Възглавница- от кога?

  • 1 923
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 477
От раждането сме с възглавница.
Peace

# 31
  • Мнения: 1 031
Около 2 години

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
И ние сме още без възглавница.Понякога като спи при нас ляга между двете възглавници.Слагала съм го но той много се върти, избутва я, а и не проявява особен интерес.Смятам да му сложа възглавница когато сам пожелае.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Слагам възглавничка от около 1година,но обикновено спи на нея около 1-2 часа.После е метната на някъде.

# 34
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И двете ми деца са спяли на възглавничка, много тънка, още от изписването ни от болницата.

# 35
  • Мнения: 729
На 1ги4м.сложих възглавница на Моника,но много по-тънка от нормалните.

# 36
  • Мнения: 172
Каката спи на възглавница от изписването заради рефлукс,а малкия към 1 год. и 2 месеца му сложих много тънка възглавница.

# 37
  • Мнения: 8 999
От 7-8 месечна възраст имаха в леглата си и възглавници, но не ги използваха по предназначение. Обикновено наритваха възглавницата в краката си. Започнаха осъзнато да търсят възглавницата, за да спят на нея едва след като навършиха 2 г.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
   Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 4 397
И двамата спят без възглавница на баткото съм му дала 2 на брой, ама те служат само за подпиранка като заспи всичките възглавници са по земята или на спалнята.

# 40
  • Мнения: 65
Дъщеря ми е на 11 месеца и спи без възглавница.
Сега обаче се замислям, някой изобщо знае ли, има ли медицинска причина да спим на възглавници, или това е просто обичай?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз слагам вече на щерката  Laughing , много тъничка, но има   Laughing

# 42
  • Мнения: 8 247
И Мери не спи на възглавница седи и в креватчето и когато и е кеф си я взима,но повечето пъти си я слага върху главата Laughing

Има си възглавничка в креватчето откакто стана на около 3м. Много си я обича, по-любима му беше и от биберона, без нея не може да заспива... Ама служи само да си захлупва главата с нея като му се спи.  Joy

# 43
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моя син започна от както стана на година и половина да си гушка възглавничката и да спи на нея.

# 44
  • Мнения: 9
Много благодаря на всички отговорили! Снощи пробвах, като му сложих една много тънка възглавничка и бебо си спа цяла нощ без да я маха или дърпа. Явно човекът си иска възглавница и това е Simple Smile , все пак ще трябва да се съобразявам с желанията на детето.

Общи условия

Активация на акаунт