Ваксини.Полза или Вреда? Ваксинационни Програми. - втора тема

  • 96 798
  • 1 419
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 713
За сведение преди 8 год имаше епидемия от полиомиелит и пред вратите на GP-тата е било митинг.
Е защо???
Преди 8 години, мисля, родителите не бяха толкова информирани за опасността при ваксиниране. Т.е. всички са били на конвейра задължително.

Е то фармацията не е химия понеже.
Както и да е.

# 91
  • Мнения: 1 304
Ами аз отговорих. Епидемия няма как да стане. Всичко е измислица-премислица. Заразените са обикновено имунизираните.
Аз се чувствам спокойна и уверена в избора си. Нищо няма да направя, защото вече съм го направила. Не разбивам имунната система на децата си. Сега е твой ред.
Да бе да,спокойна и уверена,сигурно не си в ред ако разсъждаваш по този начин-измислици за епидемии.
А за разлика от теб няма да обвинявам никой при евентуална зараза.

А знаеш ли психотропните вещества колко странични ефекти имат,защо ги даваш на дъщеря си-по тази логика за токсичните вечества

# 92
  • Мнения: 1 304
абе не е баш химия

# 93
  • Мнения: 4 451
Vessselka, честно, не разбирам агресията ти?! Че къде съм казала че ще обвинявам някой? Моето дете едва ли ще попадне в тази група. Още колко човека трябва да ти кажат че епидемия няма как да стяне. Каква епидемия, бре? Нали всички са ваксинирани? Laughing

# 94
  • Мнения: 1 304
Всъщност-всеки си решава и решава на кой да вярва,но немога да не се възмутя от псевдокомпетентността,която си мислят някои,че имат чели това онова и колко опасно може да се окаже всичко в 1 момент.
Жалко,че децата отнасят всичко заради решенията на майката.

# 95
  • Мнения: 5 713
Мисля, че тона загрубя, Веселке.
И аз мога да кажа за теб, че не си в ред понеже сляпо си вярваш във ваксините.
Живей си със страха от епидемии.
На мен лично не ми се занимава повече с теб. Поредния кон с капаци. Едно си баба знае, едно си бае.
Ай със здраве.

# 96
  • Мнения: 1 304
няма агресия,има само възмущение.

# 97
  • Мнения: 5 713
Жалко,че децата отнасят всичко заради решенията на майката.
Наистина!
Тук си много права.  Laughing
Ще те посъветвам да се възмущаваш на ум.

# 98
  • Мнения: 1 304
Че кой те кара да се занимаваш с мен.Не мисля,че съм кон с капаци Wink

# 99
  • Мнения: 4 451
Всъщност-всеки си решава и решава на кой да вярва,но немога да не се възмутя от псевдокомпетентността,която си мислят някои,че имат чели това онова и колко опасно може да се окаже всичко в 1 момент.
Жалко,че децата отнасят всичко заради решенията на майката.
Хубаво е да видиш и обратната страна на монетата. Направи ли си труда да отвориш линка на асоциацията, която са създали родителите на увредени от ваксини деца? Не, нали? Момиченцето на снимката е увредената на 5-месечна възраст от ваксина Надежда. А ваксината е ДТК. Аз лично също познавам такова дете, съседче ми е в родния ми град... Трагедия. А трябваше да бъде в 5-ти клас, вместо това, майка му го вози в инвалидна количка.
На Вери не и се занимава с теб, защото определено си труден събеседник, повтаряш едно и също, тропаш с крак като малко дете.

# 100
  • Мнения: 1 304
Все пак айде да се надяваме да не дойде някоя епидемия,пък била и измислена,че тогава друго може да си говорим,а?

# 101
  • Мнения: 4 451
Все пак айде да се надяваме да не дойде някоя епидемия,пък била и измислена,че тогава друго може да си говорим,а?

Ама чакай малко, ти защо се притесняваш, твоето нали е ваксинирано? Laughing

# 102
  • Мнения: 1 304
Аз не казвам,че работата няма 2 страни.Ами ако вместо 1 увредено дете,децата са мноого повече?И то от липсата на ваксина

# 103
  • Мнения: 1 304
Аз не се притеснявам,говорих за неимунизираните

# 104
  • Мнения: 4 451
Аз не казвам,че работата няма 2 страни.Ами ако вместо 1 увредено дете,децата са мноого повече?И то от липсата на ваксина
Ама ако... А ако не? С предположения не ми се говори. Лека и от мен. Вече казах достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт