ПЛЕВЕН - 48

  • 14 711
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Да питам нещо-хомеопатичните могат ли да се разтварят в сок, вместо вода? Не мога да накарам Бужи по никакъв начин да ги пие 

# 16
  • Мнения: 234
Merian,благодаря за информацията.
Атракция,аз съм чувала,че може да се разтварят хомеопатичните лекарства в сок или да се смесят с нещо сладко. Peace

# 17
  • Мнения: 5 026
Аз Оксцилококцинум и Коризалия съм разтваряла в сокче, но вчера докторката ми каза във вода, на рецептата също така пише, а аз и не се сетих да я попитам.
Мериан, ти си ветеран с хомеопатичните лечения, кажи, моля те  Peace

# 18
  • Мнения: 22 436
Silvipl, моята е на Първа инвестиционна. Ама пробвай, то ако не става ще ти откажат. )))

# 19
  • София
  • Мнения: 9 860
Получих наставления от Ангел по тел кой кран да спра и кой да пусна,за да мога поне вода от чешмата да ползвам,то че няма да имам топла вода днес е ясно Rolling Eyes.Още ми трепери като се замисля какво можеше да се случи ако не си бях вкъщи.
Тази вечер ще водя децата за последно да ги види лекарката.Да чукна на дърво този вирус го изкараха много леко-само един ден вдигаха Т,иначе сополките няколко дни ги влачат.Днес са значително по-малко LaughingЗа моя радост не се наложи да пият никакви лекарства.Мисля,че в четвъртък съвсем спокойно мога да ги пусна на градина с чисти носове Wink.Лошото е,че Мими от няколко дни отказва да яде плодове,а по принцип толкова обича.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден на мама Ася!
Честит имен ден на празнуващите!

п.с. аз нямам нет и поне още седмица ще е така.  Sad

# 21
  • Мнения: 154
валенце , "бравос!" справила си се страхотно. аз веднъж като бях на село отивам в банята по нощите и срещу мен фонтан, но от студена вода /значително по-лек случай от твоя/. изпаднах в паника и хукнах да викам баща ми, даже не се сетих да спра бойлера, който се спира от вън, камо ли да ходя да спирам кранове...направо си герой. може би, ако бях сама, их аз щях да се мобилизирам, ама по-лесно беше да хукна за помощ. аз за това, като ходя някъде за повече от 24 ч. , и в къщи няма да има никой, спирам крана за водата. да имаше начин, и тока бих спряла, ама пусти хладилник... Simple Smileи съм дала на домоуправителя ни телефона си, че ако стане нещо, както вече на двама комшии се случи, да ме извести своевременно. даже обмислям да дам и на комшиите телефона си, че домоуправителя е на последния етаж.

# 22
  • Мнения: 872
Здравейте  Simple Smile
 Честит рожден ден на мама Ася и Честит имен ден на всички именици!   bouquet
Нали знаете,че днес не трябва да се шие,за да няма змии през годината.Трябва Благовещение да го направят професонален празник на шивачките  Laughing
Валенце,голямо премеждие си имала,добре,че е избила меката връзка,а не бойлрът.
g.petkova, и с течна мас на Вишневски можеш да мажеш изгореното,мисля,че се продава в аптеките.
Бързо оздравяване на всички болни.От вчера и аз се разсополивих

# 23
  • София
  • Мнения: 9 860
Любомира,аз винаги спирам крана за вода към пералнята и миялната след като ги ползвам.Освен това като тръгнем семейно нанякъде спираме крана за вода.Обаче бойлера го държим включен постоянно,естественно изключвам случаите,когато пътуваме и не спим вкъщи.Обаче сега май ще започна да го изключвам и като излизам. Confused

# 24
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Иаз предлагам Вишневски има го в аптеките, нали съм "бивша аптекарка'. Марио като беше на около 10 месеца бръкна във вряло кафе и се беше изгорил яко. Тогава мазах само с Дефламол и му увувах ръчичката със стерилна марля. Мина му слава богу без белези, но имаше доста мехури. И много боли това изгорено. Аз най-редовно се горя на фурната.
Валенце браво на теб, аз не знам на твое място какво бих направила, сигурно щях да се разрева.Много съм шашната.

# 25
  • Мнения: 248
Атракция, за Ники това са бонбончета и си ги смуче с голям кеф. Като беше бебе съм разтваряла Осцилококцинум в лъжичка с вода и така съм му го давала.

# 26
  • Мнения: 5 026
Аз пък що си мислих,че Вишневски има само в хирургиите? Това е хубаво,че продават и по аптеките  Peace Действително помага!
Мериан, за Бужи бонбончета са само Милка  ooooh! Не мога да го залъжа, не ги иска под никаква форма. В чудо съм се видяла.

# 27
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аиде да се похваля - най-накрая си намерих работа като лекар и то държавна. В Кръвна банка. Преди малко ми се обади шефа и иска да почвам. Сега чакам шефката да и съобща новината и да си подам молба за напускане. Кофти, че трябва още един месец да работя тук, защото в началото ми удържаха една заплат, която казаха,че ще ми изплатят само ако пусна един месец предизвесие при напускане. А аз искам да си взема парите, че не съм работила на вятъра.
Това от мен - мнооого съм щастлива.

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Започваш при нас така ли?
Аиде да се похваля - най-накрая си намерих работа като лекар и то държавна. В Кръвна банка. Преди малко ми се обади шефа и иска да почвам.

Бре честито. Две седмици ме няма и хоп - изненада.

# 29
  • Мнения: 220
Честито на всички празнуващи,
честита нова работа на Веси.
Малката ми е с ангина ,на антибиотик -неможе да диша ,нослето е пълно ама и бибата не иска да махне като заспива и е кошмар,от три нощи не съм спала.
Давам от черните капки ,виброцил,сироп флавамед ,антибиотик Зинат,витамини ,калции....абе цяла аптека е в къщи.Добре че не плащаме лекарства ,че незнам как ще се оправяме.
Къде истина това дете ,като сме си само в къщи незнам newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт