Колко деца искате да имате?

  • 5 570
  • 157
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 407
Две! Имаме момиче и искаме братче! Wink

# 136
  • Мнения: 13
Искам две! newsm04
Номер едно е налице ,а мечта номер 2 рухна /засега/.
В петък направих спонтанен аборт в 6 г.с.
Не смятам ,обаче да се отказвам.   

# 137
  • Мнения: 265
Искам две! newsm04
Номер едно е налице ,а мечта номер 2 рухна /засега/.
В петък направих спонтанен аборт в 6 г.с.
Не смятам ,обаче да се отказвам.   


Искренно съжалявам за загубата ти, но не губи кураж. Аз преди да родя първото си дете имах два спонтанни аборта в 6-7 г.с. но след това изкарах много лека бременност. И сега съм на прага на тази рискова граница и много ме е страх, но се старая да не мисля за това. Или поне да мисля по- рядко. А след спонтанния аботр ни казаха че няма нужда да чакаме много много и рзултата беше на лице още следващият месец. Желая ти успех и на теб. Бъди силна и ще успееш. Късмет!

# 138
  • Мнения: 2 550
Поне 3 деца ми се иска да имам  Grinning

# 139
  • Мнения: 13
Благодаря ти алабала&Ники за подкрепата!
Стискам палци да е нормално всичко при теб  и да гушнеш едно красиво и здраво бебешоче !   Praynig
На мен също лекаря ми каза ,че не е нужно да се пазя , но аз самата смятам  да изчакам малко ,защото психически много трудно го понасям случилото се ,а искам да съм спокойна  /доколкото това е възможно/ при следващата ми бременност.
Успех и се пази !

# 140
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Десетина...
(или поне 3)

# 141
  • Мнения: 5 140
Може още едно поне (ама от друг татко  Mr. Green Mr. Green)

# 142
  • Мнения: 265
и аз ти благодаря mariella   bouquet  и се надявам скоро да ни зарадваш с новината, че пак си бременна. Стискам ти палци. newsm10  и ти желая късмет.

# 143
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Вече имам трима прекрасни синове Simple SmileИскам 5 деца,но батковците ме навиват за още три,които да са момичета,за да има за всеки батко сестричка Mr. GreenДано поне единия път да са близнаци,винаги съм си мечтала за това Simple Smile

# 144
  • София
  • Мнения: 2 671
В едно перфектно бъдеще се виждам с трима-чтирима щурака и щурачки околко себе си по цели месеци през лятото в една селска къща край езерото Scargo  Heart Eyes
в едно възможно бъдеще... ... ... Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 4 362
Аз искам за сега само едничко!

# 146
  • Мнения: 2 910
Искаме най-малко 2,сега си имаме едно прекрасно момиченце и се надяваме живот и здраве да си имаме и едно също толкова прекрасно момченце.

# 147
  • Мнения: 5 183
2-3 бих искала. Минимум 2, а защо не и 3. Прекрасно е да имаш голямо семейство!!! глдам ги тук местните. С по 3-4-5 деца има даже.

# 148
  • Мнения: 5 577
Десетина...
(или поне 3)

 Crazy
Как ще измислиш толкова имена? 


 fingerscrossed на всички!





# 149
  • София
  • Мнения: 2 271
ДВЕ- МОМЧЕ/ВЕЧЕ ГО ИМАМ/ #Milti  #Milti  #Milti
И МОМИЧЕ, АКО ДАДЕ БОГ Praynig
ЩЕ СИ ЖИВЕЕМ МНОООГО ЩАСТЛИВО!!!!!!!
И ние така  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт