Детски празник - работна тема 2

  • 13 779
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 828
И аз да се запиша, не че помагам ама поне да съм в час.
Ето т'ва съм сътворила за майла който да пратиме редактирайте на воля в следващия час два и да го пращам
-----------------------
Дами, изпращаме ви покана за Детски празник " Пролетна приказка",  който организираме в неделя /30.03.2008, Дом на културата " Средец", гр. София 10:00 ч./. Ще се радваме повече от вас да дойдат и да се видим. Тези от вас който не са подали заявление на хартиен носител, ще могат да го направят на място.
За да видите подробности посетете www.snbm.org или вижте темата в bg-mamma http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=271664.0
Поздрави СНБМ!!!

Абсолютно добре ми звучи.

# 16
  • Мнения: 1 828
Саня, Спяща искрено уважавам усилията ви, но тези неща с кафе, без кафе ги дъвчим 3 седмици. Има три дни до празника, половината народ е болен, хората си поеха нещата да купуват и просто не мисля, че в последния момент трябва да се сменят решени вече неща. Имаме да правим още неща по подготовката. Разисквахме ги нещата и написахме, ако няма кетъринг Пърли и Хриси купуват нещата, кафето отпада и това е - вижте предишната тема. Никой няма да седи да обслужва. Просто ще си сложим нещата. Всички ще преживеем без кафе една сутрин или ще си го изпием в къщи. Осигуриха ни хората 150 лв. за кетъринг и в това ще се разполагаме. Саня, мила не е въпроса ти да дадеш останалите пари.
Просто така не се прави организация - като сме решили нещо веднъж, нека го следваме. Честно да ви кажа пищиса ми главата вече, не искам да съм груба, но остана да се занимаем с това какви материали да сложим на масата за информация, да оправим украсата, да се купят нещата, които обобщих. Не можем да мъдрим до събота и в събота да се купува всичко.

В никакъв случай нямам за цел да съм груба или да обидя някой  Peace.


Спяща, разбира се че децата могат да се включат и да помагат с украсата. Там Мими координира, така че нека тя да каже.

Утре ще пратя финален сценарий за събота и неделя. А сега пращам да погледнете текста с инициативите ни за 2008, който да се сложи заедно с брошурата за СНБМ на информационната маса, които Тони подготви. 

Момичета колко мъже ще имаме в помощ събота и неделя. Т.к. ще има да се пренасят води и сокове, сладки, соленки и тортата. Мисля всяко от тях ще си тежи. Моя ще е на линия в неделя със сигурност. В събота е на работа, но се надявам да се измъкне за 5 часа.
На тоя етап е по-важно да се организираме да дойдат достатъчно от нас в събота и неделя.

Момичета, за съжаление Ива няма да може да присъства в неделя. Така че се търси доброволец с финансови познания да помага на Пепи в продаването на билетите и рисунките. Казвайте си бързо и без бой  Crazy

# 17
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз да се запиша, не че помагам ама поне да съм в час.
Ето т'ва съм сътворила за майла който да пратиме редактирайте на воля в следващия час два и да го пращам
-----------------------
Дами, изпращаме ви покана за Детски празник " Пролетна приказка",  който организираме в неделя /30.03.2008, Дом на културата " Средец", гр. София 10:00 ч./. Ще се радваме повече от вас да дойдат и да се видим. Тези от вас който не са подали заявление на хартиен носител, ще могат да го направят на място.
За да видите подробности посетете www.snbm.org или вижте темата в bg-mamma http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=271664.0
Поздрави СНБМ!!!


Екстра си е! Peace

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Цитат
Доли, чак сега сколасах да погледна офертата на кетъринг фирмата. Малко късно, но все пак да споделя и моето мнение.   Според мене само солените или само топлите хапки щяха да са напълно достатъчни. Ако вторите изискват някакво подгряване и съответно има оскъпяване, можеше да се спрем на първите. Спокойно можехме да минем без сладките неща и плодовете, както и без масите. Според мене Aila е права за кафето - реално часът ще е девет заради преместването на часовниците с един час напред и на повечето хора (включително и на мене) много ще им се пие кафе, но какво да се прави.
   
Момичета, вчера дадох покана на една моя много близка приятелка, която има две деца на 6 и на 10 години. Казаха, че със сигурност ще дойдат на празника. Поискаха и да нарисуват рисунки извън конкурсната програма, които да предложим за откупуване. Искрено се надявам да разрешите.   Отделно изявиха желание да помогнат и за украсяването в събота, но майка им каза, че не е сигурна дали ще може да ги доведе. Лично на мене биха ми били от голяма полза, защото най-вероятно ще съм с малката, а без таткото, че е командировка, та да могат каките да я наглеждат (няма да им е за първи път  ).
 

Момичета, копнах си последните две мнения от предишната тема. Мисля, че от първото си проличава, че май сме на едно мнение с мама САННЯ. Другото, което ми хрумна, е, че мога да кажа на децата да подготвят нещо за украса на залата. Под секрет, че и двете са много талантливи художнички. Като взех да се извинявам, че им казвам прекалено късно, майка им ме успокои, че са печелили достатъчно конкурси.  Hug
 


Аз няма нищо против да датат рисунки които да участват на търга, а също и да дойдат да помагат  Peace

# 19
  • Мнения: 4 970
Момичета, имам едно питане newsm78 В неделя съм на работа, та- няма да мога да присъствам на празника, какато вече писах... Rolling Eyes Уговорихме се с Гарвош да  взема аз тортата, така че- сутринта преди работа ще гледам да притичам Crazy.Въпросът ми е-  в колко часа най-рано мога да ида в залата ,за да оставя торртата и ще има ли на кого да я оставя? Просто времето ми е крайно ограничено и трябва едва ли не да се телепортирам от Овча купел, през  Средец и после   до работа.И всичко това - до  9.30ч

# 20
  • Мнения: 5 401
Момичета, моля ви като се чуете с родителите на наградените дечица, да ми драснете едно ЛС, за да си отбелязвам. Ако някой няма възможност да звъни, всичко се случва, мога да поема неговото разпределение!  Peace "Моите хора" страшно много се зарадваха, че децата им са спечелили, истински се кефя да съобщавам хубави новини.  Grinning

Поръчката на соковете и водата вече е направена!

Ани, ако ми донесеш тортата, мога да я превозя, за да не се разкарваш!  Hug

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Останах с впечатление, че нищо не е решено, докато не се получи оферта от тази фирма, к е обслужвала миналата година. В предишната тема има пост в този смисъл от Таня. Както и да е......щом и вече сте почнали да купувате на парче, ясно е че няма смисъл от повече коментари. Чудя се обаче защо доброволно си усложнявате живота с това. Следващият проблем вече е налице - някой трябва да пренася...А дали някой ще донесе прахосмукачка за след финала, защото в същата зала, пак в неделя от 13ч. има друго детско мероприятие.
В предишната тема преобладава обсъждането на чашки, чинийки, рязане на торта и пр. Духът на инициативата се позагубва в този битовизъм!

Ще оставя края на монолога си за след Празника.

# 22
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Пратих още един вариянт на списъка с наградените деца. Казала съм на децата от 39 ОДЗ - 2бр. Допълнила съм имената им.

Спяща, нямам против да рисуват и да участват в търговията с рисунки  Hug
Също съм съгласна да помагат с украсата. Но все още не можем да намерим картон. Няма кой да отиде до Софияпрес да купи големи картони - 100/70см. После трябва да се изрязват цветя от тях. Но ни притиска времето. За някои от цветята имаме шаблони. Може те да направят шаблони за други цветя.
ДРуго по украсата - миналата година бяхме надули около 400балона мисля, от общо купени 500 или се бъркам  newsm78 Тази година видях предвидени около 200балона - но може и аз да греша в цифрите.
Под залата има Мис Каприз, ако някой много държи на кафето.

Един списък на присъстващите, който да се копира и допълват или премахват имена от съответните дни:

Събота:
Томасе ( с 2 деца без мъж), Доли, Хриси, Ради, Изи,Влади (с тийн-чета) Спяща (без мъж и с дете), Велмар, Кали, Ева, Ellea, Айла (с приятел)

Неделя:

Томасе ( с 2 деца без мъж), Доли, Хриси, Ради, Кали, Влади, Жени, Изи, Спяща, Велмар, Ании-та, Еллеа, Елпет, Рени (фотограф и бъдещ член), Татяна, Саня, Айла

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 15:54 от Томасе

# 23
  • Мнения: 1 517
Мими, аз съм на линия и в събота  Peace

# 24
  • Мнения: 238
{Танче (tatiana), значи ти поемаш и Елин Пелин и с.Априлово? Дори и да не дойде някой от тях на празника ти ли ще поемеш ангажимента да му занесеш наградата?
Питам, защото от Хиполенд по принцип техните награди за тези, които не са от София могат да ги пратят по куриер, но трябва да знаят със сигурност. Затова моля те потвърди ми дали остава ангажимента за теб
}
 Да, Хриси, потвърждавам. Ако не успеят да дойдат, аз ще им взема наградите. А може и едната учителка да дойде, и неиното дете сме поощрили, и ми е комшийка, та може и тя да им вземе наградите (за с.Априлово)
 В събота ще минем и ние за малко. Ще донеса карфици. Мога да донеса картон голям 100/70, но само бял.

# 25
  • Мнения: 934

Един списък на присъстващите, който да се копира и допълват или премахват имена от съответните дни:

Събота:
Томасе ( с 2 деца без мъж), Доли, Хриси, Ради, Изи, Спяща, Велмар, Кали, Ева

Неделя:

Томасе ( с 2 деца без мъж), Доли, Хриси, Ради, Кали, Влади, Жени, Изи, Спяща, Велмар, Ании-та, Еллеа, Елпет, Рени (фотограф и бъдещ член), Татяна, Саня
Събота бройте и мен. Заедно с 1 брой тинейджър, даже тинейджъра може да доведе и още броеве себеподобни.
Мъжа едва ли ще го навия да дойде събота /като види повече от 3 жени на куп и дава пълен отбой, казва че в къщи му стига женското присъствие /обаче нбеделя е на лице. Аз се заемам да се катеря за украсата и да пресям, доколкото мога де с тоя тратлест задник.

# 26
  • Мнения: 934
Дами пускам майла, след 30 минути . Гледам нямате възражения.

# 27
  • Мнения: 4 970
Томасе ,  в неделя съм на работа и няма да мога да присъствам...За събота- ще направя всичко възможно да дойда с малката.
Ани, ако ми донесеш тортата, мога да я превозя, за да не се разкарваш!  Hug
изи, мерси за предложението Hug ако не те затруднява наистина- ще се възползвам от офертата Wink.Имай предвид обаче че ще е голяма( ще я сложат в нещо като кашон до колкото разбрах) и не знам как ще се натоварите  с татито, калоян и нея на един курс Thinking
прати ми телефона си на лични че съм го изгубила Blush

# 28
  • София
  • Мнения: 6 260
Томасе, само и аз едно доуточнение: в събота най-вероятно също без мъж и с дете, а за неделя - ще съм без бадж и ще "залягам по кюшетата" да не влезна в кадър, но ако има някакъв пожар, естествено че ще помогна. За билетите за съжаление не мога да помогна, защото присъствието е прекалено явно.  Sad

# 29
  • Мнения: 934
майла е разпратен.

Общи условия

Активация на акаунт