Грабвайте чедата ХЕ-ХЕ-ХЕ, във ВАРНА пролетта дойде - 40

  • 15 009
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 506
Здравейте момичета  Hug

Искам за кухните да разпитам... Знаете ли разливочната на Дебър от коя кухня-майка взима храна? От 3 дни взимам 2-ра група от там и хич не съм доволна, всички основни досега са течни  Rolling Eyes Та се чудех - дали има смисъл да я прехвърля на друго място? От кои кухни сте доволни? Има ли някъде по-консистентни основни ястия (тип мусака, огретен, кюфтета със сос, пиле с ориз и т.н.)?

А попрочетох в миналата тема за задимените заведения - и да споделя - бившата сладкарница Сандра, сега "SaLad bar" - над подлеза "Шипка" вдясно, срещу ТСМ - има долен етаж изцяло за непушачи и наистина не е задимено (димът си остава горе - хитро Wink ). Храната е вкусна, обстановката много добра. Дълго седяхме с бебката. Peace

# 286
  • Мнения: 109
he he беше Сандор- не Сандра,ама по описанието се сетих....не знаех 4е работи- правиха му ремонт...хубави ли са салатите ?а стол4ета ли има или дивани,4е ние сме доста шавливи и столовете ги меткаме...Wink
какво да кажа за кухните- аз взимам от Фотинов,която зарежда от майката на цар Освободител- днес имахме заешко,можеше и със сухар4е да се хапне...сос4ето Wink правят ориз със домати,зелен4укова мусака,кюфте със сос,огретен - не ...мога да кажа,4е когато взимах храна за голямата - ве4е е на  6 и половина- беше много по- добра като консистенция...и нямахме "мързеливи" десерти- еклери,пасти и редо4ни кремове...по- добре плод отколкото това..а и не ги ядем- вземем плодово мляко и слагам овесени ядки...отсега да знае вкуса им!

# 287
  • Варна
  • Мнения: 893
кухнята във Варна е само една така че където и да отидеш - все тая
зареждат от едно място, и наистина са им доста редки манджите, и ДОСТА мазни.
Лора така и не ги хареса и аз също и се отказах Stop

# 288
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281097.0

# 289
  • Мнения: 376
Хайде да почерпя за рождения ми ден..........не се стеснявайте взимайте си  Heart Eyes

 

# 290

Общи условия

Активация на акаунт