Птички пеят вън, а АВГУСТинчето се мръщи, че си седи вкъщи!

  • 7 502
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 5 752
Валерия,мерси мила! Hug
Аз се чудех кое е по добре,масло или зехтин ама май и двете ще ползвам то така или иначе в пюретата има?
Чудя се кус-куса с зехтин ли да направя или масло и колко да сложа?

Вчера въпреки,че яде овес с сливи следобяд днес ака пак твърдо на топчета и много малко Rolling EyesКакви са тези черва които има не знам ooooh!

# 241
  • Мнения: 222
Бейби Или-да краве масло.

# 242
  • Мнения: 1 554
Този период с неяденето го минехме,въпреки 4е сме по малки от вас Peace много е неприятно,имайте търпение пак ще проядът Peace

# 243
  • Мнения: 65
Здравейте мили мами,

Ние днес пак се събудихме рано в 6 и половина,заспахме отново в 8 и се събуди след 1 час. Малко сме нервинички теееези зъбки Crazy

Благодаря за хубавото кафе и закуска.
Честито на деншните месечинки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Niya_Petrova - леле изиграх 3 игрички за нула време, много зарибяваща игра Mr. Green

# 244
  • Мнения: 660
Добър Ден и от нас...
Ние имахме тежка вечер,като се събуди с рев в 4 през ноща до 7 30,ту заспива и на 20 мин го намирам обърнат по корем и рев ужасен,дадох да яде пак така,изглежда тези горни предни резци са най тежките при никненето,направо ще ме тресат нервите,като не мога се наспя Tired
Да питам проходилка до кога ползва детето горе долу???  newsm78

ФРАНИ,Честит Рожден Ден на МАМА ти      bouquet

# 245
  • София
  • Мнения: 5 752
Ире,племенника ми беше в проходилка до 10 месец и после проходи и седеше само до нея и си я буташе Simple Smile Всяко дете е разлино  Peace
Райън в последно време не седи в нея много или ако седи просто си седи в нея не иска да ходи,иска аз да го държа за пръстче и да щъкаме Mr. Green Party Crazy

# 246
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Добро утро!

И почерп за 8-ят месец на Еммица
 И честито на другите бебоци!!! Честито и на Франината мама  Mr. Green !!!

Жоре, няма срок по принцип, но вчера ми беше дошла музата, а напоследък се случва рядко. Ако имам време днес-утре, може и да се пробвам.

Емма днес явно по случай това, че порастна с още един месец, яде като преди, т.е. без помотване.

Да ви споделя и друго-клеевата тинктура е чудо. Повече от седмица с други лекове нищо не ставаше, а с нея за два дена напредъка е очеваден.

Ира, докато проходи детето. След това е безмислено. То при нас и сега я ползваме само за седене и скачане, но ми върши работа.

# 247
  • Мнения: 79
клеевата тинктура е чудо. Повече от седмица с други лекове нищо не ставаше, а с нея за два дена напредъка е очеваден.

Гита, напиши малко повече за това чудо! Какво представлява, как и за какво помага?! Ние преборихме хремата и кашлицата, но каката ни е толкова калпава в последно време, че непрекъснато ни ги влачи от детската градина ooooh!

# 248
  • Мнения: 3 595
Да питам проходилка до кога ползва детето горе долу???  newsm78[/b]

Ирка да не те плаша но Елито още я ползва  hahaha След като проходят, започват да искат да си играят с проходилката и я ползват като количка. Иначе с фукции на паяк до прохождането, който когато. Елито проходи рано на 10 мисля не помня точно, а някои на 1.3 прохождат. След прохождането докато станат достатъчно стабилни също е удобно да ги слагаш вътре за по малко. Съжалявам за тежката нощ (горните резци не са най тежките)

# 249
  • Мнения: 660
Мерси Димяни и Гита за отговорите,мислих да взема ,за да мога да ходя до тоалетна поне нормално,че вече ме е  страх да го оставям сам  и за 1 минута,пък като съм сама  #Crazy и айде паднал и направил белята,пък така поне стои в нея и може да върви след мен,ама като гледам няма за кога май..
Иви   bouquet  Hug

# 250
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
клеевата тинктура е чудо. Повече от седмица с други лекове нищо не ставаше, а с нея за два дена напредъка е очеваден.

Гита, напиши малко повече за това чудо! Какво представлява, как и за какво помага?! Ние преборихме хремата и кашлицата, но каката ни е толкова калпава в последно време, че непрекъснато ни ги влачи от детската градина ooooh!

Ами аз онзи ден се подсетих от д-р Михайлов в Часът на мама. Ето тук има по-надолу инфо за тинктурата. Общо взето се дава по 1кап. на година живот(ако е на 6г->6кап), разредени в нещо по 3 пъти на ден. За бебета около 1-2-3кап. Направих и капки за нос-10мл физ. разтв.+4-5кап. от тинктурата. Плюс това от време на време мажа с Вит.А в ноздрите за омазняване на лигавицата.


.....Съжалявам за тежката нощ (горните резци не са най тежките)

Хм, аз имам спомен (лош) за кучешките. Но общо взето май по принцип горните зъби излизат по-тежко от долните.

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 12:24 от Гита Ог

# 251
  • Мнения: 1 258
здравейте и от нас!сега се върнахме от педи и всичко с малкия човек е ок!baby_illy   на нас сега ни казаха за козе сирене в попарата! newsm78но трявба ло да бъде изкиснато!и да сведа млечните хранения до 2.сутрин и вечер!честито на всички бебчовци който като нас празнуват навършване на пълен месец!ама как го казах само.......

# 252
  • Мнения: 1 554
ей няма да се е..вате с франината мама Joy

# 253
  • Мнения: 1 216
Здр!
На Емма, милата порастнала  Heart Eyes и на всички месечинки!
ФранЧеска, ЧРД на мама!
За мазнини и бебешко папане си говорите: масло, зехтин и олио от гроздови семки са най-добрите (чисти) варианти. За кус-куса с масълце ще е най-вкусно  Crazy
Камен нямаше много грижа с горните резци, появиха се ей тъй нА! Будеше се нощем да поцока, но никакви ревове и драми.  Peace Той е все ненацокал се  Mr. Green
За мързеланковците исках да кажа как изведнъж ще се раздвижат. Само да разберат, че могат да се прижвижват и да достигат разни набелязани бебешки цели. Укрепват за дни. Гимнастиката обаче много помага, защото им стимулира мускулите
Гита Ог, сервирала си най-любимите ми плодове, благодаря!
mimsat, много смешно си представям Катерината на пода и локвичките  Joy Много  Joyсъзнато човече е тя! Камен тази сутрин направи така не езерца, а планинки и се чудеше откъде му  е дошло , пък и миришееееее   ooooh!

# 254
  • Мнения: 3 595
.....Съжалявам за тежката нощ (горните резци не са най тежките)
Хм, аз имам спомен (лош) за кучешките. Но общо взето май по принцип горните зъби излизат по-тежко от долните.

 bowuu кучешките и кътниците са  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт