АНИ и лични данни

  • 2 075
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 035
малко извън темата  Mr. Green

гледам заглавието 10 мин и чак сега схванах че АНИ не е име, още по-малко жена  Mr. Green

утре пак съм на витамини  ooooh!

Хихихи същата работа и аз  Joy Joy Joy
Викам тая "Ани" щом е изписана с главни букви, явно много ще да е ядосала авторката на темата  Mr. Green

п.п. Сори и аз за офф-а Simple Smile

# 16
Не сте сами, аз също към края включих , какво значи АНИ.
 newsm78 newsm78

# 17
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не сте сами, аз също към края включих , какво значи АНИ.
 newsm78 newsm78
Агенция за недвижими имоти Grinning

# 18
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Не сте сами, аз също към края включих , какво значи АНИ.
 newsm78 newsm78
Агенция за недвижими имоти Grinning
Чатнахмееее ама късно  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 46 518
И клиентите подписват ли  такива договори?

Подписват, разбира се, иначе на какво основание ще платят комисионна? Обикновено ЕГН-то и т.н. са в Комисионния договор, а самия проткол за оглед е неразделна част от него, в него са само имената, адреса на имота, който ще оглеждаш, дата и подпис, може и всичко да е на едно, зависи, но какъвто и договор да сключваш (с кабелен, мобилен оператор и т.н.), ще ти искат личните данни, твое право е да откажеш и да нямаш отношения с тях или ако имаш някакви опасения, спокойно можеш да изискаш Декларацията на фирмата за работа с личните данни  Peace

# 20
  • Мнения: 2 401
Да ви споделя само, че отказах да имам каквото и да било с тази агенцийка и с право. Оказа се, че читавите агенции нямат таквиз прийоми.

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Те как реагираха? Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 1 423
Подписах такъв договор, чак когато си избрах апартамент и му плащах 10% процента в началото. Бях правила 3 месеца огледи без никакъв договор! От друга страна моя приятелка прави огледи със същата фирма, но с друга брокерка и тя подписа такъв договор още шреди първият им оглед.

# 23
  • Мнения: 992
аз също ходя цял месец на огледи за закупуване, не съм попадала на тази агенция, но и никоя друга не ме е карала да подписвам предварителен протокол за оглед
най накрая си харесахме  жилище  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт