Къде почивахте за първи път с детето?

  • 4 834
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 539
голямата беше на 2м. когато отидохме на почивка на Банско. хубаво беше, ама там през лятото освен на ядем по кръчмите, няма какво толкова друго да правим.  С малката отидохме на море на  11 месеца. Общо взето често ходим някъде. Според мен с толкова малко дете на море не си е работа, далече е път, багажи...
Но определено Слънчев ден е мястото за почивка с деца. Харесва ми Рибарица и Боровец - чист въздух, близко до София.

Ако си с дете, според мен е по-хубаво да е по-хубав хотел - все пак повече удобства. Ако е и с басейн - просто супер.

# 16
  • Мнения: 3 447
На година и 4 месеца - във Варна, на гости. Не беше добра идея, трябваше да търсим плажове извън града. По принцип за мен добрата почивка с малко дете е в хотелче или бунгала близо до плажа, така че да можете да се прибирате в жегите и да има достатъчно място за тичане и игра без коли.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 998
На 7 месеца беше първото й море, на Приморско бяхме. Никакви проблеми не сме имали, вечер си правехме хубави разходки, че и на кръчми си ходехме да вечеряме, а тя си спеше в количката. През деня на плажа бяхме сложили плажна палатка и тя там си играеше и си спеше. На връщане я качихме и на вр.Шипка  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 774
Първото му море беше на Елените -беше на почти 5месеца,нямаше никакви проблеми  Peace,избрахме да отидем точно защото е малък,чисто е и всичко е лесно достъпно-от хотела и бам на плажа....от хотела и бам на басейна,не че го топнах в басейна...  Laughing.Беше тихо и спокойно,не е като в курортните градчета,тъкмо си заспал и бум-бум дискотеката да ти нахлуе в стаята .
Второто му море беше на Шкорпиловци /чудя се на тати му дали не му е хвърлен пъпа там ,много си го обича  Tired/,пак без проблеми  Peace
Третата му почивка/тази зима/ беше на Узана .На него му хареса,но на нас не  Crossing Arms,втори път не стъпвам там  Naughty

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 22:29 от polly

# 19
  • София
  • Мнения: 6 682
Миналото лято, когато беше на 6 м., бяхме 1 седмица в Албена и след това 1 седмица в Гърция - 2-3 дни до Кавала и през останалото време на о-в Тасос. Албена става за разходки с количка, но за бебета вечер е много шумно (или поне около нашия хотел беше така), защото правят дискотеки за децата, после дискотеки за родителите и т.н., силна музика до 11 ч., вика се с мегафони и пр. Тасос беше страхотно, там е като на село, но с море, много спокойно, иска ми се пак да отидем, но ме притесняват пчелите - на острова правят мед и е пълно с пчели, пълзят по пясъка на плажа, а бебока вече проходи...
Втората й ваканция с нас - тази зима в Австрия на ски, малко повечко й дойде пътя с кола, но иначе беше супер, но бяхме взели и баба й да я гледа през деня, докато сме на ски, що разходки в слънчевото зимно време направи жената... Crazy

# 20
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
За първи път я заведохме на планина - на вилата - хем топличко, хем спокойно, спи си детенце в количката на сянка, събуди се, разходи се по тревичката, седне, стане, не я мисля дали ще й се напълни дупето с пясък. Много добре си беше!
На две годинки - на море.

# 21
  • Мнения: 1 170
За пръв път- на село Wink . Иначе на 1г. и 2м. на Приморско в "Пламена Палас". Останахме много доволни. Детенцето ни- също.  Peace

# 22
  • Мнения: 2 211
За пръв път почивахме  с детето, когато беше на 1 г. и 2 м. Не знам защо реших, че ще ми е трудно в луксозен хотел с него  smile3555 и отидохме в къща на Приморско. Наши приятели, ни предоставиха цялата си вила за 2 седмици. Бях си наумила, че детето не може да яде храна от ресторант и трябва да му готвя, та за това. Сега да беше, веднага отивам в хотел на all inclusive.

# 23
  • Мнения: 425
Първата ни почивка на балакан - във Велинград, на 11 м.(много добре и се отрази). На 2 г. на море - в Китен(няма да повторим там).

# 24
  • Мнения: 270
На 2 месеца-Варна
на 10 месеца-в Гърция

# 25
  • Мнения: 234
на 10месеца -Велинград,х-л Велина

# 26
  • Мнения: 136
На море- Слънчев бряг

# 27
  • Мнения: 177
Първата сериозна екскурзия на беба беше преди месец - в Сандански.
Бяхме в Медите.

На море ще ходим юли. Колебая се между Магнолиите-Приморско и 1-2 хотела в Созопол.

Но категорично съм за хотел и то по възможност по-луксозен. Всичко това от гледна точка
на хигиената Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 39 771
Дияна като бебе (7м) я водихме за малко до Несебър. Време за почивка и море намерихме едва след като стана на 4г - квартира в Царево. След това съм я водила до Б-с за по няколко дена. Миналата година бяхме на квартира в Черноморец (бургаско).

# 29
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
На Обзор.

Общи условия

Активация на акаунт