Козметик - Бургас ??

  • 110 189
  • 520
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 420
За мен най-добра е козметичката  в салон "Слава".Казва се Мария и работи чудесно. Peace

тя колко взима за почистване на лице,и с каква козметика работи..?

# 16
  • Мнения: 1 813
Аз съм доволна от Моника. Салонът е в Изгрев в една нова кооперация - 114 блок. Работи с Mary Cohr, Dr Renaud, Collin. Преди 2 дни бях на парна баня и съм много доволна. Цената е 20-25лв  зависи колко работа има по лицето. Предстои ми да си правя и кислодорна терапия,много ми я хвалят,ще видим.  Simple Smile

# 17
аз съм доволна от Ваня работи в салон" скарлет "точно зад грамофона
жалко че ми идва много далеч само но продължавам да ходя там щото съм си свикнала

# 18
  • Мнения: 2
Аз харесвам как работи мацката от студио SNC. На Александровска 88 е, след паметника, от лявата страна се пада. Работи с козметика наи вече на GIGI. За мен е много добра.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 975
кажете ми козметик за кола на триъгълника ама да е внимателна че съм ходила отдавна и се притеснявам пак идва лято и цените как са в момента да ме ориентирате

И аз се присъединявам към това питане, пък ако може и в Славейков да е, ще заспи просто Peace Peace Peace

# 20
  • Мнения: 63
Аз нацелих джакпот - Тина от beauty sun много съм доволна относно тази част  Peace

# 21
  • Мнения: 1 298
Къде се намира Beauty sun?

# 22
да кажете къде по точно се намира beauty sun

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 620
Аз  ходя при Кармен  до  магазин  Мико на Александровска и е салона  много  съм доволна.Работи с DR  RENAUD    И ЕRICSON  LABORATOIRE  Grinning Peace

# 24
  • Мнения: 63
Мисля 4е фотинов се нарича6е,улицата на кафе "Пещерата",номер 1.В един блок се намира но отстрани блока,тъй като има и в самия блок един салон.Техния е встрани Simple Smile

# 25
Кажете ми как да премахна торбичките под очите?

# 26
  • Мнения: 1 731
С пакетчета сварен чай си правиш компресчета .Лягаш 10 мин и готово. Party

# 27
  • Мнения: 649
Кажете ми как да премахна торбичките под очите?
Не искам да те отчайвам, но моя позната след дълга борба накрая се подложи на операция.  Все още се възстановява, затова не мога да ти кажа какъв е ефекта. Ако наистина се интирисуваш мога да разпитам - прави си операцията в Бургас
На колко години си?

# 28
  • Мнения: 123
Докато си бях в Бс ходих при ЕЛИ,салона май беше ДУШКИНИ/или нещо такова/,намира се в горния край на  Александровска,горе долу срещу Райфайзен банк.За мен тя е супер Peace такива неща знае и прави ,и постоянно ходи на някакви обучения в Русия.Някъде имам и телефон ,ако някой се интересува да пише на лични,ще го потърся  bouquet

# 29
  • Мнения: 4 076
Преди доста време ходих при една козметичка в х.Космос,мисля,че се казваше Лиляна,но не мога да й намеря визитката. Ако се абстрахираш от скромния й салон,работи добре и има приятно,отпускащо клиента поведение(а не да те гледа като портфейл).Правих си шоколадов масаж на лице,почувствах се отлично,цената беше под 20 лв.,но подчертавам-беше отдавна и само тази процедура.Смятам скоро пак да се завъртя за някоя хидратираща процедура и ще пиша.
krio ,не беше ли този салон в един стар блок и какви процедури си пробвала,съответно и цени,ако може,та да знаем колко пари да си носим  Wink
gicka ,Кармен арменката ли имаш предвид?Ако да,имам впечатления относно хигиената й когато работеше в стара къща над х.България и ще пропусна.
Milla Elaine,PolitYy  от кои козметички не сте доволни?Няма да го сметнем за антиреклама,само ще си имаме едно на ум.Нещо като бял и черен списък на козметиците.
Един въпрос за Мария от "Слава"-може ли някакви цени.Защото салонът по принцип е доста скъп...
 
 

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 09:43 от LilaC

Общи условия

Активация на акаунт