Козметик - Бургас ??

  • 110 325
  • 520
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 201
Здравейте! Аз имам много добри впечатления от една козметичка в "Зорница" работи с  Dr Renaud и не е скъпо при нея. Почиствала съм си лицето и масаж на цялото тяло, както и антицелулитен . Козметичката се казва Меги и салона е зад Мак Доналдс, високите блокове, мисля че 10 блок. Hug

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 12:25 от Peti_n

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 361
Изключително съм доволна от всички козметички в STUDIO S.Невероятни са.От години ходя там,въпреки че живеех във Варна докато учих,а сега съм в стара Загора и пак гледам веднъж месечно да ходя в Бургас.Имам изключително чувствителна кожа,която се издува и 2-3 дена не спада след почистване и стискане.Само там,не знам какво правят и с какво ме мажат,но лицето ми на след 1-2 часа вече е ок. Hug..Много козметици,които ми почистват лицето, след това са се стресирали след като ме видят.Не знаят какво да ми кажат Shocked..Затова където и да живея в България,ще се прибирам в Бургас,защото си заслужава.Цените са малко по високи-40лев е почистването..В момента са с страхотно ново студио,вътре все едно си в приказка,а не салон.Използват такива продукти висша козметика,за които маи не видях някой да е писал досега.Много са мили bouquet

# 77
  • Мнения: 64
Здравейте,аз съм на 18 години и имам проблем с кожата(черни точки в изобилие),изпробвала съм доста продукти за целта,но нито един не е достигнал до някакъв по-забележим продукт затова смятам да отида на козменик,но никак не съм запозната с процедурите,които ще се наложи да ми правят нито със саответната сума,която да си приготвя.Ако някой има идея каква процедура ми е необходима и саответно сума и козметичка нека да пише.Благодаря предварително Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 1 531
От коя козметичка в Бургас сте доволни?препоръчайте ми наистина добра,тъй като на такива се натъкнах...само се чудеха как да ми вземат парите а аз наистина имам нужда от специалист  Sad благодаря предварително  Hug

Много съм доволна от Деси. Работи много близо до поликлиника "Бургас". MD Beauty Studio. к-с Бр. Миладинови, бл. 134, тел: 0899802880. Прави страхотно почистване и има много хубави терапии.

Ходила съм и в едно скъпо студио срещу белодробния диспансер на ъгъла. Там съм доволна от Сиси.

# 79
Аз  ходя  в Несебър на  Козметик тк  живея  там  Laughing Но в Бургас   козметичката   зад  сладкарница" Неделя"  е много  добра също,разполага с    чисто нова апаратура,казва се Елена Динева .Цените са    горе долу    като тези които съм написала...

moje li da dadesh malko info za kozmetika v nesebar? moje i na li4ni. Blagodarq Wink Wink

# 80
  • Мнения: 850
   Момичета здравейте ! Аз съм много доволна от Румяна Николова , козметик и маникюрист , равоти много внимателно и професионално , почистването на лице го прави с ултразвук . Маникюра с лакове на Балико и терапии за подхранване на ръце са страхотни . Съжалявам само че нямам време и възможност да си позволявам по- често. Салона е Борсалино но Цар Иван Шишман 15
  Хубав ден на всички   bouquet

# 81
  • Мнения: 38
Доволна съм от Добринка,салона в който работи е Дивайло,намира се на Патриарх Евтимий 104.Много е старателна,добре си върши работата,не те претупва.Там и маникюристката е добра,чух и за фризьорката им,но още несъм ползвала нейните услуги.

# 82
  • Мнения: 0
От коя козметичка в Бургас сте доволни?препоръчайте ми наистина добра,тъй като на такива се натъкнах...само се чудеха как да ми вземат парите а аз наистина имам нужда от специалист  Sad благодаря предварително  Hug

# 83
  • Мнения: 0
Mnogo e trudno chovek da popadne na kozmetik,zashtoto sega povecheto izkarvat po edin kurs i tragvat da rabotiat.Az sam mnogo kaprizna klientka hodia pri edna kozmetichka, ot koiato sam mnogo dovolna tia raboteshe v edno mnogo luksozno studio dosta godini sega si napravi salon na Levski43.Mislia che ako ia probvate shte ostanete dovolni raboti s Dr Renaud 0887089230.

# 84
  • Мнения: 1 434
Цените са съвсем нормални  на   Елена Динева   лично съм ходила и питала  10 лв  беше  околоочен контур  около  40 лш  беше  лице и тн  норм  цени ..Студиото е ново с  нова  апаратура Peace

# 85
  • Мнения: 170
За кола маска-препоръчвам салон КЕТИ в Лазур,Ул.Батак 2,май беше.Мацката е готина,салона е изряден,няма такава чистота и стил.Цените са добри,техниката й е супер.

# 86
  • Мнения: 11
Здравейте   бях ви обещала като мине процедурата с новата апаратура Пс П  да   ви пиша   Laughing  Страшно съм доволна ,честно казано не  съм очаквала   такова  заглаждане  чело -100 процента   все едно е работено с  ботокс ,изравни се тена    ...ефект    огледало .Това е може би   най  доброто което съм правила   слагат се коктейл от  витамини    върху  лицето  и се обработва със специална апаратура  .Препоръчвам всеки който има възможност да я опита  ...  http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=6638


тази процедура в несебър си я правила доколкото разбрах или греша. би ли споделила къде точно  Praynig. аз също съм от несебър и бих искала да я пробвам. ако може да споделиш и каква точно е цената ще ти бъда много благодарна  Hug

# 87
  • Мнения: 1 813
Момичета, скоро ми предстои раждане и след това ще се боря с гадния целулит и слава богу малкото килограми, които ме споходиха. Събирам инфо за салони с добри антицелулитни процедури - вакуумен масаж, LPG, или нещо друго, от което сте доволни? За сега съм с изградено добро мнение за Д-р Джорова(май така беше), ако някой е доволен от друг, моля ви да ми напишете.   bouquet


При Джорова,където е единствения LPG в Бургас, знам,че е по-стар апаратър и освен това май не са много добре обучени и не дават резултати.

От днес съм в едно ново студио в Сарафово, там е последният LPG апарат,най-новият. Освен това ми обясниха какъв тип е целулита ми, колко вода точно да пия за моето телосложение и т.н. Настроена съм много оптимистично и мисля,че ще има ефект. Ако искате мога да ви държа в течение за резултатите.   Simple Smile

# 88
козметичката се казва елена- студиото е на задния вход на сладкарница неделя която е на ботева. много е добра . има много апаратура. работи с италианска козметика.само веднъж да отидете и ще повторите пак
би ли сподела координати адред телефон аз ходя най вече за кола маска триъгълик и как са цените да не са много надути
на Републиканста 102 предлагат програми за лечение на целулит и за отслабване

# 89
  • Мнения: 11

[/quote]
При Джорова,където е единствения LPG в Бургас, знам,че е по-стар апаратър и освен това май не са много добре обучени и не дават резултати.

От днес съм в едно ново студио в Сарафово, там е последният LPG апарат,най-новият. Освен това ми обясниха какъв тип е целулита ми, колко вода точно да пия за моето телосложение и т.н. Настроена съм много оптимистично и мисля,че ще има ефект. Ако искате мога да ви държа в течение за резултатите.   Simple Smile
[/quote]

аХ`Не! как са резултатите от новия LPG апарат? доволна ли си и колко процедури направи? може ли да ми дадеш инфо за контакт, ако искаш на лични

Общи условия

Активация на акаунт