Uraaa! Плуване за бебета!!!!! - 3-та част

  • 26 778
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 686
Ние утре пропускаме, че сме без кола. Живот и здраве в събота, или следващия четвъртък със сигурност вече.

# 76
  • София
  • Мнения: 529
Юни месец Александра няма да е в София. Надявам се да не ни подейства зле на дисциплината Wink и да ходим и без нея Laughing

# 77
  • София
  • Мнения: 6 223
Здравейте, отново се включвам в темата.

С щерката направих опит миналата година, ама беше в една опъка възраст- та оревахме басейна ooooh! Другият месец сме на море и ми се струва, че ще си преразгледа отношението към водата  Laughing

Сега обаче съм се наточила със синчето. Помня, че май от 6-ти месец се ходеше на басейн, та още трябва да потренира в къщи, но друго се чудя: Той е с доста изразен атопичен дерматит и това ме кара да се плаша да го топна в такъв обществен басейн толкова малък.

Кажете вие какво мислите.

Май само си търся повод аз да се накисна в басейна Wink

# 78
  • Мнения: 2 614
Миа, по този въпрос май ще трябва да се пита Александра, надявам се тя да знае нещо по въпроса!
Момичета, искам да питам в събота от колко са заниманията?

# 79
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Момичета, а има ли и друг бебешки басейн, освен басейна в Банкя? Ужасно ми е далече  Sad.

# 80
  • София
  • Мнения: 6 263
Момичета, а има ли и друг бебешки басейн, освен басейна в Банкя? Ужасно ми е далече  Sad.

За съжаление така и не открихме друг подходящ по-наблизо.  Cry

# 81
  • Мнения: 3 634
Може ли актуален телефон на инструкторката? Искам да заведа Мите за 1-ви път, а на този който имам не е включен от 3 дни.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 263
Dante, ще ти пусна довечера дом. й тел. на ЛС, че в работата й го нямам, ако някой не ме изпревари дотогава.  Peace

# 83
  • Мнения: 129
Александра, доколкото знам, в момента е извън България. Вероятно затова не отговаря. Пробвай пак другата седмица.

# 84
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 А някой може ли да ми каже какви подготвителни упражнения се правят във ваничката вкъщи?

# 85
  • София
  • Мнения: 6 263
ИраМира, най-добре някой да ти ги покаже, а още по-добре това да е Александра.  Peace В предишната тема има линкове към различни сайтове с упражнения, ако ти се рови.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 724
 Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 6 263
ИраМира, повечето линкове всъщност са в първата тема.  Peace Ето малко:

http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_3_4

http://www.yamama.ru/baby/fun/swim.html

http://www.yamama.ru/baby/fun/swim2.html

# 88
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Blush преди време я четох, ама не съм обърнала внимание, че има линкове. Отивам. Благодаря  Hug!

# 89
  • Мнения: 753
Здравейте!Да се включа и аз в темата,ние ходим с детето от около месец и половина,но винаги в събота.Много съжалявам,че толкова късно започнахме,на малкия много му харесва,но май наистина е загубил рефлексите си и тепърва трябва да се учи.Обича да се гмурка,не му е проблем и да го потапям под вода,но се случва често да пийне от водата в басейна LaughingНе знам как ще се научи да си задържа дишането под вода.А иначе наистина е много приятно,а и александра е много мила.Надявам се все пак да се запознаем някой път!

Общи условия

Активация на акаунт