Бельо Miriale, какво мислите?

  • 5 393
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
 Grinning StopДами, аз пък поръчах комплекта в тъмнорозово с ажурни шарки в бордо-цвят, много е хубав и мерките са ми точни, направо супер, уцелила съм си размерите!!...Изпратих парите на банковата сметка на ПРОВЕЯ , която е посочена в изпратените нови талони към каталогчета! Сметката за сутиена, бикините и разноските разни беше около 15 лева общо! Вие преценете, но аз съм наистина доволна! СЛУЧАЙНА! Twisted Evil Hug

# 16
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Grinning StopДами, аз пък поръчах комплекта в тъмнорозово с ажурни шарки в бордо-цвят, много е хубав и мерките са ми точни, направо супер, уцелила съм си размерите!!...Изпратих парите на банковата сметка на ПРОВЕЯ , която е посочена в изпратените нови талони към каталогчета! Сметката за сутиена, бикините и разноските разни беше около 15 лева общо! Вие преценете, но аз съм наистина доволна! СЛУЧАЙНА! Twisted Evil Hug

И реши ей така да ни споделиш случайно?  Twisted Evil

Е имам новина за тебе - и аз съм го виждала на живо и изглежда ужасно.  Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 2 448
Sluchaina
olichkabg
,
Ние доматите не ги ядем с колците, ако ме разбираш какво имам предвид. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 733
Sluchaina
olichkabg
,
Ние доматите не ги ядем с колците, ако ме разбираш какво имам предвид. Mr. Green
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Мнения: 316
Момичета, и аз поръчах розов с лилавия комплект... И го получих...Приятно впечатление ми направи това, че ти го изпращат директно преди да си им превел парите, но...малко съм разочарована иначе ....Пуснах снимка на бельот в темичката "придобивки", качеството му не е на нивото, което очаквах, тоест - за 70 лв си взимаш убийствено бельо...Това е от рода на българските комплекти, но ... както и да е...за цената си заслужава...Другото, което не ми допада, е че прашките са доста дълбоки и ми стигат над пъпа Sick, като на баба ми... Явно техните размери не отговарят напълно с българските мерки... Confused Иначе сутиена е ок...

# 20
Здравейте на всички! Искам да попитам след колко време получихте бельото?Аз съм пуснала талона преди може би 1,5 мес а аще не съм получила нищо.

# 21
  • Мнения: 316
Получих го след 2 месеца и няколко дни... Confused И в  талона, който получих с него, пише, че в рамките на около два месеца ще се получава доставките... Следващото им предложение обаче е ужасно бабешко... Дано не е така и занапред.... Confused

# 22
  • Мнения: 1 259
Още една такава тема....ми затваряйте Simple Smile

# 23
az moga da spodelj 4e sled kato si bjh zakupila dva komplekta i si gi platih mi pristigna pismo 4e ne sam napravila pla6taneto po poso4enata bankova smetka. NA TOVA KAKVO MU SE KAZVA. I PO NAGLOTO E 4E I NA DRUGI MOI KOLEJKO SA POLU4ILI SA6TOTO PISMO. SAVETVAM VSI4KI KOITO SI MOSLJT 4E FIRMATA E KOREKTNA DA NE SI GO MISLJT. TOVA NE E TAKA.

# 24
  • Мнения: 1 259
И аз чакам втория си комплект...от първия съм много доволна!

# 25
  • Мнения: 814
В никакъв случай обявената цена от 70 лв. не отговаря на качеството на предлаганото бельо, видях го "на живо", но не го пожелах дори и за 9.90 лв., то нали пък вкус другар няма!

# 26
  • Мнения: 1 629
някой би ли дал сайтче да разгледам Sunglasses

# 27
  ooooh! Simple SmileДа и аз си поръчах от промоционалния им комплект...те съответно не ми го изпратиха,доставиха ми три чифта дамски слипа на цена близо 32 лева.Бях толкова изненеадана и реших да им звънна по телефона,от там учтиво ми ги подариха и след около месец ми доставиха и комплекта:)сега имам и промоционалния и от другите по скъпите...има разлика в качеството:)но са много хубави:)размера обаче не е като за нашите стандарти:) поне един номер по-малки трябва да се поръчат

# 28
  • Мнения: 229
Мами,не се оставяйте да ви будалкат NaughtyВ Австрия го има от години тоя номер....И аz,и майка ми сме поръчвали и то доста дълго време(С това искам да кажа,че имам поне 10 комплекта на Провеа,и то цели,със сутиените и потниците)...То е като абонамент,поръчва6 един път и после идва редовно...На пръв поглед качеството е супер,но като почнете да го перете идват проблемите....Няма zначение с какво и на колко градуса,винаги си променя цвета.Трябва да се пере винаги отделно и на ръка(което на мен след време ми писна Close).Неzнам колко слипове на Провеа хвърлих вече,zа6тото след прането не приличаха на ни6то ooooh! От личен опит каzвам"Не поръчвайте"... ConfusedАко се питате,zа6то съм купила толкова много,6том не съм доволна,ами просто поне тук е много трудно да се откаже6...От няколко месеца полzвам услугата да "прескачам следва6тата пратка" и така се иzмъквам...

# 29
  • Мнения: 4 451
Да, действително е много неприятно, точно като абонамент е. Когато получих първата поръчка, не обърнах внимание, че има талон, който трябва да попълня и изпратя, че се отказвам от следващото предложение. И онзи ден получих неприятна изненада - пристигнаха три чифта прашки, които сега ща, не ща, трябва да платя. Confused
Материята ми изглежда доста изкуствена.

Общи условия

Активация на акаунт