Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 9

  • 16 764
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 652
Янина, голям си майстор - да знаеш!
Свалям ти шапка.
За Бата няма да мога да дойда - на работа съм, за жалост.

# 226
  • Мнения: 742
В Бата и аз не мога да дойда, за съжаление, но в събота в Средец - да.  Отново с помощничка  Laughing 
Тъй като никой нищо не казва за медиите, предлагам следното- тъй като писмото, което входирахме пред Кмета на общината(пазя файла)съдържа най-важното,  ще обработя и ще изпратя за да го видите и вие- най-вече Мерелин, все пак е официален представител на ДБМ. Едва ли ще претърпи сериозни корекции. Ако успеем да приемем текста до края на деня, още утре следобед пресаташето, с което съм говорила, ще излъчи  прессъобщението до всички медии, наведнъж.
В случай, че друг ще се заема с това, моля да каже, за да знам да действам ли.

Люси, минах днес следобед през магазина за платове, не видях великденски мотиви, освен плата за покривки, който е неподходящ, защото не е хасе, а от онази "мърдаща" материя, от която са всички коледни покривки, не знам дали се сещаш,  и е щампован на готови форми за покривки, т.е. квадрати със страни 1.50 на 1.50. 

# 227
  • Мнения: 2 249
Ели-ок-напиши примерно и дай да го видим-аз съм написала едно примерно за покана-не е строго официално а малко по-затрогващо Crazy
отделно мисля аз да говоря с няколко медии за по-голяма статия-със снимка-но тва отделно-нека си излезе официално инфо към вси4ки еднакво в сбит вариянт за събитието Peace

# 228
  • Мнения: 1 294
venividivince, кошничката и на мене ми хареса много.Освен това е единственита плетена кошничка която съм видяла до тук.

Янина, един лаф от времето на комунизма в твоя случай много ще върви:
Като купешки са! LaughingБраво!

Краси
, ако няма желаещи за малките бурканчета сред момичетата с декупажа,  ще ги взема аз.

shedi Embarassed и днес не успях.

От тениските ми харесаха тези с по-малкия надпис.

Забравих да спомена, че цените които дадох са отново към рекламни агенции.За това са доста по-ниски.

днес направих това шише(0,5л.) с канап, кус-кус и ръчна хартия:
http://img98.imageshack.us/img98/4985/6i6ebordolh5.jpg





# 229
  • Мнения: 2 577
Аз да докладвам - говорих с ПУ Отец Пайсий - ВКЛЮЧВАТ СЕ И ТЕ  Peace
утре имат съвет- ще е поставен въпроса за базара - какво ще творят и от какво ще имат нужда, и после 2дни ваканция - но от понеделник 2 седмици активно в часовете по трудово и изобразително ще работят, ще помогнат и с керамичните фигури  Peace
Утре пак ще се чуя с тях след съвета  Peace

за тениските - в магазинчето има бели и едноцветни - размерите са от 46 до 56 / за ориентир аз по тази номерация съм носела 42/
цената е 4.50лв. , но за намаление при количество 10-20 не можа да ми каже момичето, тъй като шефът решавал тези неща и съм трябвало с него да говоря

Брей тая Ася бе  Thinking - затова ли ме отряза на скайпа  Joy простено ти еБраво!!!
Краси - мятай й бурканчетата  Mr. Green

Ели -действай тогава, ще си най-бързата и включваща най-широко медийно пространство
а интернет-медията има ли я в листата?

Люси, пак си кратка, пуканките ми останаха  Mr. Green

shedi - видях днес чаши в магазин за левче - бели порцеланови от големите 0.90лв. а имаше и сини и черни по 1.10лв. Чудех се дали да не взема, но бях много натоварена, утре пак може да мина

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 22:39 от Amelia

# 230
  • Мнения: 318
Благодаря на мамите за отзивите.Тайната е в отливките. Laughing
Amelia има едно магазинче в центъра за фиби, което имам на предвит.Там цените са добри и качеството задоволително.Утре ще проверя да ли са получили нова стока.

shedi исках да те помоля да дадеш, (ако е удобно) на твоята приятелка да пусне малко  листи на шредера.
В същност, ако ширината на лентичката е повече от 4мм, няма да ми свърши работа.Може ли първо да я измериш?

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 23:15 от Ianina

# 231
  • Мнения: 652
Амелия, купувам!
Искам 4-5 от белите и 1 от сините да я пробвам. Ако не става да купиш - кажи къде е това левче, че напоследак все едни смотани намирам.
Янина, въпроса с шредера е следния: освен по дължина, режел и на ширина. Т.е. получават се едни малки цъвки, дето не са много в ред. Пък и не могат да почистят машината от белите остатъци. Не става супер зле, но не е и добре.  Това, което нарязахме остана при Люси, май. Но ако смяташ, че ще е подходящо, няма проблем.
Ако някой има трева в излишък - да казва или поне къде има. Обещах на Равия магнитчета, но реших да и потърся и трева.
Ася, не безпокой ся! Ще се срещнем, ще донеса. Laughing

# 232
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Аз да се отчета, след всички допълнително дадени парички и направените покупки за материали за Средец, Бата, Арт Студио Слънцегледи и керамичните фигурки в касата има: 393,60 лв.  Peace
zajka - по-късно ще гледам да ти пусна подробното инфо за касата за 1ва стр.  Peace

А ето с доста закъснение  Blush, чиниите купени за Средец /за рисуване от децата/:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=113320&photo=135
а това са материалите купени за Бата:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=113320&photo=136
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=113320&view=1&photo=137
а това са тези закупени за Бата и за Арт Студио Слънцегледи  Peace
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=113320&photo=138
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=113320&photo=139

Относно ходенето да Бата за днес  Grinning, има малка промяна  ooooh! ... На линия сме Мерелин, попи и Velvet_s
Ще се тръгва след 10 ч. и аз ще мина да обера хората /ама само как звучи  Mr. Green

Ели - сори, че си се разкарала до магазина за платове ... но мен така ми се стори, пусто като беше затворено  Blush

# 233
  • Мнения: 644
Момичета Е-лист има шредер който прави хубава тревичка!
Нашия го пробвах, но при нас излизат 4-5 мм!


Янина, покажи снимка на комплекта отливки! /опаковката да видим как изглежда/. Наистина са много хубави, както и всички други неща които сте сътворили момичета!




# 234
  • Мнения: 742
Ммичета, имам шредер, за трева. Който има нужда от трева, да ми праща ЛС, защото в понеделник заминавам за София. Да мога в петък да ви ги дам. Ако в петък няма среща, ще дам треволяка на тези, с които ще се видя в събота при ходенето в Средец, или на попи, че ми е под ръка.

# 235
  • Мнения: 738
Искам малко тревичка ако може!

Ако ходите в събота в Средец ще съм на линия!Пишете ме към групичката!
Само да кажа, че чаршафчетата ще гледам до тогава да са готови, за да може да ги занесем!

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Момичета, в "Пиргосплод" има бели обикновени тениски по 3 лева

# 237
  • Мнения: 318
sneji20 отливките са на една моя приятелка.
Тя ги е купила преди много време от Пакистан.
е-лист колко са широки лентите при теб?
Мисля да се пробвам да направя картички на принципа на квилинга.За това ми трабват лентичките.Ако са много тесни, трудно ше ги навия.
 

# 238
  • Мнения: 742
гогуна, в петък/събота ще ти донеса трева.

Янина, не съм мерила ширината на лентата, мисля че е около 4-5 мм. Като нарежа ако искаш ще измеря.

# 239
  • Мнения: 318
е-лист кога ще мога да се видя с тебе, за да ти дам цветните листи?
Утре съм свободна около обяд

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 13:55 от Ianina

Общи условия

Активация на акаунт