Отговори
# 15
  • Мнения: 224
Ето ме и мен Simple Smile Наистина днес си изкарах много приятно с вас момичета  bouquet
Да ви се оплача, преди малко тръшнах детето да спи и реших да се наградя с малко Тоблерон - и какво мислите стана, отчупих си част от един зъб Sad и ще трябва да ходя на зъболекар ОТНОВО. Писна ми вече, все там си вися аз, но какво да се прави...

Марси, стискам палци за утре Hug

# 16
  • Мнения: 11 607
wildgirl  показах по скайпа снимките на една приятелка, която в момента е на стаж в Люксембург и тя каза,че те познава. Заедно сте били в ЮЗУ-то, един нипуск май.....Звае и мъж ти....Но май не се познавате, само по физиономия тя ви знае. Светът е малък!

Марси......утре да ги разбиеш и чакаме почерпка.  Peace

Диде, ти си гледай работата,че си била много усмихната! На теб там ти е чара! Ако някой друго ти е казал - кажи му,че нищо не разбира от хубост!Купихте ли седалка за ОО?

Поли, спа ли малката? Видяхте ли снимките? А как се е справил тати с Бебо?

Хубава седмица, девойки!

# 17
  • Мнения: 224
Леле, Мамо Цоцоланке, ти ме разби Shocked
Коя е таз твоя приятелка, я кажи Simple Smile

# 18
  • Благоевград
  • Мнения: 4
Не успях да дойда, но сигурно сте забелязали Joy
Радвам се, че сте прекарали добре, много хубави снимки има пак  bouquet

# 19
  • Мнения: 161
Да се отчетем и ние, последни от присъствалите на срещата. Ако не се лъжа само Деси все още не е писала. Нея ще я очакваме утре, може би, както и Marci да се похвали с взетия шофьорски изпит, или поне част от него. Всички дружно ще стискаме палци. А сега момичета една смешка: токущо установих, че моята дъщеря бърка "руса" и "къдрава" коса, а как именно - просто детето използва двете думички  без да знае значението им. Сушейки я след задължителната неделна баня, тя ми повтаря многократно"мамо, искам да ме направиш руса, ама много руса, като леличката с очилата". Аз съответно не мога да се сетя коя е тази леличка и детето старателно уточнява"мамо, тази дето има книжарница в Струмско", т.е. разбирайте мама Цоцоланка. Ама тя е руса, та руса. И все пак, за да съм сигурна, пускам компютъра, отварям снимките от днешната среща и детето показва точно Диди. Пояснява ми, че и майката на Ана-Мария също така е руса, което окончателно ме срази. За да я пробвам, показвам jinjer и тя съответно се оказва "къдрава", според дъщеря ми. Е това е мили момичета, Диди завидя на jinjer за блондинестия цвят, но по-точно тя се оказа"русата", а пък Дани трябва следващия път наистина да дойде с къдрава прическа, за да не бърка детето.

# 20
  • Мнения: 286
alex11,ние забелязахме отсъствието ти,ама ти ще се постараеш другият път да дойдеш ние знаем. Hug
wildgirl,на теб мила какво да ти кажа,случва се това със зъба,така че пак ще ходиш да си бъбрите със Светльо. Confused
Мама Цоцоланка,стига ,стига с тоя моя чар че вече се надух като пуяк не се говори с мен. Blush amiiii Mr. Green
Успешна седмица и от мен на всички. Peace
Ние утре сме на изследвания с детето за операцията,дано не плаче много че тази кръв дето трябва да му я взимат....... Cry
Поли,обещавам следващият път с къдрава прическа задължително. hahaha Joy Mr. Green
Пак да се поправя,забравих да напиша че купихме от Струмско седалка за децата за тоалетната,дори я изпробваха с огромен мерак,без да свършат работа де ама за начало добре хареса им. Peace

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 23:02 от jinjer_78

# 21
  • Мнения: 11 607
Поли , разби ме! Признавам - с усмивка на уста ще си легна...А точно по скайпа се оплаквах на Дидето за косата си - че е тънка и рехава....Няма само тя да се надува като голям рус пуяк, я! Нека и аз се вклъча към русите........На пук на всички!

Всички отсъствали - на другата среща - с баници да бъдете! Като компенсация.....

# 22
  • Мнения: 286
Е това за големият рус пуяк ме довърши вече! smile3532 rotfImbo rotfImao moresmile

# 23
  • Мнения: 224
 Joy
Poli, паднах от смях! А това с русият пуяк направо ме довърши Joy Мъж ми много странни погледи ми хвърля, защото се разбих от хилене.
Нека да уточним за протокола и за обществото - Дани е къдрава, а Диди руса Simple Smile
Дани, да я изхвърлиш тая преса - ти се изправяш, тя те къдри Laughing

Браво на Симонка, че ни развесели всички преди лягане!

# 24
  • Мнения: 224
Eйй, днес никой не пише, ццц...
Ние май ще пропуснем разходката следобяд, че нещо много взе да духа newsm78 Макар, че ми се искаше да изведа Ив.
Дани какво стана с изследванията?
ina_maria, Дриймс на мен много ми харесва за сватби, добър избор сте направили, поне според мойте разбирания Simple Smile

# 25
  • Мнения: 286
Здравейте момичета,днес никой не пише. Naughty
Да ви кажа от сутринта съм с такова главоболие и ходихме да правим изследвания на Аската.Той се представи блестящо,докато 3 сестри и баща му се бяха накачулили върху него да му вземат кръв от вената той изобщо не гъкна,докато аз ревях в коридора и така ми беше неудобно там от персонала в лабораторията,ама аз съм си такава като знам че ще ги боли и все плача не мога да се въздържам.И на ехограф минахме.А на всичкото от горе не само от вената ами и от пръстчето го бодаха милия.На най-безболезненото- ехографа плачеше.Но нали това поне мина вече,като се прибрахме и го накарах да се изпишка в едно канче и така му взех и урина. Tired Cry Sad
А вятъра е безобразно ужасен. Sick
Сега съм си направила едно кафенце че днес още не съм пила. Peace
Да ви кажа снощи под въздействието на филма-Мемоарите на една гейша направих следното нещо Жоро като самурай а аз русият пуяк като гейша само че с черна коса. Laughing

# 26
  • Мнения: 224
Браво, Дани и като гейша те бива  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 837
Ех, Дани, събраха ти се много роли напоследък, но все хубави:)
Браво на малкия, той е герой. Не е трябвало да се плашиш толкова - като се взима кръв от вената боли по-малко, нали знаеш.
Иначе аз вчера успях да се добера до Виенската, но в 2ч., когато имах среща със студенти, че ще правим Вечер на славистиката в сряда и аз съм в Организационния комитет. Че и днес бях до търговията да купувам вафли, близалки, солети и т.н. - това са награди за викторината и игрите по модел "Стани богат".
После бях и на репетиция - група ентусиасти си правим хор и пеем на няколко гласа (аз нали съм бивша флейтистка), та цял ден дечко беше с татко си:)
Съжалявам, че не дойдох на срещата, но ВРЕМЕТО Е НАШЕ!!! Laughing
Преди малко май че имаше леко земетресение или ми се е сторило? newsm78

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 23:24 от Ana2

# 28
Не не ти се е сторило наистина имаше земетресение  направо ужас  Shocked

# 29
  • Мнения: 11 607
Днес хич ме няма, ама хич.........Смотано и загубено ми е.....И се оплаках на колежките. После им казах за заметресението и те ми се смеят и викат - Теб явно те друса нещо!

Но..сега се успокоих...Имало е земетресение и не съм започнала да халюцинирам! Утре ще им кажа аз на тях кой какво ги друса...

Лелееееееееее.какъв дъжд вали!

Ще пиша повече по-късно! Сега отивам да обядвам!

Общи условия

Активация на акаунт