Най-добрият човек, когото познавам

  • 6 570
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 127
Както се казва в едноименния филм: "Всеки човек е и лош, и добър. Зависи на коя страница си отгърнал живота му."

Много хубаво е казано и точно на място!
Най-добрият човек за мен е дъщеря ми. Защото е дете.
"Най-добър човек" са моите мама и татко също.

Предпочитам израза "по-добър човек" отколкото "най-добър".
Както и по-добрия лекар, по-добрия адвокат и т.н.

Извинявам се на авторката, че изместих темата.

# 16
Съпругът ми. Най-невероятния човек, когото познавам готов е на всеки да подаде ръка, да помогне с каквото може. Винаги търси най-доброто у човека. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз бих посочила половинката си  Heart Eyes
Другият наистина истински добър човек е дядо ми - на тако баща му.Е, този човек наиситна на мравката път прави - на село прякорът му  е "Графа"  Heart Eyes Да са ми живи и здрави! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 222
Обкръжена съм от добри хора,   подбирам си  приятелите,  живота ме е срещал и с хора, които безрезервно дават всичко от себе си без дори и д те познават- такъв пример е нашата хазяйка в Австрия- толкова помощ и подкрепа от чужд човек не съм и предполагала че може да получа.Със съпругът ми ще сме й благодарни цял живот, сега много ни липсва - много си я обичаме-беше ни като втора майка, дано скоро да можем да отидем и да я видим.С още една жена чехкиня- омъжена за българин ме срещна живота- тя е също невероятна жена- толкова се грижеше за мен докато бях бременна, всеки ден ми се обаждаше и  ми казваше- мила, минете през вкъщи днес сготвила съм ти ..... да хапнете- нали майка ти е далеч, и няма кой да се грижи за теб(освен мъж ми разбира се , но той тогава беше от сутрин до ве4ер на работа, а пък аз трябваше да лежа, бях в болница, защото бях прокървила)За мен добри хора има и то много, но в това забързано ежедневие, всеки с грижите си, просто не винаги човек оценя...за това се старая и аз да съм добра, но не винаги успявам- за жалост

# 19
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
Женен съм за нея. Тъжното е че света около нас не може да я оцени.

# 20
  • Мнения: 2 161
Аз живея с двама от най-добрите хора,които познавам.

# 21
  • Мнения: 198
Баба ми  Heart Eyes беше...

# 22
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Сигурно животът ме е срещал с много добри хора, но не съм имала възможността да ги опозная.

Най-добрият човек, когото познавам, е свекърва ми. И друг път съм го казвала. Тя буквално прави на мравката път. Мисли и се грижи изключително за другите и това й прави удоволствие.  Те са по-важни. Себе си оставя на заден план. Няма да ми стигне деня да напиша всички добрини, които върши. Абсолютно безкористен човек. Жертвоготовна. Оприличавам я на светица.
Дали е оценена - аз я оценявам, щом пиша тук, за другите не знам.

Честно казано, понякога /рядко, но се случва/ на мен ми идва в повече тази добрина. Струва ми се, че граничи с глупост. А всъщност не е глупава. Все още не мога да го разбера напълно.
Просто е много добра ... и красива. Добрите хора са красиви.

# 23
  • Мнения: 472
Мъжа ми, първата му братовчедка и сестра му. Не съдя по това, че конкретно на мен ми помагат. Помагат на всеки, който се обърне към тях. За съжаление и тримата много си патят от добротата си. Винаги се намират хора, които да се възползват. Кога умишлено, кога не... Не говоря само за финансова подкрепа. Мога да дам един конкретен пример с мен. Наложи се да ми направят тежка операция. Толкова се бях ошашавила, че незнаех на кой свят съм. Помогнаха ми да направя най-добрия избор, намериха най-добрите специалисти, дадоха ми сила и ме накараха да повярвам, че всичко ще е наред, грижеха се за детето ми, а мъжа ми пътуваше всеки ден, за да ме види. Дано някой ден успея да им се отблагодаря  Wink.

# 24
  • Мнения: 1 763
Дядо ми и приятелят ми. Не мисля, че си патят от добротата си, напротив- много хора ги обичат и са готови да им отвърнат със същото. Надявам се някой ден и синът ми да стане като тях, макар че по мои наблюдения красивите черти на характера рядко се наследяват.

# 25
  • Мнения: 27 524
Най-добрите са истински благородните. Те не чакат да бъдат оценявани. Истински благородни мисля, че не познавам.
Иначе добри хора познавам доста - най-добрата ми приятелка, съпругът ми, баща ми, синът ми... На тях казвам благи хора  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 9 814
Най-добрият човек, който си мислех, че познавам преди дни ми изигра такъв гаден номер Sad, че вече не вярвам, че има такива.

# 27
# 28
  • Мнения: 122
Най-добрият човек, който си мислех, че познавам преди дни ми изигра такъв гаден номер Sad, че вече не вярвам, че има такива.

  bouquet
Дано да е станала някаква грешка и всичко да си дойде на мястото.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 884
Най-добрият човек, който познавам, е моята майчица. Колкото и да се старая, никога няма да мога да бъда толкова всеотдайна и безкористна с хората около мен, колкото е тя. Изключителна жена   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт