Страхотна Диета за Страхотни Тела 12

  • 10 679
  • 323
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Ако направиш за 1 седмица Японското чудо, тази Стархотната, ще ти се стори като пиршество..
Хи-хи, наистина е така. Аз колкото пъти пробвам Японската, още на първия ден вечерта съм се отказала!
Страхотната е наистина страхотна! МНого ми допада и не ми е чак пък толкова гладно, само понякога, ама нали трябва да си се оплача -да ми олекне.
Наистина трябва да се научим да ядем балансирано. Тогава може и малки прегрешения да си позволяваме, но без да се прекалява. Всички го знаем, трудно е за постигане, но не невъзможно!
Поздрави , банда! Айде стягайте се, като казваше едно време моята  аеробик инструкторка, скоро Наоми да ни завиди! Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 11 708
Аз съм свикнала,но ме гони глад на устата.Ето и в момента съм сита,но бих сложила нещо в устата си.
Иначе не съм на диета вече и се чудя какво да ям  newsm78.
Милсих си и за японската.Мен лично яйцата ме засищат,но 4 яйца за 1 ден ми се струват множко.
А и показанието на кантара ме стряска,че вчера имах повод за хапване.
Сега си мечтая за салата от марули и репички  Party.
Абе не ми е ден днес,нервно ми е,кофти ми е,дано утре не е така.А и това време допълнително ме депресира.
Добре,че на детето поне не е нещо сериозно.
Хубава вечер страхотни!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 950
Margi  Hug честито ти минусче!  newsm68 newsm44 smile3501 И още да го последват!  newsm10

Ако направиш за 1 седмица Японското чудо, тази Стархотната, ще ти се стори като пиршество..
Хи-хи, наистина е така. Аз колкото пъти пробвам Японската, още на първия ден вечерта съм се отказала!
Страхотната е наистина страхотна! МНого ми допада и не ми е чак пък толкова гладно, само понякога, ама нали трябва да си се оплача -да ми олекне.
Наистина трябва да се научим да ядем балансирано. Тогава може и малки прегрешения да си позволяваме, но без да се прекалява. Всички го знаем, трудно е за постигане, но не невъзможно!
Поздрави , банда! Айде стягайте се, като казваше едно време моята  аеробик инструкторка, скоро Наоми да ни завиди! Mr. Green

Напълно съм съгласна с това мнение - и аз японската не мога да я изкарам - много глааад! А Страхотната си е Страхотна - хем разнообразна, хем се сваля , хем тук там по някое нарушенийце не се наказва жестоко като при другите диети.  Mr. Green А и според мен този начин на хранене е перфектен и за поддържане на постигнатите резултати. Когато стигна моята цел , колкоти далечна да е /засега/ мисля да продължа да се придържам колкото е възможно към този начин на хранене.

Ме4тателка  Hug опитай просто да се храниш по подобен начин и мисля , че няма да имаш проблем да задържиш постигнатите кг.  newsm10

Сати , Кала , sireni , InDreams , Мими   Hug Hug Hug

ПП май за първи път пиша когато стигна моята цел , а не ако стигна  Joy Joy Joy И моята цел е 55 кг , но и на 59-60 ще съм доволна,  newsm78 А иначе преди 16 год бях 50 кг / ръста ми е 163 см / и мисля че изглеждах добре, но не като манекенка - просто нормално момиче.  Сега не мисля че 50 ще ми е добре, но пък кой знае като ги наближа как ще мисля  Hug

# 18
  • Мнения: 1 163
 Hug Hug Hug Hug За всички новодошли. Аз имам днеска прегрешения но от утре почвам безвъглехидратната дето Лидето я пусна.
Ама Кала така и така си тръгнала със сопата я мини и през мен, че да ме напляскаш едно хубаво щото май ще си разваля режимите. Но от утре съм сериозна поне до велигден да искарам.
Иначе не свалям на килограми но са ми се смъкнали мерките взех да се осещам по панталоните.
Хайде лека вечер а от утре и аз почвам много сериозно.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , Страхотни момичета!

Кафето днес от мен



Бързам да се похваля - днес съм минус 900 гр след вчерашния житен ден, а и имам -2 см от талията и -1 см от ханша  newsm44

Пожелавам ви приятен и минусов ден!

# 20
  • Мнения: 3 425
Добро утро и от мен  Crazy

БРАВО ЗА МИНУСИТЕ   bouquet  bouquet  bouquet

Аз от днес пак започвам  с диета 1 Peace няма да се меря,толкоз лекичка се чувствам,но със сигурност имам плюс от празниците  Crazy ,а ще си идваме и за бг Великден  Rolling Eyes добре ще ми се отрази на фигурата   Crazy ,но няма да мисля от сега за след месец  Crazy

Но да си призная и аз се стимулирам от манекенските тела,макар че не съм такъв тип структура....даже напоследък ме стимулира една буквално кукла,защото има толкоз операции по себе  си,че едва ли ги помни  Rolling Eyes ,но пък крачето и е супер....само като го движи и мускулите са като струнки...много ми харесва....поддържа се мацето, а аз блея  Crazy

Мими, после да не подадете жалба за насилие Joy Joy Joy

Наоколо съм  Crazy





 

# 21
  • София
  • Мнения: 11 708
Добро утро и благодаря за кафето!Аз вече съм на две,следва трето  Crazy.
На всички с минуси голямо браво!Аз пък мога да се похваля с плюсове...
Покрай прегрешенията ми вчера и онзи ден съм качила...срам ме е да кажа колко  Embarassed.Но според мъжа ми не ми личи.
Вчера имах чувството,че съм изпаднала в безтегловност,от тук,от там по малко,но се надявам да е било моментно състояние.Днес поне до момента не изпитвам глад,но то по принцип сутрин не съм гладна.Мисля да си купя някакви пържолки и със зелена салата да си хрупкам.Трябва да се върна на това,което съм била.
А и май съм в ПМЦ,а бях чела,че и това се отразява.При мен не съм забелязала да се отразява,ама удавника и за сламка се хваща.
Хайде наоколо съм,хубав ден! Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте, най-Страхотни! Hug

Лиде бравооооооо, това си е почти 1 кг! И мерси за кафенцето! Hug  bouquet

Кала, ние с теб от днес сме на № 1 заедно. Днес млечен ден. Peace Хубав ден за старт на диетата сме си избрали. Днес е Благовещение.
 Grinning
Така съм се заинатила, чеее...... ще успея! Sunglasses

Вчера доста похапнах, какво ли не...Но си прощавам, защото ще бъда твърда цели 14 дни. Дано мръдна 3-4 кг надолу. За по нататък ще го мисля.

Хайде , до следобяд!
Страхотен ден!  bouquet

# 23
  • Мнения: 278
Добро утро и от мен на всички! Simple Smile Последните дни нещо не ми се смъкват килограмите...още от лунната така Simple Smile)) заковали са се на едно място и а да се смъкнат...ама не Simple Smile А уж не съм прегрешавала кой знае какво Simple Smile Днес ще съм на месце или рибка. Пожелавам ви страхотен ден, страхотни момичета !!!
Кафенце??? 

# 24
  • София
  • Мнения: 2 958
InDreams , мерси и за това кафенце. Аз пия по две слаби кафета на ден.

Хапнах си тиквички с мляко и си взех за вечеря. Междувременно ще хрупам краставица и ще пия айрянче. Добре ми е.  Laughing 

Не забравяйте   Wink

ПП - И по повод нашите стимули, ако искате погледнете тук :
http://ifitandhealthy.com/jennifer-aniston-workout-diet/

Те не само са красиви /Звездите/ , но и полагат усилия /също като нас/ да изглеждат по този начин. Peace

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 13:29 от Сати

# 25
  • Мнения: 3 425
Ето ме и мен;)

Сати,аз докато се усетя коя си мина малко време  Joy Joy Joy Joy Joy
А и как така тиквички с млекце?!

Аз днес съм в садо-мазо настроение и ям ябълки с мляко  Crazy

Мдаммм още един повод да попразнуваме  hahaha hahaha hahaha

Наколо съм:)




# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
...
....
А и как така тиквички с млекце?!

....

Ами зеленчук с мляко. Wink И преди така съм правила. Grinning  Тиквичката е братовчедка на краставичката.  hahaha Поне така коментирахме лятото,когато я правех за първи път.

 Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 11 708
Добър ден и добър апетит!

Кака ви Джен наистина изглежда страхотно,ама е по-висока поне от мен де.
Сигурно полага усилия,а и аз си мисля,че с моята "преклонна" възраст от... да не казвам по-добре колко трябва да полагам повече усилия.
По този повод не нагъвам каквото ми попадне пред очите като вчера.
Сега на обяд си хапнах една пилешка пържолка с доматче.Е хапнах няколко хапки сирене сутринта,след малко като легне детенце мисля да се захвана със правенето на зелената салата.
И разбира се конска доза кафе!
Сати тиквички с млекце минава параграф кисело мляко със зеленчук ли?
Кала глада ми е изпил мозъка,та какъв ти е повода за празнуване.
Хайде тук съм!

# 28
  • Мнения: 3 425
Ами Благовещение и Ден на Майката  Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 2 958
Добър ден и добър апетит!

....Сати тиквички с млекце минава параграф кисело мляко със зеленчук ли?
...

Мдаааа, според моите виждания тиквичката си е зеленчук. Само дето е поизпържена ,но киселото мляко от 0,1 %  , което слагам, мисля че компенсира нещата.  Wink Пък и не се приготвят с брашно, така че ме устройва.

Общи условия

Активация на акаунт