а нямам нет #Cussing out, на това отгоре забравих, че ми искат свидетелство за съдимост, за което трябва и оригинал от акта за раждана #Crazy А утре започвам работата...Екстра, няма що...Май пак ще пропускам планината Cry Сърцето ми се къса Confused Един ден спокойствие, и пак по трънливия път на живота Twisted Evil
Леничке, честит рожден ден Hug Да си ми много здрава, слънчева и пожелавам по-малко тревоги baby_neutral И да те радват домашните, да се чувстваш желана и красива  bouquet
Нещо ми липсва вдъхновение Embarassed
Алексче, всъщност си беше тревожно с германеца, сега ме бомбардира с мейлове, но сложих край Crossing Arms
Дано имам време да пиша скоро, че и по-весели новинки Hug Обичам ви Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 7 263
Момичета,
Благодаря!!!
От сърце ви благодаря - слънчице изгря и в моя ден покрай вас и пожеланията ви!
Стоплихте ми сърцето  Hug

# 289
  • Мнения: 3 371
Лени , честит рожден ден! Желая ти много здраве и късмет! newsm59
И да знаеш , че 40 г. , са новите 20 - това са думи на Катрин Зита Джоунс! Че кои сме ние , та да спорим с жената ! Hug  Сладуне , всичко ще си дойде на мястото  -  не се притеснявай! Успешен първи работен ден на новото място !  bouquet Алекс , добре е , че съм те разсмяла , ама аз бая се чудих , да се смея ли , да плача ли !? newsm78 Днес май ще се възползвам от "чаената " почерпка ! Нещо съм понастинала , гърлото ми дере , а вече съм съвсем без глас и се чувствам ужасно - две думи не мога да кажа ! SickНо , нещастието за едни , е щастие за други - мъжът и синът , са много доволни ! Mr. Green
Вчера спретнах едни спагети , като малко промених рецептата от разделната готварска книга .Вместо с гъби и сметана , ги направих с карфиол , броколи , моркови и сметана .Станаха много вкусни и мисля съвсем разделни ! Да питам и аз нещо - мога  ли да ям топено сирене със зелена салата ? Приготвям и едни пилешки пържолки със сметана и топено сирене , и малко масло - става , нали ?Целувки на всички !  bouquet

# 290
  • Мнения: 2 724
Госпожата, спагетите са разделни ,топено сирене със зелена салата -също, но на месото не слагай .
Все се чудя какво съдържа това сирене  Thinking?
Сметаната и маслото мисля че са достатъчни.
И поспри се малко ,не викай толкова  Laughing.
Аз смених тактиката, ако някой ми се разсърди или отваря ,се усмихвам и казвам :
-И аз много те обичам.
С камъните на дъщеря ми- по нейната глава.
Гледат ме като втрещени ,а аз се усмихвам и наум си казвам :
"Когато цъфнат теменугите и работите тръгнат зле,
е..  ..  майката на другите и гледай ти да си добре.
Сладунче, успешен първи работен ден Hug Heart Eyes.

# 291
  • Мнения: 3 371
Алексче , благодаря ти за отговорите на "гладните " ми въпроси ! HugИ аз мисля , че само със сметана и масло също ще станат вкусни и по-леки. Ми аз се старая да не викам толокова , ама с един дето не иска да излиза от пубертета , друг , който го друса критиката и баба , дето и тя незнае какво иска , но го иска веднага  #Crazy , някой път не ми се отдава! Close Но , ще взема пример от теб и ще почна и аз да ги редя едни... И не само на ум - само да ми се оправи малко гласчето #Cussing out

# 292
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Честит рожден ден, Лени!   newsm67 nbirthday  bigdance2
Синкото току-що се опита да ми открадне комбинацията от фрапе със соево мляко. Mr. Green Много, ама много му се пиело кафе и му се гледа ДВД. Вече изперквам, #Crazy По цял ден сме заедно двамата, мърсоли, кашлици...На всичко отгоре трябвало да работи на компютър, а аз всъщност съм нямала работа. Цял ден се измъчих с една реклама, избиха ми чивиите и ядох желирани бонбони. Embarassed А даже не ги харесвам.
Та рецептата за сьомгата еhttp://www.menumag.bg/recipes/view/124 . Доматът става по-вкусен с пресен чесън, отколкото със сух. А за пропорциите - на око, пък както стане. Mr. Green Супер става и като има някой лист марула, хем по-пълна е чинията Wink
Уф, отлитам да бърша чинии. Домакинът почнал да мие.

# 293
  • Мнения: 480
Лени,честито и от мен!Да си жива и здрава и мноооого щастлива! newsm59  ura
Момичета,аз съм си тук при вас и няма да мръдна!Много ми харесва и компанията ви и РХ!Аз съм стриктна(сигурно е нормално за начинаещ) и така се чувствам добре!И незнайно защо съм се отдала на всички соеви продукти!Решила съм си,че са по-полезни,а и все пак си е направено от растение.Няма да ви казвам как ми се е прияло шоколад,а в къщи се намират тамън 3 натурални,ама все не стигам до него.С тези часове между храненията! SadХапна си и после броя часовете,ама ме завърти нещо точно тогава,когато мога да си хапна шоколадче и го пропусна.А бе сигурно не е случайно да ме държи все нещо далеч от него!Оплаках ви се пак!Сега ви казвам лека и до утре!

# 294
  • Мнения: 2 724
Добро ви утро  Hug.
Минавам да ви пожелая хубав ден  Grinning!
И разбира се -кафенце и чайче за всички желаещи:
По- късно пак ще вляза .
 http://allnaturalbeauty.us/tranquilitygarden/tg_teacup.jpg
 http://www.zadoma.com/editor/img/coffee1.jpg
 http://farm1.static.flickr.com/61/177282072_54fb456298.jpg?v=0

# 295
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте момичета  bouquet
Минавам да ви почерпя за рожденния ден на моята принцеска Карамелка Crazy Party
 
 newsm38  bigdance2 happy bd baloni bdbaloni newsm38 newsm07  cook

# 296
  • Мнения: 2 724
  Петенце ,честита ти рожденичка  bouquet!
  Да е жива и здрава красавицата newsm51!
  Да носи радост на мама и тати Hug!
  Пожелавам и щастливо детство и щур купон!  bigdance2 nbirthday  ura

 

# 297
  • Мнения: 3 371
Петя , да ви е жива и здрава малката красавица ! newsm59 newsm67 newsm38 Tada
Да расте умна , хубава и добра , за радост на мама и тати , и всички , които я обичат ! Щастливо детство и много слънчеви усмивки !  bouquet

# 298
  • Мнения: 7 263
Охооо имаме си малка рожденничка!!!
Жива и здрава да е Ками!!!
Много късмет и радост да я следват в живота, много усмивки да носи на хората и много щастливи мигове да имат мама и тати с нея!!!


# 299
  • Мнения: 7 263
От вчера съм супер неразделна, срааамммм голям. Но се надявам да вляза в релси до няколко дни.

Малко усмивки от мен  Mr. Green

Баща посъветвал сина си студент:
- Сине, като ти трябват пари за учението, пиши ми че са за учението. А като ти потрябват за любов, пиши че са за лов.
- ОК!
Минало известно време и сина пише:
"Тате, прати ми 20 лв. за тетрадки и 50 лв. за лов...".
Пак след време:
"Тате, прати ми 20 лв. за тетрадки и 50 лв. за лов...".
Това се повторило неколкократно. В един щастлив ден:
"Тате прати ми 20 лв. за учебници, 50 лв. за храна и 300 лв. да си оправя пушката".
Отговор на писмото:
"Сине, ето ти 70 лв., ама 300 за пушката няма да ти дам! Да си гледал накъде си стрелял!".
Синът възмутен:
"Тате, прати ми 300 лв., за да не си дойда! Ако си дойда, от мен ще го прихване прислужницата, от нея - ти, от тебе - мама, от мама - градинаря, от градинаря - сестра ми, а хване ли го сестра ми, тежко и горко на целия град...".


Ако имам време ще пиша пак  Hug

Общи условия

Активация на акаунт