Споделете 57

  • 20 170
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Флор, настръхвам от аватара ти.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не мисля. Уф.  Confused

# 17
  • Мнения: 516
Простете, Рокси и другите. Взех на сериозно инициативата на Бу против женските мустаци. Laughing

# 18
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Споделям отвратителен вятър, купища прах и летящи боклуци навън.
Флор, сподели каква пяна ползваш  Laughing
Стискам палци на Имелдата.

# 19
  • Мнения: 4 585
Флор, настръхвам от аватара ти.
Аз от Фридиния.

# 20
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Вълчо, все се каня да те питам, какво щедро ни подаваш/показваш? Комат топъл хляб или печена кокошка?  Grinning

# 21
  • Мнения: 2 891
Им, стискам!

Катюша, прекаляваш! Може да съм се върнала от обяд, но за бира и калмари винаги има място  Mr. Green

Поприключих си работата, най-накрая. Седмицата бе ужасно дълга, като включим и 7-те часа прекарани в офиса вчера  Tired

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Споделям, че тока ту го спират, ту го пускат цял ден. Омръзна ми да оправям часовниците на електроуредите  Confused.

jj, прекалявам щото изтрещях десет дни болнични с малкия в гастрономическо отношение, но от утре няма да прекалявам- на работа ще съм Sunglasses.

Имелда, ще стискам и аз палци Peace!

# 23
  • Мнения: 5 370
Споделям,че се срещнах с 2 приятелки, с първата бърборихме за отдавна вече миналото време на тумбаците, с втората нищихме клюки. И....се прибрах точно 2 минути преди бурята.
А.....продължавам да отслабвам. Не знам как го правя, честно.То нужда имам, но как така се получава без диета? newsm78
Нов панталон, купен преди няколко седмици, ми хлопа. Дай, Боже, все така.

# 24
  • Мнения: 4 585


Буба мара, имам пълен комплект зевзеци от различни националности.
Онова беше руският зевзек, предполагам е блина или пелмена, нещо такова.

# 25
  • Мнения: 488
Споделям много щурав понеделник.
Работата ме налапа изведнъж, и ме предъвква в момента. Днес имаше особено ядовито захапване.

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Споделям, че се загубих в центъра на града. Отдавна не съм се чувствала толкова голям идиот. Не на всеки му се отдава да се загуби по такъв зрелищен начин. След 45 минути обикаляне бърз ход (и съвършено различни указания за разнообразни посоки, дадени от хора от квартала) разбрах, че няма излазване и хванах такси.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 08:00 от Бу

# 27
  • Мнения: 516
Мяуче, затревожих се за теб.

# 28
  • Мнения: 2 161
Искам да споделя,че мъжът ми има тениска с надпис като на Бу.

# 29
  • Мнения: 6 993
Мразя ги.
 Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт