Подарък за бала - силиконки или ново носле?!

  • 7 018
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ех, накъде върви света. За рождения ден подарък-липосукция, за бала- нови цици, за сватбата- смяна на пола hahaha

# 16
  • Мнения: 751
Ех, накъде върви света. За рождения ден подарък-липосукция, за бала- нови цици, за сватбата- смяна на пола hahaha
Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 2 388
Ако е както е казала авторката с цел да приличаш на някой - не бих. Но иначе съм за всякакви пластични операции, които биха подобрили самочуствието на една жена.

# 18
  • Мнения: 1 885
Аз съм на мнение, че всеки си има глава на раменете и може да прецени кое наистина му е нужно и кое е само прищявка.
Пък и аз лично смятам, че само определена прослойка могат да си позволят. Все пак покрай бала има и други разходи, та не смятам, че е чак толкова масово.

# 19
  • Мнения: 1 424
Не ги възприемам или пък одобрявам подобни подаръци за бала и това си е  Peace
Консервативна ли съм, наивна ли съм.... не знам

# 20
  • Мнения: 2 229
Не го намирам за нормално единствено, защото на 18-19 години е много рано, такива операции - след 25 най-рано. newsm78 Особено пък за нос - изобщо не е препоръчително да се прави операция на 18, въпреки че познавам момиче на тази възраст с 3-4 операции на носа...

 

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
ринопластика се прави след 17-18 г. има един хубавец-хирург в София, който прави и на 16 г. момичета, и то знаейки, че е без знанието и съгласието на родителите.той участва и в Пълна промяна.

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 14:29 от karmacoma

# 22
  • София
  • Мнения: 3 841
Нямах възможност да си сложа силикон за бала, а толкова исках... Трябваше и на него да се появявам със сутиен, натъпкан с купища подплънки, и поради тая причина да съм облечена с консервативна и затворена рокля. Ако имам дъщеря и тя желае подобно нещо, но не от каприз, а от реална нужда (макар че понякога границата е тънка и лесно едното може да премине в другото), ще й направя такъв подарък.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ужас! Нали ги виждам сега в залата за аеробика, сетили се девойките 2 месеца преди бала да слабеят (гладуват и припадат), чудеса не ставата за толкова време. Така че изобщо не се учудвам за тези прищявки. По - скоро малко акъл им е нужен за запълване на празното място.
За ринопластиката съм съгласна, който има финансовата възможност и смелост да си направи, но в подходяща възраст.

# 24
  • Мнения: 6 619
И аз нещо не ги възприемам тези подаръци за нормални.

# 25
  • Мнения: 9 814
Е, бих направила такъв подарък, само да не го иска синчето  Mr. Green

за носа става въпрос

# 26
  • Мнения: 2 952
Ех, накъде върви света. За рождения ден подарък-липосукция, за бала- нови цици, за сватбата- смяна на пола hahaha

 Joy hahaha Mr. Green   скица! Като си сложа  новите цици един ден ще видите , лЯпкам си в  аватара снимката право  ОчоВадно ....   айде де , пък и на форумска среща гола ще дойда , пукайте се  hahaha Joy

 Едни силиконови гърди в БГ са към 3200  Евро да се оточним доколкото знам ...... Който може да си сложи , здраве да е .Аз съм за - след ражданията и кърменетата и за да не стигнат циците до пода без сутиен  Mr. Green  Има жени и  млади момичета  , които са хептен за ожалване , по-малки  цици имат и от момче на тяхната възраст ....това вече нистина е за замисляне  , подарък ли какво ...

# 27
  • Мнения: 1 655
Аз съм "за" ако има крещяща нужда от манипулацията, а не от глезотия. Само, че защо точно за бала, това вече е да се хвалят и нищо друго.

# 28
  • Мнения: 3 405
Толкова ли са погрознели и затлъстели следващите поколения?  Laughing

# 29
  • Мнения: 375
Само ако си крокодил.Иначе е рано.

Общи условия

Активация на акаунт