Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 9

  • 16 745
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 917
и аз се записвам в новата темичка
нямах възможност да влизам последните седмици, но да знаете, че и аз правя неща
за петък къде ще е срещата?

# 16
  • Мнения: 742
Привет. Извън еуфорията покрай базара, да попитам- ходене до Искра или Бата възможно ли е да вместим. Че съм събрала доста дрехи. Не че не могат да чакат.

# 17
  • Мнения: 1 298
Asya  аз си помислих за акрил на прах.  Whistling А ти сигурно имаш предвид акрилни бои.С тях предполагам че става.  Thinking
И какво имаш предвид под грундиране.Основа ли ?


# 18
  • Мнения: 527
Снежи намерих канап- 250гр за 1.60лв
Velvet_s и аз чакам час.
И аз направих малко фигурки за магнитчета, но не са оцветени. Когато са готови ще ги покажа.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 561
 Grinning

Привет. Извън еуфорията покрай базара, да попитам- ходене до Искра или Бата възможно ли е да вместим. Че съм събрала доста дрехи. Не че не могат да чакат.

Мисля, че за Бата нямат нужда от дрехи  Thinking, но Бубичко ще каже със сигурност 
Ако се ходи до Искра и аз имам желание да дойда  Peace

# 20
  • Мнения: 917
Очаквам включване от Кънев от Бата утре най-късно, да кажат с какво ще се включат и какви материали да им взимаме. Дано да не забравя, но ще го питам и дали имат нужда от дрехи, че нещо много опърпани ми се видяха последният път.
И една молба: да се преровите из къщи дали имате украса на букети останала. Всякакви сухи цветя, разни те му там хартии и кори може да ми е от полза. Мрежички също. Та ако имате нещо подобно го събирайте и на следващата среща да ми го дадете.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
За сега само запис, готови неща нямам ама съм започнала много проекти, шишенцата дето ги взех от Попи а пък тя от Соня, стават готини ще покажа като са готови, но мисля че ще се харесат за вазички,Бубичко аз имам доста остатъци от букети, ще се разтършувам, и освен това предлагам през седмицата да организираме още една срещичка, че много инфо идва наведнъж.

# 22
  • Мнения: 527
madlena евентуално днес ще има мини срещичка.
bubi4ko и аз имам нещо подходящо.

# 23
  • Мнения: 179
bubi4ko,имам 2 букета със сухи  цветя и хартии,на следва6тата сре6та 6те ги донеса.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Да се запиша да не ви търся после. Започнала съм няколко неща, но като са готови тогава ще показвам.

# 25
  • Мнения: 179
Да се от4ета и аз-4 гоблен4ета са готови,запо4вам друго,но ме хвана някакав вирус и ми е много зле,дано да успея тези дни поне с о6те 2 до петък.

# 26
  • Мнения: 644
Краси големи красоти си направила! Поздравления!   bouquet
Гипсовите фигурки от готов комплект за игра за деца ли са?

shedi, чакаме снимки на чашите!

И на другите творенията...?
как е минало в петък че никой нищо не пише  Crossing Arms

Соня, ми в петък мина чудесно! Поне за мен! Получих си материалите! Благодаря! И общо взето се запознахме мамите дето не се познавахме!Разминихме идеи отново!Видяхме готовите творения, който си донесе и показа и така! Които бяхме с деца ги пуснахме да си играят в детската зала/център! Накрая моя малкия с големи уговорки си тръгна едва! И така общо взето... Grinning

# 27
  • Мнения: 521
момичета,малко ми се объркаха плановете днес,за това мисля да направим срещичката към 16:30 като може да закъснея с 10-15 минутки но ще дойда.за капитолия съгласни ли сте?

Мадлена ако идваш донеси едно шишенце да ги видим и ако ти трябват още казвай да събирам.

# 28
  • Мнения: 252
а за колко големи дрехи имам и малко обувки за 7годи6но дете и дре6ки за 1 или 2 г Hug

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Соня за днес няма да успея на работа съм до 17 часа, че да отида до вкъщи да ги взема, че да се върна в този трафик ще стана 20 часа
За следващата среща ако има такава през седмицата предлагам да е в детския клуб, че кофти да оставам дребния пак на свекърва ми, жената и без това го гледа цял ден ....

Общи условия

Активация на акаунт