Как борите стреса и депресията?

  • 3 568
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 189
Най-много ми помага да пазарувам, да си помечтая или ако има кой да гледа бебка да изляза с мъжа на клуб и да пийнем по 1,2 питиета с хубава музика Simple Smile

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 171
С музиката от филма"Гладиатор" много късно вечер, изслушана на терасата, в компанията на две чаши червено вино  Crazy.
Обикновено към предпоследната песен вече се чувствам много по- добре.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 176
С много музика, с разходка, с гледане на Том и Джери с малките ...

# 33
  • Мнения: 2 018
Правя нещо хубаво за някой друг - дори и малкият жест помага  Peace

Еванесънт действащ психолог ли си?
 

# 34
  • Мнения: 210
Правя две-три дози палачинки. hahaha

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Срещите с ведри, усмихнати и положително настроени хора.
   Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 426
шопинг и много разходки сред природата, а през лятото морето ми действа най- добре

# 37
  • Мнения: 1 447

 Ходя по магазините и се срещам с приятелки.Някоя нова дрешка веднага ми оправя настроението newsm53

# 38
  • Мнения: 125
Разходки сред природата.Чакам с нетърпение лятото да отидем на вилата там се зареждам с добро настроение за цяла година.

# 39
  • Мнения: 640
С време прекарано със сина си сред природата

# 40
  • Мнения: 42
най-добрият лек е позитивното мислене Party

# 41
  • Мнения: 843
Тая тема не е ли за здравния форум. Депресията (ако е истинска депресия) е сериозно заболяване и се лекува от психолози и психиатри. Гарантирано, ако наистина си в депресия и сто чаши вино или каквото и да е там не помагат.
Аз се боря с депресията с това с което трябва - с антидепресанти...

И Вълк  го каза, и аз да  кажа.  Депресията  си е  заболяване и с шопинг / само примерно/ подтискаме симптомите временно , /   както и с алкохол, марихуана, билки, гледачки, хранителни добавки, фитнес  и спокойствие сред природата /:  и Депресия  като диагноза не съм имала / поне не дадена от лекар/ . Но наистина си иска лекарства и Лекар. И  терапия.
     И аз изпадам в " Дупки",  някои от които са си  леки депресивни разстройства.. / при смърт на скъп човек ,  при невъзможност да оцеляваш/...и без лекарства се е разминавало, но задължително поне 2-ма приятели  - лекари  до мен.   Един - да се напия с него -  Другия   - да се погрижи  да не стане |депресия лекото ми разстройство.  / не е задължително да са лекари, достатъчно е да са приятели/
       Моето поколение сме щастливи с това, че все има добър приятел,  който да ни изслуша търпеливо и да ни погали главата. /   Утре вечер и ние галим  главата му,  до 3 ч. посреднощ/   Май и следващотопоколение   е такова..., но  донякъде. Дано не се загуби тази ни способности и  Форма на приятество.    / Какво е приятелството вече се обсъжда на всяка втора страница в " Клюкарника"/
  За стрес-  няма да говоря...,  повечето писали  го познават  и той си  е спътник нам..  Всеки си знае как да се спаси от това..,  доколкото може.    Да не забравяме , че трябва да ни остане и една усмивка - " За у нас"  - за децата и за човека до нас./ това стана сладникаво,  но е факт/
 

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 22:29 от Найка

# 42
  • Мнения: 173
С позитивно мислене,разходки с приятели и секс. Grinning

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
с шлемник байкалски - страхотно отпуска  bouquet също така чета стихове ходя на разходки............

иначе стреса , депресията и меланхолията яко ме ме борят ..................

# 44
  • Мнения: 431
С мисли за самоубийство ги боря... Нищо не отстресира и отдепресира така, както по-голям стресор и депресор. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт