"Дневникът 39" - затягаме шкЮмбето, време е за диетУ

  • 10 932
  • 348
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 176
здравейте сладурани  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
вчера си купих кантар и мога да се присъединя към вашите редици.вече си знам и кг и см.
а може и мене да включите в табличка.
аз започвам от днес диета “Скарсдейл”.
в момента съм 82кг.искам да стана 63кг(може и 60 кг)ръст 165см.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 1 197
красофифа HugДобре дошла
Избора ти на диета е много добър,на два пъти съм отслабвала с Скарстдейл,но напоследък нещо не ми се почва,че от последният път ми се гади Sick от домати

# 17
  • Мнения: 176
jedira,мерси за кафенце  bouquet

# 18
  • Мнения: 176
nel15,знам че изборът ми е добър,защото точно от твоите думички се амбицирах Peace Peace Peace

# 19
  • Мнения: 1 197
nel15,знам че изборът ми е добър,защото точно от твоите думички се амбицирах Peace Peace Peace
Тази диета има успех само ако я спазваш точно.Пожелавам ти много минуси.
Ако имаш нещо неясно питай.На Скарсдейл,аз съм най-големият фен Joy

# 20
  • Мнения: 3 050
 Grinning

мирама браво!   bouquet
жедира сигурна съм че ще го кажеш и ти, мерси за кафето!  Hug
нел ами как върви... бутам го дет се вика-лошото е че са три предмета седмица след седмица и се опитвам сега да прочета всичко поне веднъж преди да седна да го разказвам, че аз така уча  Rolling Eyes  Hug
абирена, да-вече я постигнах Sunglasses, само трябва да си я поддържам-а и следва лято а тогава ще има много плодове и ще си хапвам;  Heart Eyes искам много да спортувам като хората но ще видим дали ще успея. Защото повечето пъти предпочитам да изгоря калориите с учене, защото се налага.  Crazy Аз не те съветвам да продължаваш с билките  Peace опитай се да наблягащ на плодовете, на белтъците и на повече вода... наистина понякога метаболизма е бавен но въпреки всичко все ще даде ефект   bouquet
красофифа добре дошла!
Айде аз чезвам   bouquet на всички спящи до сега (като тиквето  hahaha пожелавам лесно събуждане и слънчев ден)   bouquet

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 09:43 от iguanka

# 21
  • София
  • Мнения: 1 950
Да ни е честита новата тема! И да я напълниме с много минуси!   newsm10


Аз давам от мен един минус макар и малък , но все пак минус 300гр  newsm68 , а пък вие да се отчетете с по-големи минуси!  newsm10

Миранди,  Hug както винаги темата е перфектна!  newsm51

ЖедираHug мерси за кафето!   bouquet Аз този магазин на Мадрид го знам , но мислех , че вече не работи. Явно съм се заблудила.  newsm78 Тоя път ще мина с груханото, но направо преварено ми седи днес, ама ще си го ям - нямам избор.  Mr. Green

Засега нямам възможност да пиша повече, по-късно ще се включа пак!

 newsm51 newsm51  newsm51 на всички Дневничета!

Приятен и успешен ден и седмица!

# 22
  • Мнения: 22 435
Здравейте момичета. )))

преди обяд направихме една разходка час и нещо с Калина, много се надявам след обед да не вали, че пак да излезем. )))

abirena, стига да не ги пиеш постоянно, а да речем за 1-2месеца едва ли ще има проблем с билките. Даже може да кажеш  какви точно са. )) А за килограмите, ще започнеш пак да сваляш. Аз близо 3седмици си задържах, но сега се надявам пак да започна да свалям.

красофифа, здравей и добре дошла. Аз за тази диета нищо не мога да кажа, но ето че си имаме специалист. ))) Дано при теб даде резултат. Преди 2г и аз бях на същите кг като твоите, успях да ги а сваля до сегашните и тогава забременях. ))) Първите 10кг по-бързо ще ги свалиш, ама после. )))

iguanka, човек веднъж като отслабне лесно се поддържат после килограмите, а и сега идва лято, което си е супер. ))) Плодове изеленчуци на корем. ))

lideto70, браво за минусчеото ти и нищо че е малко. ))) То всеки ден по толкова ако е, супер. ) )))

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте, мили Дневничета! Hug

Миранди, много красиво оформена темичка/както винаги/, браво!    bouquet
Тази седмица продължавам с Ипократис - до неделя.
След това ще му мисля, зависи какво ще отчете кантарЪТ. Laughing

На всички, успешна седмица и минуси! Hug    bouquet

# 24
  • Мнения: 1 254
добро утро
един "запис" от мен, по-късничко ще се включа по-обстойно. Момичета пратих ви паролата за снимките и мерси за милите думи  Hug

# 25
  • Мнения: 1 384

Айде аз чезвам   bouquet на всички спящи до сега (като тиквето  hahaha пожелавам лесно събуждане и слънчев ден)   bouquet


 Joy Joy Joy

А ти от къде знаеш, че спя бре  hahaha Не, че не е вярно, хвана ме  Blush Ама днес нали празник, та няма лекции  Mr. Green

Mirama, ето ни бре, почнахме да се излюпваме една по една  Crazy Стартира ли с Дюки?   bouquet

jedira  Hug Ами аз не съм добра в кухнята, а някои неща не мога да ги правя, защото нямам или микровълнова или миксер или и аз вече не знам. Но съм си извадила определени рецепти и експерементирам.  Не съм си правила нищо с триците до сега, само в кис. мл. ги ям, но днес съм решила да пробвам едно кексче с рулца от раци, че най-лесно, дано само ми се получи нещо  Praynig Иначе аз попринцип не ям хляб, така че това не ми е проблема. Просто и месо  ям рядко, а сега весеки ден  #Crazy #Crazy #Crazy А и супи не обичам  ooooh! Пък и тук не можах да си намеря нито сърчица, нито дробчета да си сготвя, а камо ли воденички  Tired БЛАГОДАРЯ ти много за подкрепата и съветите  Heart Eyes Hug  bouquet и ти желая лека житна, дано този път си я изкараш   bouquet Само като си спомня за миналогодишните ти резултати  omm

nel15, всички сме се нахъсали и сме стриктни май, а  Mr. Green Е няма как, лято идеее  Sunglasses Стискам палци и на теб така да ти подейства въпросната диета   bouquet

abirena, и аз не бих те посъветвала да я пиеш повече тази гадост  Sick И аз съм я пробвала и знам какво е. На мен лично не ми помогна особено, освен, че ме режеше корем  ooooh!  С повечко търпение ще стане! И за какви ти ми години ми говориш  ooooh!, та ти си млада  Close Къде къде по-възрастни жени достигат целите си  Crossing Arms Така че смело напред  Twisted Evil

красофифа welcome и успех със Скарсдейл   bouquet

lideto70, честити ти -300 гр. Бавно, но СЛАВНО  Peace  bouquet

MissCaprice, снимките са мн. хубави! Супер сладко семейство сте  Hug

Аз днес май ще се размина с тегленето  Grinning Утре или другиден ще се възкача на кантарето, че всеки ден да се меря не е за мен  Whistling

Лек ден, милички   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 197
капризчеДа ти е жив и здрав,много ти е сладко детето.Виждам,че и вие сте с много коса,като нас Laughing.

Лидеможе да са 300 грама,ама са минус.Браво на тебе,скоро цяло килце да стане

Илев твоят албум,не мога да вляза,по-късно пак ще пробвам.

Ние тъкмо се връщаме от лекар и имунизации(няма да ви приказвам,какъв рев беше)И за награда разходих Дария малко из парка,че времето при нас просто е отврат

# 27
  • Мнения: 1 130
Ехоооо, сладкиши - много  Hug и  Heart Eyes на всички !!!
Най-сетне и аз да се вмъкна у темичката - нова и прекрасна по мирандски  Wink Laughing Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet
Първо да се похваля, че за 1 седмица почти стриктен режим съм -1.8 кг - доволна съм, ще продължавам  Peace По-късничко ще се включа пак, че времето нещо не ми стига напоследък да си приключа със служебните работи  ooooh!

# 28
  • Мнения: 123
 GrinningЗдравейте и от мен Heart Eyes!
  След два дни отсъствие нямам с какво да се похваля Rolling Eyes.Изкарах лунната диета успешно,но вчера бяхме на гости и не устоях на изкушенията  #Cussing out.Та съм си на същите кг.Е,поне не съм качила Mr. Green
   Нова седмица,нов късмет!
Успешно сваляне на килограмчета и грамчета на всички  bouquet!

# 29
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здрасти, красавици, как сте? Hug Няма да повярвате какъв сняг е натрупало днес, а и не спира да вали Shocked Нещо много, много нетипично за Англия. Почивните дни минават добре, аз съм все още болничка, но половинката ме глези, готви вкусотии, разтрива... Blush

Миранди, прекрасна темичка! Как е плодуването, върви ли? Heart Eyes

Иле, страшно се радвам, че си доволна от фигурата си, страхотен стимул си Hug

Скорпе, евала, т'ва да се чува Peace

Каприсче, парола плсссс Praynig

Тикве, страхотни резултати и страхотен хъс!  bouquet Така те искам Hug

абиренка, ако по принцип си се чувствала добре, пиейки сиропа, не виждам причина да не го пиеш пак newsm78

джедирка, много минуси и позитивно мислене, по време на житната диета и след нея Heart Eyes

лиде, ти така ако сваляш по 300гр дневно, направо ще избиеш рибата отвсякъде Crazy Бравоска Hug

Мирама, много ви се кефя на разходките, които правите с бебка. Интересна е диетата на Протасов, ще следя резултатите ти с интерес Peace

нел, дано щерка ти е по-усмихната вече и забрави по-бързо за имунизациите Simple Smile

На всички нови момичета- добре дошли  bouquet Който съм пропуснала да не ми се сърди Praynig Прегръщам ви и до скоро Hug

Общи условия

Активация на акаунт