Рицарки на Бялото кантарче 24.03.2008 - 30.03.2008

  • 19 103
  • 567
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Как сте? Водичката? Яденето?
Аз съм в норма - цели-100гр за два дни, като се има предвид лекото боледуване и липса почти на регулярно ядене. Намирам, че е повече от добре.
Видях Майчето, видях Андреа - хубавици. А колко е заразително лъчезарна!

Айде, до после.

# 16
  • Мнения: 175
Олеле, видях снимки на майката в предишаната тема, евала на тая жена!Просто ме е срам от мен си, като гледам хората какво успяват да постигнат!
Браво на вас, момичета, много сте дисциплинирани и сериозни.

# 17
  • Мнения: 4 806
Петъчна, зарбавих да ти кажа бравото за минуса Simple Smile Е, сега му е моментът  ... БРАВО! А за Майчето - страхотна е. Няма друга такава жена.

Смотанко ми започва седмицата, много смотанко. Ще трябва да се постегна, че тъй донийде няма да я докарам. Още не съм пила, не съм яла ... кофтиии.

# 18
  • Мнения: 175
Асса, честит минус!
Ти накъде слабееш повече, не си ли си добре така, на мен килограмите ти ми се виждат екстра.
Аз за обед си поръчах пъстърва, ще ида да си я взема от заведението и ще ям със салата в офиса.
Нещо ми е кисело такова едно.....отчайвам се малко, не му се вижда края на това мойто "отслабване". И да се преборя с килата, не знам как ще се преборя с вродената ми лакомия.....

# 19
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
.... И да се преборя с килата, не знам как ще се преборя с вродената ми лакомия.....
  Sad уф, успех на всички, аз имам същия проблем. За пастървата идеята е супер, аз сега ще вияд какво ще обядвам в стола - салата, рибка, ...

# 20
  • Мнения: 4 806
Петъчна, и аз не знам, ама нали там Мимито беше рекла нещо за съвършенството,  та аз натам съм се запътила. Не, сериозно, не толкова да слабея, колкото, че в един такъв режим се чувствам цялостно много добре. Като се поотпуснах, направих мазнинки (като зимуваща мечка Simple Smile ) и сега ги разкарвам - горе -долу на същото ниво карах миналото лято и вече съм почти удовлетворена. Ама "почти", щото и още малко мерки да махна - все ще ми е файда. Просто ми е добре така.
А за лакомията - със сигурност в НВД-то има голямо разнообразие от неща за ядене Simple Smile Хич не си помисляй, че няма да стане. Напротив.

# 21
  • Мнения: 2 492
Добър ден !
Много съм доволна , днес кантара показа - 100 гр .
Значи все пак успях да задържа съботните намаления от сиропа , а аз мислех , че веднага щом мина на храна независимо колко е ще върна поне едното кило .  Simple Smile
Значи сиропа не е толкова зле , а и да ви кажа от както го пих езика ми е обложен целия в бяло , тоест се чистя , както си и пише .
За обяд имам пилешко бутче и ще видим какво още .
Закуската е традиционните филиики бонус с кашкавал на скара .  Grinning
За вечеря съм приготвила едни броколи и още какво от сега не знам .

Отивам да се наливам с вода , вчера имам поне 5 литра .  bowuu


Дени  newsm53 , кой за какво си мисли .

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 12:12 от nepukistka

# 22
  • Мнения: 2 897
Коконке, на "местожителство" под аватара ти прочетох по погрешка "в разврат" и набързо се разсъних Mr. Green!

# 23
  • Мнения: 7 914
добро утро и от мен  bouquet

аз преди малко ставам Blush , благодарение на моя мъж  Heart Eyes..чувствам се свежа иотпочинала.. днес съм на плодове цял ден.. така че много си помогнах с късното ставане, половиният ден минал..остава още малко да избутам до довечера Mr. Green Mr. Green

лелеееееееее се поглеждам през прозореца-  вали сняг #Crazy


лека и минусова в кг седмица,  желая на всички нас
Hug  bouquet

ха я да питам от любопитство.. имало ли е тази тема , някой бял рицар? Thinking Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 806
не, бял Рицар сме си нямали. Не знам за другите, на мен не ми е липсвало Simple Smile Виж, при Дюканките имаше или има (не знам как е).

Насилих се и ядох. Колко време му висях над едната купичка, не е истина просто. Преглът - преглът ... не ще и туй то.
Айя, що те няма? Таня? Дика? Сънито пък ни прати по едно гуш и ни дума повече.

# 25
  • Мнения: 7 914
не, бял Рицар сме си нямали. Не знам за другите, на мен не ми е липсвало Simple Smile Виж, при Дюканките имаше или има (не знам как е).

аз не казвам, че липса... ама пусто любопитство Blush Blush

# 26
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Обядвате ли вече?. А водичка пихте ли?.

 Joy Joy Joy Дени, то няма лошо с такова да се разсъниш. Ама по-принцип болярското село го водят архитектурен резерват, та затова.....

Споделям много вкусен обяд, в унисон с белтъчният ми ден.   chef

Крехко телешко бон филе, се запича от всички страни с краве масло, за  да се "запечата", после се слага в пликче от фолио и се пече около час и половина на 200 градуса в тавичка със сосче от вода, вино и малко  соев сос. Когато е готово, се изважда, а тавичката със соса където всичко се е пекло се слага за малко на котлон, добавя се още малко вино, течна сметана, краве масло и една идея горчица. Телешкото се нарязва на филийки и се залива със соса.  bowuu

# 27
  • Мнения: 7 914
Арбанашка кокона
 запазих си рецептата за мъжа си...когато аз съм на сирене Crazy

# 28
  • Мнения: 2 897
Ееее, Пуки, кой за каквото си мисли, сънена бях Mr. Green!
Ох заваля сняг..................................
Луда работа!
Тук? Сняг? Март месец....................

# 29
  • Мнения: 4 116
Здравейте!
Миме, как е работата? Можеш ли да влизаш във форума от там?
Евич, как е носа на синчето? Много неприятно така... горкото дете. Няма ли да е по- добре да го види лекар?
мойто дети уж е по- добре. ще видя следобеда как ще е ... и може на прегред да го водя.
Доволна съм засега от себе си - броколи и карфиол задушени, пилешки крила и много вода. надух се, преядох. Но поне не ми е гузно. сутрента бях на кафе у приятелката ми. Как отказах торта, не знам, при това не каква да е торта, онази  беше разкошна... от вчерашния рожден ден. Най- вкусната торта, която някога съм яла  Mr. Green
Айде оставям ви засега, че едни снимки имам да обработвам.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт