КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС VI

  • 46 596
  • 344
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 274
Тук някой се опитва да абдикира от задълженията си май.....СкъпоЦенна, камъче newsm78
Нещо се отпускате, момичета втория срок  Laughing
Преди време ви посъветвах за някои критерии, по които да избирате - бъдещи планове на децата (следване в Европа, Щатите, чужда диплома), финансова ангажираност (не възможност!) - защо да плащаш за нещо, което можеш да получиш безплатно и на 3-то място - средата, т.е. деца, които ще се дърпат едно-друго нагоре, със сходни цели, амбиции и интереси, сега се сещам и за още нещо - конкуренцията е най-голяма там, където по общо мнение е най-доброто място (айде от скромност ще пропусна да спомена кое е то  Wink).
записах се  bowuu

# 16
  • София
  • Мнения: 1 274
Биситка, поздрави момчето и му кажи, че му стискаме палци и се гордеем с него! И с майка му   bouquet

# 17
  • Мнения: 138
Yav4e Mrav4e,

Благодаря от сърце Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 182
Мами помощ знам, че не е тук мястото за моя въпрос, но....
След 3 дни имаме Р.Д, и още не сме измисли ли къде  smile3511
Ако беше хубаво времето бяхме заплюли картинг, ама ..то ще е лошо. Пицария не искаме да чуем, защото като малка все в пицария и го правихме. Пита за някакво кафе с билярд, ама те ме заклаха от към цена, наем на зала 100 лв. без консумацията и игрите./все пак съм в майчинство/ ooooh! , ама ми е доста трудно да й обесня.
та приемам идеи чувала съм за детска дискотека, ама нищо не открих в нета, ако някоя мама знае повече ще бъда благодарна да сподели  Praynig
 Thinking

# 19
  • Мнения: 4 447
Марсиди, може да пробваш в боулинга в Ст.град. Няма да наемаш цялата зала, но може да запазиш няколко маси. Ама пак няма да е без парички. Има и храна, докато им дойде ред да изиграят няколко игри, докато се извъртят всички и готово. Там има и билярд.
Пиши ако намериш нещо подходящо.
Ама то май днес е рожденият ден!
Ако е така - честито! Да е жива и здрава! Hug

# 20
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
здравейте,защо чака сега откривам болната ми тема кандидастване след 7клас, вече го мразя този 7клас ,писна му на сина ми само едно и също да повтарям учи,учи ,учи.......ще играеш после.дали не го претоварвам,страхувам се да не прекаля....................обаче тази тиней възраст взе да ме подлудява. Embarassed








# 21
  • Мнения: 118
Не се сърдете,че пак пиша в темата,но има ли вече резултати от областния кръг по биология? newsm78

# 22
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Подсещаш ме, че и аз чакам такива резултати. След кратко съвещание се оказа, че нямало да им ги кажат в училище, а трябвало да ходя да търся някакъв "инспекторат". Това нормално ли ви се вижда?  newsm78  2 деца са се явили от целия 7 ми клас и госпожата толкова да не може да провери!!! Някой знае ли този инспекторат има ли сайт и изобщо някъде в нета качват ли резултати от областните кръгове на олимпиадите???

# 23
  • Мнения: 78
Дъщеря ми се яви на химия и госпожата й провери резултатите лично!

# 24
  • Мнения: 78
Инспектората се намира на площад "Възраждане" до еврейския дом. Не знам номер - само визуално мога да го опиша.

# 25

здравейте на всички ! Много моля за съвет за добра гимназия след 7 клас .На дъщеря ми и предстои кандидатстване и сме в ужас не мога да се ориентирам сама трябва ми помощ от
 " препатили "  Дилемата е страшна -елитна гимназия в които образованието май вече не е на същото ниво или  нормално училище  Shocked
 


# 26
  • Мнения: 3 479

здравейте на всички ! Много моля за съвет за добра гимназия след 7 клас .На дъщеря ми и предстои кандидатстване и сме в ужас не мога да се ориентирам сама трябва ми помощ от
 " препатили "  Дилемата е страшна -елитна гимназия в които образованието май вече не е на същото ниво или  нормално училище  Shocked


Девораа, добре дошла в групата на питащите и търсещите майки  bouquet
При нас май само Уич има твърдо мнение по въпроса, кое е най-доброто училище за детето й. Laughing
Аз се чудя дали да не мина на принципа - най-малкото зло, защото още не мога да намеря отговора на въпроса: Кое е най-доброто училище за сина ми?

# 27
няма такъв ужас ,а и при дъщеря ми тази година се появи проблема с ужасен пубертет и мързел в комплект та въпроса вече стои и къде ще успее да се справи  #Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 749
няма такъв ужас ,а и при дъщеря ми тази година се появи проблема с ужасен пубертет и мързел в комплект та въпроса вече стои и къде ще успее да се справи  #Crazy

И при нас така...даже въпросът е "ДАЛИ ще успее да се справи". Знам само, че 100% трябва да я преместя от кварталното училище, където (с моя помощ под форма на безучастност) тя стигна почти дъното Sad

Не съм се включвала досега в темата, защото всички деца (а пък и родители) тук са точно на другия полюс...или така ми се стори, като преглеждах писаното от тях.

# 29
  • Мнения: 3 479
ВаняМ, тук сме не за да се мерим, кой колко е по... Тук сме, за да си помагаме  bouquet
Ние нашият калпазанин почти успяхме да го извадим от калта, но имаме още много работа. По принцип май с мързеливите девойки положението е по-лошо, защото девойките по принцип са по-усърдни и съвестни и имат по-висок бал за гимназията, така че от тази гледна точка ще ти е по-трудно. Ние с нехайните младежи сме в `по-привилигировано положение, защото болшинството са такива и се утешаваме, че това не е само у нас.  Laughing Това разбира се е в кръга на шегата Wink
Добре дошла и пиши Hug
Гледам, че скоро ще се присъединиш и към многодетните Heart Eyes Аз също имам три деца. Заповядай и в клуба ни Hug

Росче, Дидка, Камъче, Уич, Бисита, където и да сте, време е да изпълзите, че ми домъчня за вас Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт