Фотография - 23

  • 23 215
  • 462
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 116
Госпоицата  Grinning, на мене ако може да ми добавиш един обектив  Pentax 50mm, 1,4  И преди бях писала по тоз въпрос, но не знам що така не беше добавен  Rolling Eyes 
Млечко, виждам аз накъде вървят нещата  Laughing и да не искаш да гледаш  линкове с апарати... все някой ден ще се изкушиш  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 630
Слухарова,
Моля смени ми мойте цък с това
http://www.flickr.com/photos/42704856@N00/
Хапке, много приятна снимка
Другите после, че трябва да бягам

# 17
  • София
  • Мнения: 983
Вечи, пробвах я и ЧБ, ама в такъв случай блузата много конкурира лицето  Confused То не, че не се забелязва и в цветния вариант, но не чак толкова  Rolling Eyes Като си просиш за нарциса - ще ти кажа  Mr. Green Харесва ми кадрирането, но пак има познатия проблем с фокуса. С кой обектив е? Ако е със Сигмата, при мен така се получава, като наруша минималното предметно разстояние. А пусто все ме влече да се завирам по-близо в китките  Mr. Green

Хапке, снимката е красива като калиграфия и изглежда адски вкусно  Heart Eyes

Мишолина, на мен ми харесва кадрирането, което сама си предложила, т.е. - съвсем леко да се кропне  Peace Знаменателна физиономия  Mr. Green

Апо, хубава е композицията и идеята, но нещо ми се бият цветовете. Фона е много приятен, но червеното и синьото са сурови  Confused

Фрий, китките са супер!

# 18
  • Мнения: 11 315
Вечи, пробвах я и ЧБ, ама в такъв случай блузата много конкурира лицето  Confused То не, че не се забелязва и в цветния вариант, но не чак толкова  Rolling Eyes Като си просиш за нарциса - ще ти кажа  Mr. Green Харесва ми кадрирането, но пак има познатия проблем с фокуса. С кой обектив е? Ако е със Сигмата, при мен така се получава, като наруша минималното предметно разстояние. А пусто все ме влече да се завирам по-близо в китките  Mr. Green

Със Сигмата беше. На ръчен снимах. Исках да постигна ефекта на рисунка, а не рязкосто на фокуса.

# 19
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Вечи, аз без да съм експерт в тази област, ще ти кажа, че мисля, че си постигнала рисунъка... до известна степен... може би трябваше да е по-замазанко (blurry) изцяло, което не знам как се постига.

Хапке, апетитно обаче не ми харесва черната чиния отзад. Много захлупва някак си кадъра и се набива на очи. С две бели имаш ли го този кадър? Wink

Free Soul, хубави цветя!

Мишолина, муцуната е един път!

Слухаркова, снимам с Д80, да. И можеш да сложиш този линк http://www.flickr.com/photos/12371527@N07/ вместо другите. Благодаря!

# 20
  • Мнения: 1 258
Дамаянти,много мило!Изпринтена е вече!:)
Моби,и аз зациклям често с на Ема снимките ,които отначало бяха само вечерни,а сега са сутрешни(много рано преди да изляза за работа),но не се отказвам само защото иначе сигурно да съм спряла да снимам изобщо.
Веч,харесва ми нарциса ти,но нещо във фона ме разсейва, особено отдясно и отгоре.
Хапке,снимката със скаридите е много френска.Директно си я представям в някой сайт за сток фотография как е извървяла.
Фри,от цветята ти най-много ми харесва черно-бялата.В другите ми е много плитък фокуса,прекалено плитък.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Честита нова тема  Hug
Слухаркова - екстра си се справила с всичките поръчки  Mr. Green Laughing Hug
 Хапке, много вкусни работки си спретнала до като си болна, представям си като си ок, как ги глезиш твоите хора  Laughing  Hug

Моби, на мен не ми се струват еднакви - чудесни портрети правиш - всеки с негова си история  Hug Аз съм ти фен - на Ивайла също  Laughing  Hug

Мишолина, страхотен кадър  Crazy Laughing  Joy


Апо, четките са много яки  Mr. Green  Hug Къде се загуби ...Завидях за 10 на пентакса  Mr. Green Както и на Фрии  Laughing

Фрии, в тази на жълтия фон се влюбих  Hug Чудесна е  Hug

Вечи, цветните ми харесват повече  Heart Eyes  Hug

Тед, давай снимкиии  Laughing

Млечко, добре дошла  Hug

Аз днес си направих съботно рандеву в женска компания с Правда и една дружка не форумка.Ходихме на фотографската изложба в галерията на чуждестранното изкуство, после на кафета и снимки по градинки  Mr. Green Правда успя и на фиестата на Памбос да отиде, дано се включи утре със снимки  Hug
Пускам няколко кадъра  Laughing
Единият с колата е първият ми опит да снимам бързо движещ се обект  Blush











Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 22:57 от Дамаянти

# 22
  • Мнения: 1 593
момичета, много работи сте показали и все хубави...

Хапке, снимката ти е като от списание. Бих включила цялата чиния, но честно казано не го бях забелязала, докато някой друг не го спомена.

Мишолина, поредната разкошна снимка на Мариана, муцунката много ми харесва, не знам дали може да се вярва на моя усет, но аз не бих я кропнала. Харесва ми точно така.

Фрии, и на мене фаворит ми е жълтият фон  Grinning

Моби, на мен не ми се струват еднакви - чудесни портрети правиш - всеки с негова си история  Hug Аз съм ти фен - на Ивайла също  Laughing  Hug
newsm10

днес щракнах няколко кадъра, но нещо съм се амбицирала да се науча да снимам моя дечко (да го фокусирам правилно като за начало  hahaha) и не ми идва муза за други снимки. Ще ви пусна все пак за членски внос следващия път.

# 23
  • Мнения: 2 109
джена, коментарите ти са свежи, не по калъп и много точни и адекватни. спри да се притесняваш и извиняваш, моля те.

някой беше питал дали в тази тема си правим комплименти. НЕ, тук не си правим комплименти, от страни погледнато направо си се обиждаме понякога Joy но точно за това тази тема е ценна и си се обичаме, въпреки коментарите.

# 24
  • Мнения: 337
Почвам отзад напред
Дамаянти, тук съм си, само че почти не съм снимала и малкото, което снимам, не ми харесва, все си намирам кусури, затова само си мълча и гледам Mr. Green Колата много ми харесва- това движение, много е реално и живо Hug
Веч, този нарцис ми е най- хубав от всичките, много приятно ч/б
Фрий, първата и третата ми харесват- в първата все едно се усеща полъх на ветрец, едно такова топличко, а третата направо грее, много хубаво жълто. Втората нямак не ме грабва.
Мишолина, нямам думи, каква муцунка си уловила, страхотна е Mr. Green
Моби, малката госпожица е толкова изразитлна, че определено за мен няма два нейни портрета, които да си приличат. Особено напоследък това, което пускаш във фликр, всички са страхотни.
Хапке, много са ти вкусни всички снимки, самоизтезавам се като ги гледам, добре, че съм си изпразнила хладилника и няма как да си разваля диетата Joy За тази снимка конкретно и аз съм на мнение, че с две бели чинии би било по- добре Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 909
Слухаркова, мерси Simple Smile  Hug Във вторник ще си я принтирам и орамча, може и да ти пратя снимка  Joy
 Като си харесаш от моите, ми кажи. От ноември насам имам всички в оригинален размер, преди това може и да нямам снимката, защото падна лаптопът и хардът заминА. И си нямам на всички снимки бекъп.

Калинке, пред-снощната за 365 (в банята) е на ръчен, иначе и автоматичния ползвам.

Вечерница, аз тоя присет не го харесвам. Композиционно горе липсва въздух.

Мишолина, винаги в новата тема активността е голяма в началото  Joy

Лека ви нощ  Heart Eyes




# 26
  • Мнения: 1 593
спри да се притесняваш и извиняваш, моля те.

ааа, ти не знаеш какъв философ съм аз  Embarassed... ама когато не съм запозната с материята си знам и си трайкам... много път има да извървя аз, и дотогава ще скромно ще надничам от ъгъла  Whistling


Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 15:31 от Jenna

# 27
  • Мнения: 405
Ей, направо ме разбихте с поръчки  Crazy  Joy  Надявам се всичко да е ок.

Джем, цял ден се ровя в снимките ти във Фликър  Laughing Супер кадри, много неща си харесах, но две най-ми легнаха на сърцето - 'follow me" и 'Coffee to go'  -  Кафето я искам, моля! Страхотна е  Simple Smile

Дженна, чорапите  hahaha якооо!
Първата снимка е много свежа, синьото небе, бели клонки.. замириса на море  Joy  Виждам, че и на теб ти се е изпречила клонка пред обектива  Joy

Мишолина, забавна снимка  Hug Обмислям Пловдивското пътешествие, като имам план ще свиркам  Hug

АЙде лека сега, утре още

# 28
  • Мнения: 810
Здравейте момичета! Аз докато се натутам и вие нова тема пуснахте  Grinning
И сега както подобава /не само запис/. Фотоапарата ми е Canon Rebel 300D EOS, а обектива /нов от няколко дни/ Canon 17-55mm IS. Но да ви кажа нещо съм схваната в ръцете тези дни и снимките на нищо не стават. Аз имах гости и нямах време да снимам и да го разуча. Имам само една снимка, която не е хубава /следобедна светлина, без светкавица../ , но модела се е представил добре  Grinning







# 29
  • София
  • Мнения: 6 743
Добро утро  Hug

Jenna, хареса ми най-голямата мартеничка как си я заснела   Joy  Laughing Хубав ДоФ  Hug
Пръчката с пъпка, аз много не харесвам такива неща  Blush А чорапите са много гот - харесва ми ч/б  Hug Има око на фотограф , както се казва  Grinning Hug

Апо, и аз все си намирам кусури, но пък напоследък си казах, че в крайна сметка не може всички снимки да са идеални - нали все пак го правя за удоволствие и би било тъпо да гледам всичко под лупа от една страна, а от друга, че има още доста неща които не са ми съвсем ясни и имам да се уча  Hug Благодаря ти за коментара  Hug

Слухарова, ти от поръчки само с приказки се записваш в темата  Joy

Пумпал, фокуса ми се вижда в краката да хлапето.Ама моделът е много сладък и има чудесна усмивка  Heart Eyes Може бих кадридала по друг начин или ако има място за кроп  Thinking ...  Hug





 

Общи условия

Активация на акаунт