ПЛЕВЕН - 48

  • 16 423
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 23 760
Здравейте момичета пак от нас. )))

Аз да кажа какво видях преди малко. ))) След обед пак се мотахме по сторгозия и зяпам по блоковете, че си бях сама. Точно до Фантазия, блока отстрани, където има Инет клуб сега на 2рият етаж правят фитнес клуб. )))) Та.....ако си намеря съмишленички от сторгозия предлагам да ходим 1-2пъти в седмицата. ))) Аз отдавна се каня ама ме е срам сама щот съм дебела. )))))

ето ви няколко снимки от нас

http://images24.snimka.bg/005493863.jpg
http://images24.snimka.bg/005493865.jpg
http://images24.snimka.bg/005493866.jpg

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 18:14 от Mirama

# 241
  • Плевен
  • Мнения: 1 733
Здравейте от мен Simple Smile Голям лаф сте му ударили Laughing
Аз няма да мога да дойда за съжаление,ако срещата е в края на тази седмица.Ще пътуваме на 5,6,7 и 8 април. Ще чакам за следваща среща и снимки от тази. А аз пък ще ви покажа снимки къде съм ходила като се върна живот и здраве.

# 242
  • Мнения: 2 070
Аз ходих в Каруцата, много ми хареса, но ходих на обяд, вечер с оркестър и на запушено може и да не е много подходящо, знам ли. Ако все пак е в почивни дни ще тр да запзим места, ако е Каруцата има едно отделеничко кътче, най-далеч от оркестъра, може там да си пожелаем. В Булгари не съм ходила, но и двете места на нас с Грета са ни много удобни, до нас общо взето.

Моля ви напишете ми точният ник на Грета, че имам да и пиша нещо на лични, а тя нали го смени и не го помня.  Praynig

# 243
  • Мнения: 23 760
Ми хайде тогава в Каруцата, събота (5ти април). )))) Само казвате кой ще идва и ще запазим места, аз всеки ден минавам от там. ))

# 244
  • София
  • Мнения: 10 331
Ми хайде тогава в Каруцата, събота (5ти април). )))) Само казвате кой ще идва и ще запазим места, аз всеки ден минавам от там. ))
Аз съм навита.Към 20ч мога да съм там. GrinningСамо трябва да ми кажете къде е тая Каруца ли,каруцар ли..че не съм наясно.
Отиваме да вечеряме-както казва Ангел,тая вечер у нас сме на пАша Laughing-ще ядем коприва.

# 245
  • Мнения: 1 196
И аз съм ЗА, но съм на сватба обедна в Ловеч  Rolling Eyes
Ще гледам да успея да уредя нещата    Peace

# 246
  • Мнения: 23 760
Валенце, намира се малко след Първа инвестиционна банка, в пресечката.

TINA, е, тя щом е обедна ще свърши до 18-19ч. , поне в Плевен към 17ч започват да гонят вече - мръсници. ))))

Предполагам, че до сряда, четвъртък ще може да се уточним, че да запазим места за събота. ))))
Аз не съм ходила на кръчма от последната ни среща. ((((  Cry

# 247
  • Мнения: 2 001
Не знам аз ни Каруца, ни Булгари. Първото ми звучи като нещо битовко, а хич не си падам, а второто като парфюм  Laughing Но така или иначе не знам дали ще дойда, т.к. е събота. Най-вероятно ще ви гледам снимките после.

Днес ходихме до Ловеч в зоопарка. Много приятно време беше. Оставихме Митко без обеден сън за да се напаснем довечера към новото време. А и на него изобщо не му се приспа, с толкова емоции там, така, че отново в 20.00 ще си заспи  Wink Ето малко снимки http://diksi.multiply.com/photos/album/41

И най-после успях да си сваля снимки от телефона. Искам да ви покажа баща ми каква риба беше хванал  - КЛИК   Laughing

# 248
  • Мнения: 23 760
Дикси, снимките са супер. ))))

Каруцата го водят в битов стил, ама не съм влизала. Едва ли ще е лошо. ))))

# 249
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте за днес и от мен.
За купончето,щом е в събота,най вероятно ще мога да дойда,но ще потвърдя със сигурност
по средата на седмицата. Peace
Дикси благородно ти завиждам за посещението на зоологическата градина,
ние се каним от сто години да заведем Меги,надявам се скоро и това да стане. Grinning

# 250
  • Мнения: 5 026
В тая Каруца не ми се ходи-оркестър, дандания, пушилка....

# 251
  • Плевен
  • Мнения: 254
Не съм ходила в Каруцата,но съм чувала,че е доста скъпо там.Поразпитайте все пак.

# 252
  • Мнения: 23 760
Аз само предложих, аз също не съм ходила. )))

А то вече навсякъде е скъпо. )))

Давайте тогава предложения.

# 253
  • Мнения: 2 070
Каруцата е битова да, държи го този, който държи Пещерата, даже е взел малко от онези столчета-бъчвонки, които ги има в Пещерата. Много е хубаво, когато е спокойно. Вкусно е, цените са като на другите места. И аз не искам пушилка и оркестър иначе, няма да си чуем приказката, нека някой сподели, ако е ходил вечер.

Иначе се намира на мястото на дискотека Либерта. А Булгари е в тази сграда, в която постригва Тони, ако се сещате, на Дойран, близо до къщата, в която се помещаваше училище Европа. Има някакъв магазин за рибарски неща, там в подземието е, ще мина утре да проверя какво е и има ли оркестър или е по-тихо.

# 254
  • Мнения: 560
Един съвет от мен- не ходете в Каруцата.Това е най циганското заведение което може да съществува.През уикенда има и вход 5 лв защото може да  пее някой никумо известен певец/а.
Не свирят нищо друго освен най гнусните кючеци измисляни някога.Булгари е 100 пъти по-добре.Поне оркестъра свири по нормална музика-разнообразна и все пак  ходат по-нормални хора.

Общи условия

Активация на акаунт