БЕБЕТА ЮНИ 26

  • 11 805
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 713
Аз само да кажа, че ме хващат вече контракциите ниско долу от време на време, но според лекарката е нормално.
Честит Рожден Ден на Ели24!

  bouquet   bouquet   bouquet

# 16
  • Мнения: 148
MeryLu видях питането ти в старата тема относно батковците - искрено се надявам обичта му да продължи и след раждането... Мойто като първо внуче в целата рода си е доста ухажвано и се притеснявам, че след раждането ще усети пренасочване на вниманието макар и в друга степен newsm78(егати изказването направих). Ама и той си е гальовен и се вълнува от всичко, та за това сега е така вдъхновен и от бебето. Мислех, че ще се прояви по-егоистично, но Heart Eyes Обещава му всичко, иска от сега да сложим креватчето в неговата стая, постоянно му пее и говори (на корема де) Joy, но все пак той е на 5 и половина, пък виждам, че вашия батко е по-зрял вече..  Party, други неща го влекат Whistling Надявам се да отмине и да се адаптира по-бързо... Praynig
Хайде за сега лек ден и лека "доработка" на все още работещите мами  bouquet

# 17
  • Мнения: 4
Да се включа и аз в темата за батковците. Нашия е на 5 години, много е щастлив, че ще имаме бебе. Първо искаше братче, но сега като му разкрих основните неудобства (ще си играе с неговите играчки  Wink) вече се преориентира към сестричка. Засега твърди, че ще помага, даже щял да го храни, но памперси нямало да сменя, защото мирише .....  Wink. Аз си мисля, че критичния период ще са първите месеци, докато вниманието към бебето е най-сериозно. Тогава ще видим.

# 18
  • Мнения: 616
Запис набързо!
Честит Рожден Ден на elly24! Тази година да ти е много успешна, и много да си здрава!!!   bouquet

За по-големите батковци и каки... няма как да коментирам, понеже ми е първо. Ама като се роди моя брат колко бях нещастна ако знаете... Не заради бебето, не, аз него си го обичах много! ама майка и татко как ме "зарязаха" изведнъж, понеже бях на 10 и се оправях сама, и как се чуствах избутана все едно никой не ме забелязва вече... тъпо. Ама го преживях де. Ей ме на ся - мъж и половина  Joy

geneva, отивай спокойно, ще има други мами доста от форума  Peace И да си водите записки, че аз после ще питам! Няма да мога да дойда  Cry Налага се да ходим пак в Казанлък, да купуваме плочки и тоалетна и мивка и вана и... няма как без мен.  Sad

Пъпът ми вече започна да се издува; линията под пъпа става все по-видима; свиването на корема, след като беше две седмици всеки ден, сега спря - прекъснах всякакво движение освен ходене (и то по малко) и само седя.

И тъй...
Поздрави!

# 19
  • Мнения: 1
Здравейте,мами!
Първо  newsm59 nbirthday  bigdance2 на Elly24 и второ-днес на Благовещение празник имат и всички бременни!Затова-честит празник на всички тумбачета!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 535
Аз съм с кака, но и моята категорично отказа да сменя памперси  Mr. Green
Иначе засега и тя обещава да помага да го храни, да му дава беберона и т.н. дори е обещала от шампоана да си дава за бебето Wink. Има голямо желание да го усети как рита, обаче само да сложи ръчичка на корема ми и то спира. Аз я подигравам, че много отрано си играят на криеница  hahaha, а тя ходи и се крие - като че ли бебо може да я види  Joy.
Първо искаше сестричка, обаче лекарката каза братче и май се примири. Дори я питах дали да не го връщаме и да си чакаме сестричката, а тя милата с такива големи очи ме гледа и пита - ама как ще го връщаме. Е, казах й че се шегувам де  Heart Eyes

Момичета да ви питам - имате ли проблеми с дишането? От вчера нещо не ми достига въздух, както в големите жеги през лятото...

# 21
  • Мнения: 212
айде и ние да се запишем в новата темичка Simple Smile

tanita_83  Hug

# 22
  • Мнения: 3
эдравеите момичета,днес бях на лекар и да ви се похваля ще имам мома stork-girlмного много сам щастлива.таткото е малко раэочарован,надяваше се да е момче,но да е жива и эдрава. nbirthday на ели 24.приятна вечер на всички

# 23
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз се притеснявам Ивайло да не започне да ревнува, когато се появи бебето. Сега всичко е ОК, обаче после... Все си представям как казва: "Я си връщай това бебе там, откъдето си е дошло!" Иначе Ивайло е категоричен, че няма да си дава фераритата /любимите му колички/ на бебето, обаче другите играчки - може /то не че не са му изпочупени половината, ама хайде! Wink/

InaD, проблем имам единствено, когато легна по гръб. Много особено усещане, не се чувствам комфортно и ми се струва, че не мога въздух да си поема. Иначе много, много се задъхвам, бързо се уморявам. Надявам се да не ми порасне мноооого корема, че как ще се движа тогава Confused Абе, направо ще започна да се търкалям, поне да ми е лесно да ходя на работа... Sunglasses

# 24
  • Мнения: 4
Аз определено имам проблем с дишането и то особено вечер - все едно някой ми е седнал под гърдите, точно над корема. Мъжа ми вече полудява, защото и в най-студените дни го карам да отваря балконските врати да дишам  Sick. Нямам спомен с баткото да съм се чувствала така, много е гадно. А се задъхвам като стара баба като вървя, просто не е истина. Не го отдавам на килограмите, защото не съм качила много (+10) и то предимно на корем и на бюст. Някой от вас ще ходи ли на деня на отворените врати в Токуда на 15.04? Ако да - можем да се позапознаем  Wink

# 25
  • Мнения: 339
InaD,проблемът с дишането при мен се появи преди около месец. На моменти и аз се задъхвам и сякаш не ми стига въздух. Много неприятно.

agi2008 , честито за момата!!!
Танита, видях, че си ми оцветила името в списъка в синьо. Надеждата ми за момиче обаче си остава...преди малко видях в майската тема, че родените близначета са били определени за две момичета, пък се появили момиче и момче. Така че....докато не се покаже на бял свят - само то си знае какво е Simple Smile


# 26
  • Мнения: 4
Здравейте ! Аз сега се връщам от ЖК и сам малко притеснена беб4о е добре ама се оказа ,4е плацентата е под него което било сериозна предпоставка за секцио.Е казаха 4е не е задължително ,защото можело да се измести или нещо такова ама все пак ме притесниха.Не искам да раждам с операция и това е  Naughty Другата за мен изненада беше когато доктора ми каза ,4е май 6те си имаме сестри4ка а не брат4е,но понеже си е седнало на дупето и това не е сигурно абе изобщо тоя пат ме закопаха от всякаде   ooooh!

# 27
  • Мнения: 65
Аз съм се отдала на ровене в интернет за всякакви бебешки неща. Днес попаднах на това: http://www.mechopyx.zastraxovki.com/ .
Пише че било детски хипермаркет, а аз за първи път чувам? Някой да е ходил там, заслужава ли си?

# 28
  • Мнения: 80
Честит рожден ден на Elly24. [/col
Нашия батко е много въодушевен за сега и дано така да остане и след като се роди бебето.
Аз още не съм разглеждала какво ми е останало от Дани,но като гледам какви сладурски дрехки са купили накои от вас ми се иска и аз да се втурна по магазините,но за сега ще изчакам.

# 29
  • Мнения: 4
Ryan аз ходих този уикенд. Честно казано не съм впечатлена. На първия етаж са дрешки и всякакви дребошлъци, а два етажа по-нагоре има зала с колички и кошари. Направи ми впечатление, че има от най-евтините и най-скъпите колички. Приемливи средни варианти сякаш не видях. Количките, които аз съм си избрала са на по-високи цени - аз намерих магазините на вносителите/производителите и там са на най-добри цени.

Общи условия

Активация на акаунт