Смятате ли, че сте модерна жена?

  • 3 555
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Обичам новостите, обичам промяната. Не обичам да се прикрепвам към нещо отживяло. Не съм консервативна, поне като цяло. В този смисъл съм модерна. В облеклото също, но когато нещо от модните тенденции не ми допада, колкото и да е фешън, не се нося така.

# 16
  • Мнения: 4 733
Обичам елегантната класика и мразя "модните" дрехи, цветове, прически - кичурите, русите коси на възмургави, широкоскулести лица, изсулените гащи, прилични на потури, тесните блузки тип "трико за художествена гимнастика" с дължина на ръкава като за кукла, разплесканите щампи върху помпозни сатенени рокли със зейнали деколтета (нищо, че гр.об. е м-у 70-80см), с които се ходи на пазар за 2кг червени камби, обущата на платформа, наклепаните с грим клепачи и уста, накичените 58974 тона сребро по всички анатомични части, въобще "модния" кич.
Това с камбите ме уби направо Joy Joy Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Днешната мода не ми харесва. Ще изчакам следващата.

# 18
  • Мнения: 8 999
Тате ме е учил, че истински модерният човек е винаги малко ретро /в очите на околните/. В този смисъл съм старомодна в много отношения.  И съм склонна да критикувам много "модерни" явления. С една дума - не смятам, че всичко, що е модерно, е най-доброто.
Пристрастила съм се само към модерни неща, които улесняват живота ми.

# 19
  • Мнения: 5 940
Днешната мода е доста "еклектична", модерно е и да си старомоден.

# 20
  • Мнения: 281
Цитат
Смятате ли, че сте модерна жена?

Да.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 896
Нито съм модерна, нито съм ретро. Не искам да се вписвам никъде, не страдам от това, че не се вписвам, живея както дойде.

# 22
  • Мнения: 2 211
Частично, да! Само глупците следват модата сляпо!

# 23
  • Мнения: 649
Частично, да! Само глупците следват модата сляпо!

И аз така отговарям!!!

# 24
  • Мнения: 17 407
Не съм модерна, направо демоде се определям. Добре съм си така, сред невзрачните Grinning

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Определено не съм модерна, въпреки, че имам миялна машина. Ако класически костюм и удобни обувки със средна височина са ретро, то тогава съм ретро. Изхвърлям си боклука където трябва, значи съм дори старомодна.

# 26
  • Мнения: 2 161
Модерна съм,робувам на модните тенденции.Но също съм и стилна,защото минаги намирам начин да се откроя.Удоволствие е за мен да забележа,че много българки са също като мен.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 896
Модерна съм,робувам на модните тенденции.Но също съм и стилна,защото минаги намирам начин да се откроя.Удоволствие е за мен да забележа,че много българки са също като мен.


Аз нито съм модерна, нито съм стилна, обаче се откроявам, без да търся начин за това  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 161
Цитат
обаче се откроявам, без да търся начин за това

Всички живеем с тази мисъл.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат
обаче се откроявам, без да търся начин за това

Всички живеем с тази мисъл.

именно  Laughing

аз всъщност имах друго предвид, но няма значение...
исках да кажа, че съм леко шантава, затова се откроявам

Общи условия

Активация на акаунт