как да разбера дали ми изневерява

  • 2 981
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
А ние как да ти помогнем  newsm78
Нито познаваме човека , нито отношенията ви ,пък и не за пръв път ти се случва ....лоша работа Tired
Ама да ти кажа това със скандалите не е решение на проблема , а задълбочаване в него ..поне така мисля аз . Peace

# 16
  • Мнения: 2
Mиличка,не рови ако не си готова за истината,каквато и да е тя.ако мислиш,че можеш да понесеш истината за изневяра,постави въпросът конкретно,ако ли не замълчи прави се че нищо не забелязваш и го хвани.но трябва да си наясно със себеси дали ще можеш да продължиш напред с него независимо каква е причината за това отчуждаване

# 17
  • Мнения: 3 423
Щом почне да си сменя бельото често, често , пък и да се застоява пред огледалото-номерът е ясен! Не питай! Никой мъж не обича да бъде разпитван!!!По-добре го напий и след това чакай признания! Laughing
Ако обаче миналия месец си е сменял гащите
три пъти, пък този само веднъж, това значи ли,
че любовта му към съпругата се е засилила. Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Може да означава, че няма кой да му изпере гащите.

# 19
  • Мнения: 13 512
Щом почне да си сменя бельото често, често , пък и да се застоява пред огледалото-номерът е ясен! Не питай! Никой мъж не обича да бъде разпитван!!!По-добре го напий и след това чакай признания! Laughing
е, направо ме разби! Колко по-често? Нали си сменя бельото всеки ден? Не ми се вярва да започне по два пъти на ден- да се връща от работа, за да го сменя.
По- скоро покупката и подмяна изцяло на бельото  би могла да бъде повод за размисъл. На приятелка  баща и си беше купил 10 чифта слипове на времето / не че преди е нямал или  са му били гадни/.. Joy

# 20
  • Мнения: 25 617
е, направо ме разби! Колко по-често? Нали си сменя бельото всеки ден? Не ми се вярва да започне по два пъти на ден- да се връща от работа, за да го сменя.


Ахам, не ти се вярва, ама някои започват да го правят. Преди да излязат пак, уж на делова среща. Wink Даже започват да се бръснат преди редовния съботен мач с приятелите си, при положение, че преди това е било мисия невъзможна да го накараш да се избръсне през уикенда. Или тотална смяна на гардероба. Или... Много такива признаци има, стига някой да има очи, за да гледа.
Естествено, не трябва да се забравя, че има и смръдльовци, които даже и наличието на любовница не може да вкара в банята по-често от веднъж седмично.  Mr. Green Там вече как ги усещат жените им, не знам. Сигурно по чуждия аромат?  newsm78
 Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Как успяват да си завъдят любовница, това е чудното!  Thinking

# 22
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Сменят, сменят.....и то как..!!!!..И то все на новичко налитат, и почват "много" да разбират от марки бельо и т.н./ стига да имаш очи да виждаш/!!
Не , че една  чужда жена ще се впечатли от едни долни мъжки гащи, ама .....мъжка психика!!!! Laughing

# 23
  • Мнения: 71
Май забравят за всичко и всички започнат ли да мислят с другата глава.
И аз мисля че сами се издават,започнат ли постоянни излизания по работа....

# 24
  • Мнения: 73
Защо нападнахте човека?Той просто може да има проблеми и за това да не му се прави нищо .А дали ти изневерява ако е достатъчно умен никога няма да разбереш.По -добре мисли  ,че всичко е наред и не рови в л... защото може да мирише

Общи условия

Активация на акаунт