Относно дензификтанта на "Чико"

  • 1 583
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Oтвратителен е този дезинфектант,наистина всичко замирисва на него и се пропива с тази миризма,представям си каква химия е само.
Ако все пак решите да продължите да дезинфекцирате по-добре заложете на таблетките.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 686
Никога не ми е минавало през ума да дезинфекцирам играчките дори и със спирт, камо ли да купувам специална течност!  Embarassed Мия със сапун, плакна и готово! До 6-тия месец накрая обливах с по-гореща вода. От 6-тия месец спрях и да стерилизирам шишета и залъгалки. Не съм имала никакви проблеми. Гъбички в устата ми направи само веднъж, поради занижен имунитет и беше доста дълго след като спря да си пъха всичко в устата.

# 17
  • Мнения: 1 586
И аз играчките ги мия само с топла вода и сапун,ползвала съм този дезинфектант но поради ужасната миризма ,спрях да го използвам.

# 18
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
преди 1год.ползвах дезифектанта на чико и бях много доволна,наскоро пак купих,но са го променили.много мирише на белина-отврат няма нищо общо със стария.

# 19
  • Мнения: 491
И аз така правех в началото,събирах мръсни играчки и после в този дезинфектант.....на мен ми мирише хубаво Mr. Greenсега само мия със сапун,мързи ме!!!

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
За първи път чува някой да стерилизира играчки.
Като пропълзи детето нали няма да стерилизирате къщата?
Измийте я със сапун и топла вода. Нищо няма да му стане на бебето.
   Peace

# 21
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз дезинфекцирам всичко, което Маги си слага в устата, както и  доста други  неща, които смятам за удачни и нямам никакъв проблем с препарата.Супер доволна съм.

# 22
  • Мнения: 308
Аз ползвах таблетки за дезинфекция на Чико, но играчки не съм дезинфекцирала- само Гризалките.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 558
този дезинфектант много силно мирише,след известна употреба всичко замириса на него!имам чувството,че няма изплакване това чудо! Shockedспрях да го ползвам!по добре с вода и сапун!
И на мен ми миришеше всичко и спрях да го ползвам-не останах доволна!

# 24
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Преди ползвах хапчета,но ми казаха че спрели да ги внасят или нещо от сорта.Та взех от дезифектанта. потапям всичко в разтвора и после плакна.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 342
Играчки не съм стерилизирала. Аз шишетата толкова рядко ги слагах в стерилизиращ разтвор, че чак срам ме хваща

# 26
  • Мнения: 11 004
Досега не съм стерилизирала и дезинфекцирала нищо. Биберони и шишета не съм ползвала, играчките ги мия с топла вода.

Общи условия

Активация на акаунт