E-bay тема 4

  • 32 011
  • 801
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 030
Нека жената да отиде до банката и там да проверят откъде, кога и колко пари са теглени. Съмнявам се през ПП да може да стане такъв гаф

# 31
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Ами най-сигурно е да звънне веднага до картовия център или утре да си извади извлечение за движенията по сметката. PeaceНо първият вариант е по-добър.Ако трябва-да се блокира картата докато е време.

# 32
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Pogledni si v akaunta dvijeniata na parite, samo edna tranzakcia ot 16? li ima? Ako e taka,zvankaite spe6no da se vidi ot kade sa tegleni parite,moje o6te da sa samo blokirani.  Sorry za latinicata,pi6a ot tel

# 33
  • Мнения: 414
  Ами сега ще званна да и кажа ,че се чувствам толкова неловко...къде отидоха тия пари, Thinkingблагодаря  момичета,в помощ сте винаги  bouquet

# 34
  • Мнения: 414
lyuba84 в акаунта нямам ..как беше..ох че съм объркана..нямам да си следя баланса,просто така и не остана време да си направя онова да си следя къде  ,какво съм плащала,мисля че беше на 16 март като платих тия прословути шорти които по рано споменах че чакам от Англия и оттогава не съм плащала нищо,нито от моята карта,нито от тази на снаха ми

# 35
  • Мнения: 3 219
Монда ,би ли включила в първия пост и линка на Чоча от предната тема с тарифите на Английските Пощи.

http://www.royalmail.com/portal/rm/content1?catId=400036&mediaId=53800712

# 36
  • Мнения: 5 255
Може и тези линкове  Peace
За пазаруващите от Американския ибей :
Postage price calculator  или USPS  Wink

# 37
  • Мнения: 11
Знаете ли сайта на Versicherter Versand ?

# 38
  • Мнения: 4 422
Аз чакам инвойс, когато сме се разбрали за цена на доставката по имейла, а иначе в лист-а не е отбелязана до БГ
и аз

# 39
  • Мнения: 1 655
От скоро и аз съм в кюпа и сега редовно ви чета.  Peace

# 40
  • Мнения: 2 558
Колко беше сумата в долари , до която не се плаща мито? Confused

# 41
  • sofia
  • Мнения: 4 296
= na 45E

# 42
  • Варна
  • Мнения: 6 876
Уф. Sad
Като не знам английски едва се оправям.
Питах една дама в щатите колко и дали шипва до тук, отговори ми така
Sorry for the wait on the reply. I was trying to decide if i will
ship international. I will but am going to charge a handling fee
of $5.00. Shipping will be actual shipping charges. I normally
send packages from home and shipping international will cause
me to have to buy packaging and to have to actually go to the
post office. Thanks for asking!

пак я питах за крайна цена, за тотала на шипинга - тя ми пише It's based on the weight of the package and your zipcode. It weighs 2 lbs 7 oz. My zipcode is 23507.

Как да сметна не знам... ooooh!

# 43
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Ами,съжалява,че те е карала да я чакаш да ти отговори.Досега се опитвала да реши дали да праща извън Щатите.Съгласна е,но иска /поне аз така си го превеждам/  5 долара за опаковка и отделно ще ти включи таксата за пакетчето до БГ .К'ва е тази златна опаковка? newsm78
Защото по прицип изпращала паkетчетата от къщи,а сега ще трябвало да купува опаковка и да ходи и до пощата.
Крайната цена се базира на теглото на пакетчето и зипкода на БГ/не знам такъв/.Както и да е,погледни малко по-нагоре има линк с тарифите на US mail.Ако ти е казала теглото на стоката,като кликнеш на България ще ти излезе.Но ако не ти каже крайна цена ,не наддавай-да не ти иска после 30 долара такси. Sick

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 535
зипкода е пощенският код
Флаш писах ти ЛС. Peace

Общи условия

Активация на акаунт