отностно пола

  • 1 981
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
Да позна Peace. Скоро имаше такава тема и повечето отговори бяха положителни.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
В 18-19 седмица на 3Д ми казаха пола -познаха го.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Да,познаха.

# 18
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
На 3Д го познаха Peace

# 19
  • Мнения: 1 240
Познаха ми пола, но чак в шести месец. Криеше се момата, срамежлива беше!

# 20
  • Мнения: 1 477
На обикновен ехограф не познаха.

# 21
  • Мнения: 728
още в началото на 4-тия месец го познаха на обикновен ехограф, после в 22ра седмица ходих на 3Д а там с триста зора доктора видя какво е явно си зависи си от лекаря

# 22
  • Мнения: 520
Познаха ми на обикновен ехограф .

# 23
  • Мнения: 2 908
До 8-ми месец един ми казваше момче,а друг момиче,на 3Д ехографа в София,др.Димитрова във Фемина ми каза момче Mr. GreenИ моят до 7-мият месец ми повтаряше,че май е момче,чак в 8-ми месец се оказа,че няма нищо между краката....А пък разправят легенди,че ако ти кажат момче почти не се бъркало,понеже явно имало нещо...хахаха.

# 24
  • София
  • Мнения: 928
Познаха ми го, но аз си ходех само при един доктор, а при него се раждат предимно момченца  Mr. Green

# 25
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Познаха ми го още в 4 месец и сега само потвърждават , но като се роди ще видим Mr. Green

# 26
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
В 19 г.с. ходих на фетална, там ми казаха пола на бебчо Peace и не сбъркаха.
Иначе на обикновен видеозон ми казваха противоречиви информации Laughing Mr. Green

# 27
  • Мнения: 65
И аз бях на прегледи при 2 доктори, единият още 4 м. ми каза че ще е момиченце и позна, моята гинеколожка мноооого по-късно ми каза че най-вероятно ще е момче, но нейният апарат беше от тези които имат в старите поликлиники, а и бебка си беше срамежлива. Определено има значение колко опитен е доктора, но и апарата играе не малка роля Peace

# 28
  • Мнения: 492
В шестия месец ми каза момиченце и позна. Peace

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
При мен и двата пъти познаха - момче.

Общи условия

Активация на акаунт