LaRedoute - Кодове

  • 63 809
  • 750
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 234

Не мога да повярвам  Shocked  днес от работа този код действаше и на двата ми акаунта, а сега отказва да ми даде БД

# 391
  • In transit
  • Мнения: 12 063

Не мога да повярвам  Shocked  днес от работа този код действаше и на двата ми акаунта, а сега отказва да ми даде БД

 и на мен не ми дава  Cry нещо съм прокажена или някак си ни надушват французите и ни отрязват.  ooooh!

# 392
  • София
  • Мнения: 234
Най-страното е, че иначе го приема, по същия начин приема и кода с пижамата, дава подарък, но не и БД   Thinking

# 393
  • Варна
  • Мнения: 276
момичета,
в този сайт http://www.clubpromos.fr/la-redoute.html
за пижамката от три части пише, че доставката е безплатна за раздел AUBAINES.
Опитайте!  Peace

# 394

Не мога да повярвам  Shocked  днес от работа този код действаше и на двата ми акаунта, а сега отказва да ми даде БД

 и на мен не ми дава  Cry нещо съм прокажена или някак си ни надушват французите и ни отрязват.  ooooh!

Сложете нещо ненамалено /prix mini / и тогава май дава БД
 Peace

# 395
  • Мнения: 426
На едни и същи неща в кошницата през деня 45381 даваше БД, сега не дава.

# 396
  • Мнения: 433
Аз го писах и в другата тема.Днес пуснах  поръчка с кода за пижамата  (без БД),като в рамките на 5мин. ту работеше ,ту не работеше.Явно пробване му е .....Просто трябва да сте упорити.

# 397
  • Мнения: 5 313
И при мен нищо не работи. Уж приема кода,а не дава БД или ако е с подарък дава само подаръка.

# 398
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 746
Май тези французи искат да ни отрежат квитанциите с безплатните доставки SadУтре пак ще се разровя за код БД Peace

# 399
  • Мнения: 141
нито един код не действа при мен  Tired

# 400
  • Мнения: 184
Ето я офертата ми от тази сутрин
http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=fb60aa99cbe49fa7c8

# 401
  • София
  • Мнения: 1 740
Ще умра от смях. И на мен са ми я пратили тази. Не са ми пращали оферта от месеци, а сега такава дето не мога да ползвам  ooooh!

# 402
При мен никой не дава БД  ooooh!
Кво направиха тия хора  Thinking

# 403
  • Мнения: 426
57428 работи при мен за БД

# 404
  • Neverland
  • Мнения: 143
26999 при мен работи за БД ,обаче за сума над 100 евро:peace:

Общи условия

Активация на акаунт