Какъв тип е връзката ви?

  • 3 347
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
Той изкарва всичките пари аз варша домакинската работа гледам детето готвя плащам сметките

# 16
  • Мнения: 2 908
Двамата изкарваме пари,двамата гледаме детето,двамата чистим...няма единият едно,другият друго...но чистачка,готвачка и детегледачка нямам Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 657
И двамата работим..неговата заплата е по-висока от моята в пъти,но парите са ни общи...
И двамата се грижим за детето ни,като напоследък,май повече той Crazy
С домакинските задължение се оправям повече аз,но си умирам от кеф когато се прибера и видя,че е сготвил и измил чиниите да речем Crazy

# 18
  • Мнения: X
Традиционна Peace

# 19
  • Мнения: 1 768
гласувах за втората опция, той изкарва повече пари от мен, но аз се грижа за къщата и детето (не мога да се оплача от липса на помощ) така че приносът за семейството ни е еднакъв  Peace

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
е па ние имаме ли връзка?  Thinking

# 21
  • Мнения: 2 478
Гласувах че връзката ни е традиционна.,въпреки че не съм напълно убедена.
Мъжът ми работи много,развива се,за да ни осигури по-,и по-висок стандарт на живот.Това отнема почти цялото му време.Аз в момента не работя,но и не знам кога пак ще започна,имайки предвид неговата ангажираност.И така,когато мъжът ми се върне от работа е преуморен и аз се старая да не го занимавам с битовите неща.За мен е достатъчно,че той ни обича и се  грижи за нас.Винаги когато има възможност играе с детето или го приспива.Никога нищо не казва,когато няма вечеря.Разбира че грижите за сина ни отнемат цялото ми време.
От друга страна аз съм от жените,които никога не спират да се грижат за добрата си визия.Това винаги е радвало съпругът ми.
Така че не мога да определя точно каква е нашата връзка-хем е традиционна(той изкарва пари,аз се грижа за дома и детето),хем не е точно такаква.Но каквато и да е-щастливи сме си в нея.Може би само още малко време да имахме за себе си,щеше да е чудесно Embarassed

# 22
  • Мнения: 340
Но каквато и да е-щастливи сме си в нея.

Ето това е най-важното! 

# 23
  • Мнения: 2 220
Равноправни партньори сме.

# 24
  • Мнения: 2 161
Сексуална ни е връзката.

# 25
  • Мнения: 610
Отговорих модерна,макар че честичко се случва той да върши доста от домакинската част.Помага ми доста и най-вече в готвенето макар че рабти на 2места Peace

# 26
  • Мнения: 6 993
От "модерните", засега. На мен ми се иска аз да съм вкъщи ида се занимавам с къща и деца, а той да изкарва повече.

# 27
  • Мнения: 140
А защо няма отговор модерна плюс традиционна?Ние сме така, хем бачкам, после пък и вкъщи все аз Crossing Arms....

# 28
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Трансгранична.

# 29
  • Мнения: 606
  Ексклузивно - експлозивна.

Общи условия

Активация на акаунт