"Дневникът 39" - затягаме шкЮмбето, време е за диетУ

  • 10 975
  • 348
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 914
аз пък сладко не ща да вида...ама една пиша с много кашкавал... или псагетки с едно готино сосче и кашкавалче Sad..
лелееееееееееееее как ми текат лигите...

Миранди
удържаме фронта...ама....не питай как.. даже леко ти завиждам, че си пред старта.. поне може да похапнеш още малко Crazy

crazy_tikva
 е добре де, за теб няма ли "утре" Mr. Green

# 271
  • Мнения: 1 092
Ехоо къде сте всички днес  Cry
Аз ще се опитам да лунувам  #Crazy

# 272
  • Мнения: 178
привет днес маи е по4ивен ден за вси4ки
да се от4ета една бани4ка на бела и фреш грйфрут

# 273
  • Мнения: 3 050
Grinning Добро утро!
тикве успя ли да устоиш? Мама вчера ми се хвали с гозбите си които готви по дюкан Sunglasses
мирама а ти яде ли тортичка или си режимна   bouquet
Наистина доста хора ги няма, но явно защото е неделя-аз отивам да чета за контролните

# 274
  • Мнения: 7 914
аз дотук съм на мандаринка.... Flutter

на обяд и вечеря.. картофена салата  Animal Pig

# 275
  • София
  • Мнения: 701
Добро утро!  Hug
Ха кафето и закуската от мен...




Вчера си изкарах такава хубава вечер! Бяхме с приятели и с бебето на едната двойка, което е такъв сладур....  Crazy Направо ме разби това бебе!  Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 6 958
Ехоо къде сте всички днес  Cry
Аз ще се опитам да лунувам  #Crazy

То и аз, ама...  Rolling Eyes

Честити ти 79 кила сладко  Hug

# 277
  • Мнения: 1 254
добър ден милички
искам да почерпя-днес имам РД Hug


# 278
  • Мнения: 22 541
MissCaprice, честит рожден ден. ))) Много здраве и щастие ти пожелавам и все така режимна. )))))

Здравейте момичета. ))))

iguanka, тортичка хапнах, ама малко. ))))

Поне килограмите са същите, този пуст кантар едва се тътри. )))

Ние направихме една сутрешна разходка с Калина, сега ще хапваме и пак по улиците. ))))

Миранди, стига с тези сладкотии, аааа. ))) Ще се караме вече. )))) Седни един ден, купи си всичко каквото ти хрумне сладко за ядене, изяж го и от другият ден вече на диета. Да ти кажа аз съм го правила няколко пъти и има ефект. ) Така не мисля по време на диетата за разни други работи. )))


# 279
  • Мнения: 485
MissCaprice  Честит рожедн ден......щастие, късмет, любов.........и   ....... пак лИбов Crazy


Здравейте, душинки! Днес мн гадно почна този ден....повръщах...сега ужасно ме боли корема...едвам седя на стол.....
Не бях диетична вчера, да си призная.
Миранди, какво стана мила. Избар ли си нещо?

Тикве... как мина рожденият ден? Издържа ли?

abirena много вкусно изглеждат ...мммм.... Crazy

звездичка на какво си днес?

# 280
  • Мнения: 3 050
ЧРД Каприсче!  Hug

и после да пишеш за подаръчетата  Hug Много гушки на малкия мъник  Heart Eyes

# 281
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Честит рожден ден, Каприсче! Пожелавам ти много късмет и наслука, и дано тази година ти се случи поне една мечта! Приятно изкарване!  bouquet[/b]

# 282
  • Мнения: 180
Здравейте!  Hug Вие много хубаво слабеете, но аз съм качила 2кг и последните 2-3 седмици подържам 55кг.  ooooh! От днес реших, че започвам пак някакъв си мой строг режим и се радвам, че дори днес е лунуването, което до този час спазвам без да знаех - 2 кафета и вода. Твърдо съм решена, че за 2-3 седмици трябва да стана 52кг. и за лятото тях да подържам. Мина вече година, откакто започнах да свалям гадните 20кг и въпреки последните седмици, които бях малко прасенце, съм доволна от себе си, че успях да не си върна в голяма доза свалените килограми.
Записвам се пак сред вас и обещавам да съм стриктна, просто при вас се чувствам много добре.  Heart Eyes

# 283
  • София
  • Мнения: 701
MissCaprice, Честит рожден ден! Жива, здрава, много щастлива и обичана!

# 284
  • Мнения: 485
Прекрасници, от утре съм на точковата диета Hug. Кажете вашите отзиви какви са? Какво смятате за тази диета Thinking?

Общи условия

Активация на акаунт