Набор '98 - или как е в трети клас - 3

  • 23 084
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 517
На въпроса: "Ти няма ли вече да започваш да четеш, лятот ще свърши" отговорът беше: "Ти луда ли си..."  Laughing
В момента се изявява като строителен надзорник...надстрояваме си къщата и по цял ден се пречка на работниците, прави се на шеф-диригент и вечер ме посреща с репликата: "Мамо, да ти кажа за чичковците - много съм доволен, много работят"  Joy Той бил доволен  hahaha

# 301
# 302
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моят син вчера се прибра от гостуване. Свекървата замина на почивка. Ама как го е ошишкала, а уж все се оплакваше, че бил капризен с яденето.
Ще стои сам вкъщи, когато сме на работа, баща му ще се прибира за няколко часа на обяд само.
Чете книжката за Мюнхаузен. Всеки ден прочитал 9 страници и нито ред повече.
След малко ще го будя да излезем да му купя бански, че миналогодишният тотално не му става. По обяд тръгваме за една местност до Тополовград, където често ходим на палатки. Красиво е мястото, компанията е голяма и весела, ще има и много деца, ще се налудуват на воля. А дано не забравя да взема нещо против кърлежи и комари.

# 303
  • Мнения: 385
Няма ли да си имаме нова темичка за четвъртокласници вече, а пък тази къде е отишла чак едва я изрових.
Всъщност искам нещо да ви попитам момичета. До миналата учебна година с Ники се занимаваше свекърва ми, но от тази го записах на занималня. И за него и за мен е нещо ново и имаме и двамата известни притеснения. Той, че не бил бебе и трябвало да го оставя сам да учи в къщи и т.н., а аз как ще се справи там. Пък и съм чувала, че госпожите им пишели домашните, когато времето ги притиска. Та се чудя вие на какво мнение сте по въпроса, като се има предвид, че той за първа година ще ходи сега в 4-ти клас.

# 304
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте,
нова тема


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=325049.0

Общи условия

Активация на акаунт