Какво правите с бурканчетата от дески пюрета?

  • 13 738
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Които бяха от сина ми Дани бяха с читави винтови капачки и впоследствие неколкократно бяха напълвани с лютеница, сладка разни, еднократни дозички с дренки против повръщане, които сега ми влязоха идеално в работа в началото на бременността. Peace

# 16
  • Мнения: 1 733
Хвърлям ги.

# 17
  • Мнения: 1 008
Изхвърлям ти. Те не могат да се използват за нищо.

# 18
  • Мнения: 308
В началото ги събирах , но след като ми се задръстиха шкфовете започнах да ги хвърлям.

# 19
  • Мнения: 172
И аз ги изхвърлям,няма за какво да ги ползвам.

# 20
  • Мнения: 9 973
пратих ги на село бабата да си сади расад в тях Laughing

# 21
  • Мнения: 351
До скоро ги хвърлях,сега ги давам на една приятелка чиято леля слага мед в тях!

# 22
  • Мнения: 2 374
и аз ги изхвърлям за какво са ми?

# 23
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
В началото ги събирах , но след като ми се задръстиха шкфовете започнах да ги хвърлям.
И аз така. Peace

# 24
  • Мнения: 8 999
Повечето ги изхвърлих, а една част дадох на майката на моя приятелка, която си прави домашни консерви. Особено й бяха полезни бурканчетата с винтови капачки на Ганчев.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
В началото ги събирах , но след като ми се задръстиха шкфовете започнах да ги хвърлям.

 Peace

# 26
  • Мнения: 119
Изхвърлям ги.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Тези с винтовите капачки ги дадох на баба ми да си слага компот, всичките й съседки искат такива бурканчета,  Simple Smileа останалите и аз ги изхвърлих.

# 28
  • Мнения: 770
Тези с годните винтове и капачки като на Ганчев отидоха в боклука, а другите се пазят при нашите. Има и такива вече със сладко или лютеница.
Peace

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Или ги давам на готвачката ни, или на свеки или майка ми ги събират и ги дават на баба ми. Не ми трябват - раздавам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт